Як грати у "Fortnite Battle Royale" - підказки

Попередня Наступна 1 з 8 Огляд FortniteFortnite v5.20 Нова рушниця, Steady Storm, SwitchПолум'яні обручі Fortnite кільце вогневих місцьОгляд FortniteОгляд Fortnitefortnite battle royale будівельні поради та підказки 3

Повне покриття Fortnite від Digital Trend

 • Fortnite: Battle Royale огляд
 • Королівська битва будівельні поради та підказки
 • Як освоїти Fortnite на мобільному
 • Розгорніть FortniteПродуктивність ПК
 • Як перемогти Fortnite Battle Royale

ФорнітРежим гри Battle Royale - найновіший у своєму жанрі, який привертає величезний кайф. Це дуже позичає у PlayerUnknown’s Battlegrounds, але це диференціює себе кількома значущими способами. Він також безкоштовний і доступний майже на кожній ігровій платформі: ПК, PS4, XBOX One, смартфонах, а тепер і Nintendo Switch - чорт вазьміть, це одна з найкращих безкоштовних онлайн-ігор зараз.

Мета проста. Переживіть 99 інших гравців, усі потрапили в поле бою, яке стає дедалі меншим. Звичайно, це непросто. У нас немає спеціального інгредієнта, який змусить вас перемагати в лівих і правих матчах - хоча ми і рекомендуємо налаштувати свій ПК для досягнення максимальної продуктивності, - але ми маємо кілька порад, які повинні допомогти вам переживати більшість своїх конкурентів на постійній основі . Читайте далі і змушуйте своїх ворогів плакати.

Вирішіть, куди впасти

Подібно до PUBG, Fortnite: Battle Royale починається зі стрибка. Замість того, щоб вийти з вантажного літака, це шкільний автобус, прикріплений до повітряної кулі. Як тільки двері відчиняться, настав час стрибати з парашутом до острова. Технічно у вас є близько 50 секунд, щоб оглянути землю нижче, перш ніж стрибати на відкрите повітря, але ми рекомендуємо здійснити ваш спуск протягом перших 10 секунд або близько того. Ви не тільки швидше дійдете до землі, але й зможете охопити багато горизонтальної землі, заздалегідь розгорнувши свій планер. Таким чином, ви можете вільно орієнтуватися до передбачуваної цілі.

Хоча деякі гравці люблять негайно сходитися до міських районів з найбільшою кількістю споруд - Retail Row, Tilted Towers, Greasy Groves, Dusty Depot, Tomato Town - вони, як правило, є найбільш небезпечними та хаотичними частинами карти на початку. Якщо ви не бачите інших планеристів навколо себе, зробити перерву в комерціалізованій зоні може окупитися завдяки безлічі обладнання, доступного в цих місцях. Якщо ви почуваєтесь сміливо, Retail Row, розташований на південний схід від озера, завжди має великий запас.

Якщо ви бачите більше кількох гравців, що сходяться на цих місцях, стріляйте в райони з одинокими будівлями або райони з великою кількістю природного покриву. Ми виявили, що успіх ковзає безпосередньо біля структурних центрів. Звідти ви можете розкласти справи і подивитися, чи зможете ви перервати будівлі, коли узбережжя стане чистим.

Візьміть пістолет (швидко!)

Це може бути очевидно, але ви не протримаєтесь дуже довго в рукопашному бою, якщо у вас є лише початкова кирка. Вашою основною метою, коли ви вперше вдаряєтеся об землю, має бути забезпечення більш смертоносної зброї. Зброю зазвичай знаходять у будівлях, особливо в скринях зі скарбами, але іноді їх можна знайти і на відкритому просторі - або на вершині будівель, або поблизу таких предметів, як намети чи машини.

Вся передача Fortnite світиться, щоб ви могли помітити це здалеку. Будь-яка вогнепальна зброя дає вам шанс на бойові дії, але не всі класи зброї створені однаково.

 • Пістолети:Найменш ефективний клас зброї, але вони прості у використанні та виконують завдання в ближньому бою.
 • SMG: Більш ефективний, ніж пістолети, але не такий простий у використанні.
 • Штурмові гвинтівки: Універсальний клас твердої зброї, який перевершує бій на ближній / середній дистанції. Якщо ви візьмете один із прицілу, штурмові гвинтівки також добре працюють у далеких боях.
 • Рушниці: Під час кемпінгу рушниця - це ваш найкращий друг для бою поблизу.
 • Снайпери: Важко знайти, але снайпери зроблять вас одним із найгубніших гравців на карті, якщо вам вдало.
 • Вибухові речовини: Ракетно-гранатомети можуть проникати в конструкції опонента з руйнівною силою, але переконайтесь, що у вас є план на випадок надзвичайних ситуацій, оскільки вони викликають багато уваги. Осколкові гранати можуть виконати ту саму роботу в ситуаціях з близької відстані, але переконайтеся, що у вас є здатна зброя, перш ніж віддавати свою позицію.

