Як зробити знімок екрана на HTC Vive

HTC Vive - це потужний механізм у постійно зростаючій індустрії віртуальної реальності після дуже вражаючого першого року. Роздільна здатність екрану занадто чітка, а вражаючі враження занадто захоплюючі, щоб їх не можна було захопити. Єдина проблема полягає в тому, що інколи віртуальна реальність може бути досить одиночним досвідом, яким нелегко поділитися з іншими. На щастя, є спосіб зробити знімки екрана у VR за допомогою гарнітури, як HTC Vive, що має допомогти.

Перш ніж робити знімки екрана у VR, вам потрібно спочатку ознайомитись із Steam та SteamVR. Переконайтеся, що у вас є необхідне обладнання та програмне забезпечення для запуску SteamVR. Як тільки все перевіриться, ви готові перейти до знімків екрана VR. Давайте зробимо це - ось як зробити знімок екрана на HTC Vive.

Крок 1 -Встановіть SteamVR

Спочатку перейдіть на офіційний веб-сайт Steam і створіть обліковий запис, якщо у вас його ще немає. Клацніть на логін у верхньому правому куті, а потім натисніть Приєднуйтесь до Steam. Звідти заповніть усі обов’язкові поля, прочитайте Угоду про підписку Steam і клацніть поле, щоб прийняти та підтвердити, що ви старші 13 років.

Отримавши електронне повідомлення про підтвердження облікового запису від Steam, відкрийте його та натисніть створити мій акаунт,а потім натисніть на посилання для підтвердження. Вкладка, на якій ви зареєструвались для свого облікового запису Steam, повернеться на домашню сторінку Steam із входом вашого облікового запису.

Тепер, коли у вас все готово з вашим обліковим записом Steam, натисніть на Проу верхній частині домашньої сторінки Steam, щоб отримати доступ до посилання для завантаження Steam. Звідти натиснітьВстановіть Steam зараз і розпочніть процес встановлення після завантаження файлу. Після того, як Steam було належним чином встановлено на ваш комп'ютер, відкрийте Steam і натисніть наБібліотекавгорі. Далі вам потрібно буде ввести “SteamVR” у поле пошуку, клацніть правою кнопкою миші на SteamVR, як тільки воно з’явиться в результатах пошуку, а потім натиснітьвстановити.

Після завершення процесу встановлення у верхній частині поруч із піктограмою ігрового контролера з’явиться піктограма “VR”. Клацніть на піктограму VR і буде запущено SteamVR.

Інші путівники та найкращі пропозиції

  • Як записати екран комп'ютера
  • Як зробити скріншот на Mac
  • Як зробити скріншот на iPhone

Крок 2 - Знайдіть щось хороше для знімка екрана

Після увімкнення гарнітури Vive і запуску SteamVR ви потрапите у віртуальне представництво Steam. Звідти ви можете прокрутитиБібліотека для завантаження ігор та відео. Вміст, до якого ви нещодавно отримували доступ та / або встановлювали, буде в правому меню підГрати.

Ви також можете знайти досвід VR, знявши гарнітуру та скориставшись програмою Steam, встановленою на вашому комп’ютері. Потім натисніть на піктограму лупи поруч із вікном пошуку у верхній частині, щоб потрапити до повної бібліотеки Steam. Вам потрібно буде прокрутити вниз доВузька підтримка VR і клацніть обидваПідтримується VR іТільки VRкоробки. Після цього прокрутіть вниз доГарнітуриі натисніть на HTC Vive коробці. Звідти ви зможете переглядати весь вміст VR, доступний у Steam, сумісному з HTC Vive.

Знайшовши щось гідне для ваших очей, натисніть на вибір, запустіть програму та знову ввімкніть гарнітуру.

Крок 3 - Зробіть знімок екрана

скріншот htc vive

Ви майже готові зробити свій перший знімок екрана у VR на своєму HTC Vive. Як тільки щось натрапляє на ваші визначні місця, які ви хочете зафіксувати, ви повинні швидко натиснути на спусковий гачок, але це досить просто. Ви просто натискаєте система кнопку під трекпадом і правий тригер за трекпадом одночасно. Так само, у вас є перший знімок екрана у VR на вашому HTC Vive. Час святкувати.

Крок 4 -Розташування вашого знімка екрана

Найпростіший спосіб отримати доступ до знімка екрана VR - повернутися на головний екран SteamVR, перебуваючи в HTC Vive. Клацнувши наОстанні , щоб перейти до фрагменту вмісту, до якого ви щойно перейшли на знімок екрана. Клацніть на частину вмісту, і ви побачитеЗнімок екрана розділ, на якому потім можна натиснути, щоб переглянути знімок екрана у форматі 3D.

ВиберітьПровідник файлів значок на панелі інструментів робочого столу, представлений зображенням папки. Клацніть наЦей ПК знайдено в лівому меню параметрів, а потім виберітьПрограмні файли (x86) папку, коли ви її побачите. Потім натисніть на Пар , а потім натисніть надані користувача папку.

Дані SteamVR організовані в безладі папок, усі з числовими ідентифікаторами, тому знайти папку фрагмента вмісту, на якому ви зробили знімок екрана, не просто. Вам потрібно буде продовжувати клацати ці папки, поки не знайдете скріншот папку. Ось як зазвичай виглядає шлях до файлу:userdata> Рядок чисел (1)> Рядок чисел (2)> віддалений> Рядок чисел (3)> скріншоти.Знайшовши папку, ви можете натиснути на знімок екрана, щоб переглянути його.

Останні повідомлення