Як їздити на здобичах акул та знаходити місця їх виграшу

Після кількох затримок, Fortnite Розділ 2: 3 сезон нарешті прийшов. Цього разу острів затопив, створивши карту, яка значною мірою знаходиться під водою. 3 сезон також представив новий спосіб транспортування - Loot Sharks. Ось як їздити на акулі та швидко обійти Fortnite‘Водне поле бою.

Подальше читання

  • Як стати кращим у Fortnite
  • Як перемогти Fortnite без будівлі
  • FortniteПодія "Пристрій" не дозволила деяким шанувальникам заблокувати

Знайдіть вудку

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Перш ніж вирушити шукати Лут-акулу, вам потрібно буде взяти вудку. Вони розкидані по карті, але зазвичай їх можна знайти в бочках або скринях біля великих водойм. Найкраще шукати місце для риболовлі - позначене білим кільцем у воді, де риба плаває під поверхнею - оскільки вудки часто розташовані поблизу цих гарячих точок.

Обов’язково запасіться потужною зброєю під час пошуку вудки. Вміння кататись на здобичах акул - це популярне нове заняття в Росії Fortnite, що означає, що ви, мабуть, побачите інших людей на береговій лінії, які намагаються зробити те саме. Якщо ви з’явитеся лише з вудкою, ви будете легкою мішенню для 99 інших гравців.

Знайдіть здобич акули

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Після того, як ви знайшли вудку і кілька хороших озброєнь, пора шукати Лут-акулу. Їх можна знайти у майже всіх водоймах на карті, але ми рекомендуємо шукати поблизу Фортильї, Ріккі Ріг чи Пітних пісків. У цих районах зазвичай можна зустріти акул, які плавають, і всі вони мають вудки поблизу.

Викрадених акул легко ідентифікувати, оскільки ви бачите, як спинний плавник тикає над поверхнею води. Вони швидко рухаються, але, як правило, тримаються на відстані від кидка до вудки, тому немає потреби стрибати на човні та ловити рибу посеред океану.

Знайшовши такий, підходьте до нього з обережністю! Деякі акули вискакують з води, щоб атакувати гравців, і навіть можуть зруйнувати будівлі. Акул можна вбити, але вони наберуть багато шкоди, перш ніж спуститися.

Ловити здобич акули - все одно, що ловити рибу. Просто обладнайте вудку і киньте її перед ціллю. Може знадобитися кілька закидів, щоб помістити вашого боббера в поле зору акули, але за зняття вашої лінії та переробку не передбачено штрафу. Якщо пощастить, велика риба захопить наживку - і приведе вас на прогулянку!

Як їздити на здобичі акули

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Тепер, коли ви зафіксували Лут-акулу, ви будете мати повний контроль над її рухом. Ви зможете перестрибувати перешкоди, використовувати турбонагнітачі, щоб відійти від ворогів, або навіть відстрілюватись ними, обладнавши зброю та збільшивши масштаб. Це може зайняти кілька хвилин, щоб звикнути до елементів управління, але це допомагає щоб знати, що ти керуєш рухом Лучної Акули та ні ваш головний герой. Акули - не найкращий вид транспорту в Росії Fortnite - враховуючи, що вам доведеться відмовитись від місця для інвентаризації, аби просто їздити на ньому, - але це забавна диверсія та така, яка необхідна для вирішення кількох нових завдань.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found