Однак не всі види зброї в класі є рівними. Визначити рідкість зброї можна за її кольором:

 • Сірий (загальний)
 • Зелений (незвично)
 • Синій (рідко)
 • Фіолетовий (епопея)
 • Помаранчевий (легендарний)

Як правило, чим вище шкала раритету, тим потужніша та ефективніша гармата. Так, ви, швидше за все, побачите купу сірої зброї, ніж оранжевої, але якщо ви побачите зброю вищого рівня на початку, це, безумовно, варто зачепити її, перш ніж все стане шаленим.

Якщо ви не знайшли пістолета відразу, будьте обережні. Інші гравці, безумовно, скористаються цим. Пересувайтесь тихо, уникайте відкритих майданчиків і дотримуйтесь закритих приміщень, де у вас дійсно є шанс, якщо хтось із зброєю знайде вас.

Тепер, коли ви озброєні, сплануйте свій наступний крок.

Після того, як ви закріпили пістолет чи два, можливо, кілька зілля зі щитів та пластирів, і оглянули своє оточення, настав час скласти план. Як ви можете переконатись, що вас не виб'ють до першої інстанції штормових бочок?

Спочатку ми рекомендуємо до певної міри займатися власним бізнесом. Це означає збирати ресурси сокирою - дерево, камінь та метал. Збір ресурсів не тільки дає вам можливість створювати прикриття на льоту, але вам знадобиться величезна кількість матеріалів, оскільки кількість гравців зменшується.

Вбачаючи, що назва гри - виживання, вам не потрібно намагатися залучити інших користувачів. Якщо кількість гравців зменшується вдвічі до 50, але ви все ще нікого не ліквідували: привіт, це чудово. Це означає, що ви добре зробили роботу, залишаючись непомітними.

Майте на увазі, що споруди, побудовані гравцем, стирчать як хворий великий палець у порівнянні з попередніми будівлями. Отже, якщо ви опинилися біля затишного будинку, заходьте всередину, туліться в кутку і тримайте готовий палець.

Перед першим випадком шторму ми не рекомендуємо намагатися закрити занадто багато землі. Натомість спробуйте вирізати на карті власну маленьку кишеню, де можна зібрати ресурси. На початку на карті просто занадто багато гравців, щоб ви могли безпечно пересуватися відкритими ділянками місцевості. Наразі залишайтеся в безпеці та якомога прихованішими.

З урахуванням сказаного, не грайте надто безпечно. Переконайтеся, що у вас є кілька гарних рушниць і кілька бинтів або зілля для захисту. Шукайте їх, якщо їх у вас немає. Ви ризикуєте в бою, але у вас не буде шансів, якщо до пізніших боїв ви не будете мати нічого, крім пістолета.

Зробіть свій хід

Буря приходила і проходила один раз, може, два рази, і у вас немає майже стільки місця, щоб довше грати в прохолоду.

Подумайте про бурю як про другорядного суперника. Ви повинні поважати, що це може і вб’є вас, якщо ви вчасно не вийдете з нього. Однак не панікуйте, адже навіть якщо безпечна зона знаходиться на протилежному кінці карти, у вас є час дістатися до неї. Оскільки безпечна зона скорочується, ми рекомендуємо прикриватися лише за межами кола, доки шторм не спаде.

Ми виявили, що багато гравців зосереджують свої сфери всередині кола, щоб відібрати вхідних гравців. Якщо ви видаєте, що ви відсталий, іноді ви можете уникнути повного перестрілки. Тим не менше, слід дивитись у всі сторони і уважно слухати, коли шторм стикається, особливо коли безпечна зона невелика. Ви набагато частіше стикаєтесь з іншими гравцями, коли площа житла зменшується.

Вам потрібно бути уважним, коли перебуваєте в русі. Як вже згадувалося раніше, назва гри - виживання. Це означає, що вам не потрібно стріляти в усіх, кого бачите. Іноді вам краще відпустити їх на свій веселий шлях (сподіваємось, щоб вас відібрав інший гравець або розпав шторм). Не радіти тригеру, якщо ти бачиш іншого гравця, особливо якщо він рухається у зворотному напрямку або якщо ти знаходишся не в найкращому схованці. Кулі залишають у повітрі маркери, тому комусь - і не обов’язково людині, на яку ви прагнули, не надто важко побачити, звідки взялися постріли. Розкрийся перед світом лише тоді, коли знаєш, що у перестрілці ти вийдеш переможцем. Пам’ятайте, що мета - залишитися в живих, а не накопичувати вбивства.

