Як змусити закрити програми в Android

Ви коли-небудь раніше помічали, що після першого відкриття програми на смартфоні Android вона завантажується швидше? Натискання кнопки "Домашня сторінка" на пристрої або проведення пальцем вгору для повернення на головний екран не закриває програму - вона залишає її запущеною у фоновому режимі. Подібно до мінімізації вікна під час роботи на ПК, просто повернення на головний екран продовжує працювати у фоновому режимі у майбутньому швидше.

Однак, коли виникають проблеми або ваш смартфон починає гальмувати, можливо, ви захочете закрити кілька програм. По-перше, давайте розглянемо, як закрити програму за допомогою багатозадачного інтерфейсу, тоді, якщо все інше не вдасться, ми можемо змусити вийти з цієї докучливої ​​програми.

Закриття фонової програми для Android

Як закрити фонові програмиЯк закрити фонові програми

Якщо ви хочете закрити програму, найкраще провести її в інтерфейсі багатозадачності Android. Залежно від вашої версії Android та виробника смартфона, цей процес може дещо відрізнятися. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб легко закривати програми.

Крок 1: Отримайте доступ до свого багатозадачного інтерфейсу, використовуючи одну з наступних опцій:

  • Якщо у вашому смартфоні є три піктограми внизу екрана, натисніть кнопку трьох вертикальних ліній (пристрої Samsung Galaxy) або квадратну кнопку (більшість інших пристроїв Android).
  • Якщо у вашому смартфоні є одна горизонтальна лінія і для навігації використовується система жестів, проведіть пальцем вгору знизу до середини екрана, затримайте якусь мить, а потім відпустіть.

Крок 2: Покладіть палець на додаток, який ви хочете закрити, а потім проведіть ним вгору та геть.

Примітка: Через велику кількість виробників смартфонів деякі старі пристрої Android можуть по-різному обробляти доступ до багатозадачності. Відвідайте сторінку підтримки виробника, щоб отримати додаткову інформацію про використання багатозадачності з Android.

Примусово закрийте програму Android

Як змусити закрити програмиЯк змусити закрити програмиЯк змусити закрити програми

Можуть бути випадки, коли програма відмовляється закритись звичайним способом або залишає інші служби у фоновому режимі. У цих ситуаціях ви можете примусово закрити програму, використовуючи програму Налаштування Android, щоб повністю зупинити програму. На більшості пристроїв Android примусове закриття програми можна виконати наступним чином:

Крок 1: Відкрийте Налаштування програми.

Крок 2: Виберіть Програми або Програми та сповіщення варіант.

Крок 3: Можливо, вам доведеться вибрати Переглянути всі програми , щоб переглянути всі відкриті програми.

Крок 4: Торкніться програми, яку потрібно примусово закрити.

Крок 5: Виберіть Примусово зупинити варіант.

Крок 6: Підтвердьте своє рішення, вибравши гаразд.

Закрийте всі фонові програми Android

Як закрити фонові програмиЯк закрити фонові програми

Ще один варіант, який може дозволити вам ефективніше працювати зі своїм смартфоном, - це закрити всі фонові програми Android одним натисканням кнопки; це може бути корисно, коли ви хочете звільнити пам’ять смартфона, щоб допомогти запустити інші програми. Виконайте наведені нижче дії, щоб одним дотиком закрити всі фонові програми Android.

Крок 1: Отримайте доступ до свого багатозадачного інтерфейсу, використовуючи одну з наступних опцій:

  • Якщо у вашому смартфоні є три піктограми внизу екрана, натисніть кнопку трьох вертикальних ліній (пристрої Samsung Galaxy) або квадратну кнопку (більшість інших пристроїв Android).
  • Якщо у вашому смартфоні є одна горизонтальна лінія і для навігації використовується система жестів, проведіть вгору знизу до середини екрана, затримайте якусь мить, а потім відпустіть.

Крок 2: Продовжуйте проводити вправо в інтерфейсі багатозадачності, поки не дійдете до кінця списку.

Крок 3: A Очистити все кнопка тепер повинна бути видимою; торкніться його, щоб закрити всі відкриті програми.

Примітка: Як зазначалося раніше, через велику кількість виробників смартфонів деякі старі пристрої Android можуть по-різному обробляти доступ до багатозадачності. Ви можете відвідати сторінку підтримки виробника, щоб отримати додаткову інформацію про використання багатозадачності з Android.

Останні повідомлення