Як виправити проблему сексуального спаму Snapchat

заголовок snapchatSnapchat ідеально підходить для надсилання неслухняних знімків, оскільки програма обміну фотографіями робить знімки самознищуваними через кілька секунд. Так, завжди є ризик, що хтось таємно зробить знімок екрана або використає лазівку. Але поки ви надсилаєте фотографію людині, якій довіряєте, вона не може стояти на телефоні довше, ніж мить. І оскільки Snapchat в даний час має справу з проблемою, коли спамери надсилають порнографічні фотографії людям через сервіс, той факт, що ці зображення швидкоплинні, напевно, полегшує користувачів, які отримують несподіваний погляд.

Snapchat повідомив про проблему у своєму блозі, а співзасновник Еван Шпігель вибачився за цю проблему. Він описав ситуацію з порно-спамом як роботу однієї особи, яка створила численні акаунти, та зазначив: "Наша команда інженерів швидко відреагувала (чудові хлопці!) Тимчасово вимкнувши створення нового акаунта та не даючи Snapchatters отримувати знімки від друзів, які вони мали раніше не додавались у Snapchat. "

Це, однак, не означає, що проблема вирішена, оскільки служба завадить, якщо заважатиме людям створювати облікові записи. А щодня надсилаючи понад 150 мільйонів Snapchats, це сервіс, що зростає, і навряд чи він зможе попереджувати потенційне зростання шляхом контролю нових облікових записів таким чином, що серйозно заважає збільшенню кількості користувачів.

Здебільшого люди знають, хто надсилає їм Snapchat, хоча налаштування за замовчуванням дозволяють незнайомцям надсилати одне одному фотографії. Але якщо ви не зміните налаштування, щоб вказати, що лише ваші друзі, яким підтверджено, можуть надсилати вам фотографії, ви можете отримати Snapchat від будь-хто на сервісі - і це включає спамерів.

По мірі того, як Snapchat продовжує зростати, є серйозні сумніви щодо того, що він зможе повністю викорінити спамерів, навіть порнографічного характеру. То що ж робити зростаючій програмі обміну фотографіями?

Оскільки Snapchat не може покласти універсальний кібош на спамерів, його користувачі повинні вжити заходів для подолання проблеми. На щастя, це справді легко. Просто перейдіть до своїх налаштувань і в розділі «Хто може надсилати мені знімки» виберіть «лише мої друзі» Це означає, що ви більше не можете отримувати знімки від випадкових випадків. І якщо як-небудь спамер потрапить до вашого списку друзів, ви можете заблокувати їх.

Це не ідеальне рішення, оскільки воно вимагає від користувачів активності, але принаймні є спосіб, як ви можете перестати бачити несподівані геніталії - найгірший вид геніталій.

Останні повідомлення