Що входить у виготовлення футлярів для телефонів? Ми просимо експерта (хто їх робить)

Телефонні чохли Incipio

"Я розпочав бізнес із гаража батьків 16 років тому", - каже засновник та виконавчий директор Інціпіо Енді Фатхоллахі.

Це класична історія підприємницького успіху. Зараз в штаті Incipio працює понад 350 співробітників від штаб-квартири в Південній Каліфорнії до таких місць, як Лондон та Гонконг. Якщо вам цікаво, це перший випадок стосувався Palm Pilot, і тоді Фаттоллахі впорався з дизайном сам. На сьогоднішній день процес виготовлення простих оболонок, які не дають вашому телефону розбитися, - це зовсім інший звір.

Не маленьке завдання

Оскільки смартфони стали всюдисущими, виготовлення футлярів для них стало великим бізнесом. Згідно з дослідженнями групи NPD, близько 75 відсотків людей ставлять футляр на свій смартфон. З близько 1 мільярда смартфонів, проданих у 2014 році, це означає, що продано 750 мільйонів відповідних футлярів для телефону - і це якщо шанувальники футлярів купують лише один. Група NPD повідомила нам, що минулого року роздрібні продажі в США склали 81,2 млн. Доларів США, що означає 2,6 млрд. Доларів, і такі речі, як торгові кіоски та торгові кіоски, до цієї цифри не включаються.

Енді Фатхоллахі

Щоб не відставати, Інципіону потрібна робоча сила. «У нас є вісім штатних промислових дизайнерів, у нас є команда машинобудівників, і у нас є близько десятка 2D-дизайнерів, - пояснює Фатхоллахі, - Наша команда дизайнерів та інженерії налічує близько 40 людей, це зараз одна з найбільших у галузі ".

Incipio - це глобальний бізнес, який продає справи у понад 50 000 роздрібних магазинах по всьому світу, через незліченну кількість перевізників, партнерів з продажу та Інтернету. За останні два роки компанія продала понад 20 мільйонів справ. Більшість справ продаються через перевізники та в роздріб.

huskk.com

"Люди отримують гарний, новий блискучий телефон, і вони не хочуть виходити з магазину, не захищаючи його", - пояснює Фатхоллахі.

Багато виробників справ дотримуються великих брендів, і в Штатах немає жодного, що перевищує Apple.

"Зараз, напевно, розподілено 50-50 на iPhone та Android", - говорить Фатхоллахі. "Запуск iPhone - це, мабуть, наш найбільший сезон року".

Залишатися попереду

Окрім очевидних гарантованих хітів, таких як iPhone, як компанія вирішує, для яких пристроїв виробляти?

"У нас тут є політика, нас є група з трьох-чотирьох, ми торкаємось і використовуємо кожну слухавку, для якої розробляємо продукцію", - говорить Фатхоллахі. - "Якщо ми маємо довіру до пристрою і думаємо, що клієнти будуть задоволений цим пристроєм, то ми виготовляємо для нього аксесуари ".

Принада цього за стільки років полягає в тому, що ми вдосконалювали та вдосконалювали, тому поставляємо дуже хороший продукт.

Це галузь, де деякі дрібні гравці грають у азартні і програють, виробничі справи, засновані на просочених дизайнах, в надії випередити конкуренцію. Apple, як відомо, не ділиться дизайном перед оприлюдненням останніх моделей iPhone, але більшість виробників задоволені тим, що чекають остаточного дизайну, перш ніж натискати на курок. У світі Android можна отримати вдосконалений вигляд.

"У нас є договірні відносини з усіма виробниками слухавок, - пояснює Фатхоллахі. - Це допомагає нам мати чудові продукти, доступні на момент запуску".

Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony та деякі інші мають офіційні програми, за які виробники справ можуть заплатити невідому суму за приєднання. Ця угода надає їм дочасний доступ до нових моделей телефонів, щоб вони могли мати справи, готові до запуску в перший день, або іноді демонструватись поряд із новим пристроєм, коли це буде оголошено, що може бути за кілька тижнів або навіть місяців до фактичної дати випуску.

"Деякі виробники дають нам шість місяців, деякі - три, інші - вісім тижнів, деякі забувають про це повідомити, а потім повідомляють за день до оголошення!" каже Фатхоллахі: "Все залежить від слухавки та наскільки важливим є пристрій".

Телефонні чохли Incipio

Те, що насправді діляться виробники, також різко відрізняється. Хтось забезпечить просунуті телефони, хтось може поділитися схемами конструкції та вимірювань. Директор з продуктів Карлос Дель Торо швидко зауважує: "Ми повинні мати дуже сувору політику безпеки, щоб телефони не витікали".

Навіть коли вони отримують вдосконалений дизайн або телефони, плани можуть змінитися в останню хвилину.

"Усі виробники телефонів змінюють дизайн на основі відгуків клієнтів або операторів, близьких до запуску, - пояснює Фатхоллахі. - Але вони повідомляють нам, коли дизайн пристрою блокується, і тоді ми зможемо перейти до виробництва".

Переживши падіння

Люди купують футляри з різних причин. Хтось хоче моди, хтось хоче додаткових функцій, хтось хоче збільшеного часу автономної роботи, але захист - це завжди головна проблема. Здатність пережити падіння є справжнім продажем для багатьох людей, і тому низка великих брендів зараз проводять військові тестування.

"Зазвичай ми можемо сказати досить рано, протягом тижня, якщо справа стане переможцем чи ні".

"Ми робимо це вже більше двох років; Я думаю, що ми були одними з перших, хто це зробив, - пояснює Дель Торо. - Ми проходимо ту саму лабораторію, що використовується у військовій галузі. Моя попередня робота полягала у розробці військових продуктів, тому ми використовуємо одні й ті ж лабораторії ".

Останнім стандартом, якого дотримуються багато найжорсткіших справ на ринку, як DualPro від Incipio, є 810G. Щоб пройти сертифікацію, пристрої падають із висоти 48 дюймів на дводюймову фанеру поверх бетону загалом 26 разів. Вони потрапляють на обличчя, спину та кожен кут. Якщо сенсорний екран не містить плям, а телефон після цього все ще працює, він отримує сертифікацію.

Звичайно, це не абсолютна гарантія, і це не робить ваш телефон незнищенним.

Попередня Наступна 1 з 21 Телефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли IncipioТелефонні чохли Incipio

«Жоден випадок не зупинить нещасних випадків, - говорить Фатхоллахі. - Деякі випадки виходять з-під нашого контролю. Якщо ви викинете його з будівлі або автомобіль переїде над ним, бувають випадки, коли жоден випадок на планеті не міг би врятувати . "

Висить на

Склад справи Incipio часто змінюється. Старі справи на пенсії. Існуючі лінії оновлюються новими функціями або доопрацьовуються відповідно до відгуків клієнтів. Деякі справи продовжують продаватися роками. Наприклад, Incipio все ще продає футляри для iPhone 4, оскільки вторинний ринок величезний.

"Зазвичай ми можемо сказати досить рано, протягом тижня, якщо справа стане переможцем чи ні", - говорить Фатхоллахі. - "Краса цього протягом багатьох років полягає в тому, що ми вдосконалювали і вдосконалювали, тому ми поставляємо дуже хороший товар. Якщо клієнту це не сподобається, ми повернемо його назад ".

Останні повідомлення