Звичайно, конфронтації трапляються, і вам доведеться використовувати зброю. Вивести суперника завжди гостро, але коли ви це зробите, обов’язково огляньтесь, перш ніж грабувати їх труп на предмет зброї та ресурсів. Є велика ймовірність того, що перестрілку став свідком іншого гравця. Ви неодмінно хочете захопити все спорядження вбитого супротивника, але будьте готові до стерв'ятників, які хочуть вас забрати, поки ви відволікаєтесь.

Коли ви в русі, найкраще мати стратегію. Звичайно, ви завжди можете підкинути стіну, якщо потрапили в волохату ситуацію, але поєднання з навколишнім середовищем - ховання за деревами, валунами, плетіння уздовж боків будівель тощо - завжди краще, ніж створення маяка шляхом побудови імпровізована система покриття. Природно, іноді вам доведеться робити власну обкладинку, але це має бути ваш останній засіб.

Роблячи свій крок, вашою метою повинно бути уникнення шторму та пошук хорошого місця для облаштування нового району для таборування. Не намагайтесь бути героєм, прагніть вижити.

Підготуйтеся до кінця

Через кілька випадків шторму кількість гравців, швидше за все, буде значно нижче 50. Кожна гра відрізняється залежно від того, наскільки агресивними є люди, але якщо ви вижили досить довго, щоб уникнути шторму та інших гравців більше ніж на кілька хвилин, ти в хорошій формі. Тепер, коли наближається кінцева гра, ви хочете зосередити свої зусилля на забезпеченні додаткових матеріалів та перевірці свого оточення. На цьому етапі ви, мабуть, почнете помічати неабияку кількість рукотворних конструкцій. Гравці, які пережили цей довгий старт, вкладають свої ресурси в роботу, сподіваючись, що вони можуть мати найкращі шанси вийти на перше місце. Якщо ви не старанно збирали ресурси протягом усього матчу, зараз саме час приступати до роботи.

Так і є. Кінець тут

Огляд Fortnite

FortniteКінцева гра, здебільшого, обертається навколо будівництва. Гравці, які будують високі, складні конструкції, як правило, мають перевагу. Це просто так. Коли гравець опускається в одноцифрові цифри, це справді змагання, хто найкраще підготовлений до домашньої розтяжки. Ми рекомендуємо будувати високоякісні та оснащувати зброю великої дальності, як снайпери та ракетні установки. Якщо у вас немає зброї далекого радіусу дії, ви, мабуть, захочете залишатись прихованим у своїй вежі і чекати, поки ваші супротивники заручать вас. В іншому випадку час наступати в наступ. Слідкуйте за розробкою конструкцій. Їх буде легко побачити зараз, коли ігрова зона є сильною.

Перемогти може лише одна людина або команда, тож це означає, що є ще купа переможених. Звичайно, ви не можете розраховувати на перемогу в кожному матчі, але якщо у вас міцна конструкція, ресурси для імпровізації та пара потужних озброєнь, у вас є великі шанси дійти до самого кінця.

Щоб отримати додаткові поради щодо будівництва, перегляньте наш посібник із будівництва.

Бонусні поради

Шини:Якщо ви знайдете стос шин, ви можете наїхати на них, щоб піднятися в повітря, щоб дістатися до дахів. Висота дає вам кращу точку зору.

Щит зілля:Хоча і рідко, щитове зілля слід вживати негайно. Синє зілля, знайдене в скринях, дає 50-відсотковий бафф, і ви можете складати два з них для подвійного здоров’я протягом усього матчу. Існує три типи рідкісних предметів для здоров’я: звичайні зілля для щитів, маленькі зілля для щитів та сік, що в’яжеться. Звичайні зілля для щитів додають 50 очок щита, маленькі зілля для щитів додають 25, а сік кашки відновлює 25 здоров’я та дає 25 очок щита.

Пов'язки: Відновіть 15 очок здоров’я за штуку. Можна використовувати до п’яти пов’язок.

Закрити двері:Увійдіть у звичку зачиняти за собою двері, коли заходите в будівлі, щоб залишатися якомога непомітнішими. Звичайно, ви також можете навмисно залишити двері відкритими, щоб залучити інших гравців до вашого місця розташування та підсадити їх. Але загалом закриття дверей - це хороша політика, яку слід дотримуватися.

Управління запасами: Ви можете одночасно тримати лише п’ять предметів спорядження (зброю, зілля). Ймовірно, вам доведеться прийняти деякі виконавчі рішення, коли справа стосується зброї. Будьте мудрими, не тримайте двох зброї одного класу. Урізноманітнюйте свої варіанти.

Остерігайтеся пасток:Пам'ятайте про землю під собою, особливо коли входите в будівлі або наближаєтеся до здобичі. Хоча і незвичайні, пастки з пошкодженнями можуть негайно вбити вас, якщо ви не вживали жодного зілля зі щитів. Вони нагадують шипи на землі. Точно так само, якщо ви натрапите на один із цих корисних предметів, розмістіть його на місці, яке допоможе вам захистити свою згорблену позицію.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found