Як розблокувати золоті інструменти при переправі тварин: нові горизонти

Перетин тварин: Нові горизонти швидко стало культурним явищем. Це ідеальна гра для відпочинку, пропонуючи спокійні заходи, такі як риболовля, вилов помилок і навіть зоряний погляд. І хоча це легко одна з найкращих ігор на ринку, не обійшлося і без кількох дратуючих ігрових конструкцій. На відміну від попередніх внесків у серії, інструменти в Нові горизонти ламаються - функція, яка старіє після того, як ви створили 80-у лопату.

На щастя, є спосіб розблокувати більш міцне спорядження - відоме як золоті інструменти. Хоча вони все ще ламаються, вони тривають набагато довше, ніж ваш найрізноманітніший сорт. Розблокувати кожного з них теж не складно, але це займе багато наполегливості та годин ігрового процесу.

Подальше читання

  • Як отримати сходи в New Horizons
  • Як отримати самородки із заліза в Нових Горизонтах
  • Як оновити свій інвентар для перетину тварин

Що таке золоті інструменти?

Зазвичай інструменти бувають трьох різних різновидів - неміцний, звичайний та золотистий. Здебільшого інструменти виконують однакову функцію незалежно від рівня, але кожен має свою власну довговічність. Ось короткий опис того, скільки застосувань ви отримаєте з кожного; однак варто зазначити, що це може відрізнятися залежно від того, як ви використовуєте кожен предмет:

  • Неміцний: 10 використання
  • Звичайний: 30 використання
  • Золотий: До 200 використання

Якщо вам дійсно не подобається повертатися до свого будинку, щоб виготовити нову екіпіровку, коли ваша перерва, ви захочете якомога швидше інвестувати в золоті інструменти. Шкода, що вони все ще мають обмежене використання, але принаймні ви будете незручнішими рідше. Всі золоті інструменти виготовляються однаково - тобто, використовуючи базовий інструмент разом із одним шматочком золотої руди. Однак спочатку потрібно розблокувати відповідний рецепт самостійної роботи. Ось як це робиться:

Золота лопата

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Лопата корисна для багатьох речей у Росії Нові горизонти, наприклад, полювання на скам’янілі рештки, шліфування гірських порід рудою та викопування частин комунікатора для Гуллівера. Цей останній є ключем до розблокування рецепту «зроби сам» для золотої лопати. Щойно ви допоможете застряглій чайці 30-ий раз, рецепт ви отримаєте наступного дня поштою. Поява Гуллівера на вашому острові випадкова - і він не надто часто відвідує - тому вам доведеться пограти кілька місяців, перш ніж взяти цей корисний рецепт.

Золота сокира

Підготуйтеся до каналу свого внутрішнього «Одного разу», оскільки вам доведеться зрубати сотні дерев, перш ніж ви зможете обернути пальці навколо держака золотої сокири. Точніше, спочатку потрібно перерва 100 нормальних осей. Побачивши, що для повалення кожного дерева потрібно три відбивні - і кожна сокира має довговічність близько 30 - вам доведеться зрубати майже 1000, перш ніж дивитись на рецепт золотої сокири. Найкраще - відвідати десятки таємничих островів за допомогою квитків Nook Miles; інакше ви перетворите своє місто на безплідну пустир.

Золота вудка

Морський окунь, що перетинає тварин

Коли ви розблокуєте цей, ви, мабуть, вже не захочете їздити на риболовлю. Це тому, що вам доведеться зловити кожну окрему рибу в Critterpedia перед тим, як рецепт «зроби сам» буде надісланий до вашого дому. Оскільки риба обертається залежно від сезону, ви дивитесь на цілий рік, перш ніж закінчити це тривале завдання. Звичайно, ви завжди могли б подорожувати у часі - але де в цьому задоволення?

Золота сітка

Джон Бітнер / Цифрові тенденції

Як і на золотій вудці, вам доведеться зловити кожну помилку, перш ніж заробити золоту сітку. Помилки також сезонні, тому попереду довгий гасло для тих, хто сподівається створити більш міцний виловлювач помилок.

Золота лійка

На цьому, можливо, найважче заробити з усіх інструментів, але принаймні він не пов’язаний із сезонною появою різних тварин! Щоб отримати цей рецепт, вам потрібно побудувати своє місто до п’ятизіркового місця. Ізабель у Resident Services може допомогти вам направити вас у правильному напрямку, але передати її поради на практиці легше сказати, ніж зробити.

Поки ви прикрашаєте свій острів сумішшю товарів, придбаних у магазині та ручної роботи, ви врешті-решт повинні досягти цієї межі. Не соромтеся святкувати, поливаючи всі рослини, не ламаючи поливку!

Золота рогатка

На відміну від золотої лійки, це завдання виконати найпростіше. Просто натріть 300 повітряних куль, які пливуть по вашому острову, і наступна повітряна куля, що з’явиться, буде золотистою. Продовжуйте і закріпіть свою останню кулю звичайною рогаткою, оскільки ви повинні отримати рецепт саморобної рогатки у вигляді рогатки як нагороду за збиття повітряної кулі номер 301.

Повітряні кулі нерестяться кожні кілька хвилин Нові горизонти, тож це завдання може бути виконане за кілька тижнів спеціальним гравцем. Це може бути нудно, але принаймні вам не доведеться подорожувати в часі півроку в майбутнє, щоб зловити жодного гнойового жука.

Чи коштують золоті інструменти?

Розблокування всіх цих різних інструментів - це не те, що слід сприймати легковажно. На заробіток усіх шести підуть місяці спеціального часу для гри, і той факт, що вони все ще можуть зламати, трохи розчаровує. Мало того, вам доведеться розлучитися з дорогоцінною золотою рудою, щоб виготовити їх. Тим не менш, вони все ще є вартою метою, щоб переслідувати. Навіть якщо вони не настільки корисні, як могли б сподіватися гравці, вони все одно дають вражаючі права на хвастощі, граючи з друзями.

Також дуже ймовірно, що ви заробите все це, не маючи необхідності збиватись з дороги. Більшість людей активно намагаються заповнити свою Critterpedia лише заради цього - не тому, що вони будуть винагороджені фантастичним новим інструментом. Якщо ви не прагнете отримати в руки щось золоте, найкраще просто не поспішати і заробляти це спорядження у своєму власному темпі. В іншому випадку ви можете зазнати потерпілості від перевтоми тварин, після того як ви збили свій 100-й аеростат за 24 години.

Останні повідомлення