Як спостерігати за подією Microsoft Surface від жовтня 2019 року

Microsoft збирається оголосити про тонну нових продуктів на щорічному Surface Event, включаючи кращий пік у Surface Centaurus та, можливо, новий набір бездротових навушників.

Щорічна жовтнева апаратна подія корпорації Майкрософт - середа, і якщо ви сподіваєтесь спостерігати за подією, ось як її спостерігати та чого очікувати.

Як дивитися основну дошку Surface October

Основна програма запланована на середу, 2 жовтня, о 10:00 за західно-західним часом або о 7-й ранку за тихоокеанським стандартним часом. Microsoft транслюватиме все це в прямому ефірі, і ви можете переглянути це в прямому ефірі нижче або на веб-сайті Microsoft.

Настав час. Початок роботи #MicrosoftEvent. Налаштуйтеся, щоб побачити, що далі. //t.co/v4oXfsuAbE

- Microsoft Surface (@surface) 2 жовтня 2019 р

Ви також можете підписатися на Twitter. Головний редактор Джеремі Каплан та редактор обчислювальної техніки Люк Ларсен будуть присутні на заході, а офіційний акаунт Surface буде оновлюватися у міру надходження оголошень.

Чого очікувати

Ми вже говорили про це і повторимо ще раз: нові та інноваційні речі з’являються на #MicrosoftEvent. Налаштуйтеся 2 жовтня у прямому ефірі у Twitter, о 10:00 за європейським часом, щоб побачити, чому нас # підкачують. pic.twitter.com/MV8HSCd54Q

- Microsoft Surface (@surface) 27 вересня 2019 р

Ми очікуємо від Microsoft декількох повідомлень про останні розробки в її апаратних пропозиціях. Зокрема, ми очікуємо оновлення Surface Pro 7, Surface Laptop 3, а також невпинний погляд на Surface Centaurus.

З продуктовою лінійкою Surface Pro, мабуть, ми побачимо нову версію, представлену на цьогорічній події Surface. Поки незрозуміло, чи нова версія Surface Pro насправді буде називатися Surface Pro 7, але ми маємо кілька ідей щодо того, які функції може мати Surface Pro. Чутки (і патенти) кружляли навколо Surface Pro 7, вказуючи на те, що ми побачимо такі функції, як порт USB-C, нова підставка та перероблена клавіатура. Останні звіти навіть вказують на те, що «Surface 7» з процесором Qualcomm ARM може запускатися разом із Surface Pro 7, що працює на Intel.

Лінія Surface Pro - не єдина, яка очікується отримати нову версію. Наступник Surface Laptop 2 також планується дебютувати на цьогорічному жовтневому заході Surface. Але про цього наступника відомо не так багато. Як і Surface Pro 7, поширювалися чутки про те, як би виглядав Surface Laptop 3. Згідно з цими чутками та повідомленнями, Surface Laptop 3 може мати дві моделі різного розміру (13,5 дюйма та 15 дюймів) і, можливо, новий чіп AMD.

Нарешті, ми очікуємо побачити попередній перегляд Project Centaurus, довгоочікуваного двоекранного пристрою 2-в-1. Очікується, що Кентавр буде або складним пристроєм розміром з планшет, або пристроєм розкладки з двома екранами та відсутністю (фізичної) клавіатури. Крім того, за чутками, Centaurus також працюватиме в іншій операційній системі, відомій як Windows Core OS. Під час події Жовтневої Поверхні фактичне проходження Кентавра може не сильно завадити, але цілком можливо, що це з’явиться.

Останні повідомлення