Як скинути пароль для Windows 8

Як скинути Windows 8 завантаження пароля - -Запам’ятовування кожного з ваших паролів часто може спричинити стрес-головний біль. Що стосується обчислень, людям часто пропонують створити надзвичайно унікальну комбінацію букв і цифр, щоб забезпечити найвищий рівень безпеки. Однак створення такої загадкової комбінації також часто змушує користувачів барукатись із власними паролями. Зрештою, забуття згаданих паролів є звичним явищем, незалежно від того, яку платформу ви використовуєте. На щастя для користувачів Windows 8, є безліч опцій, як захистити забутий пароль і скинути облікові дані операційної системи. Хоча один із методів вимагає налаштування диска для скидання до втрати пароля, для скидання пароля в Windows 8 часто потрібно лише щось більше, ніж обліковий запис Microsoft або системного адміністратора. Найкраще, що більшість варіантів виконуються менше години, вони не коштуватимуть ні копійки, а зробити їх простіше, ніж сказано.

Ось наш посібник із того, як скинути пароль для Windows 8, щоб ви могли витрачати менше часу на зйомку в темряві та більше часу на вирішення завдання. Крім того, перегляньте наш посібник про те, як знайти ключ продукту для Windows 8 / 8.1 та як створити обліковий запис користувача адміністратора в Windows 8.

Скиньте пароль для Windows 8, використовуючи диск для скидання

Хоча існує широкий асортимент методів для скидання пароля Window 8, використання диска для скидання є найпростішим способом скинути облікові дані для входу - тобто, якщо ви налаштували функцію пріор забути свій пароль. Це забезпечить вам завжди доступ до вашого пароля, незалежно від того, зберігається він на знімному USB-накопичувачі або на дискеті.

Крок 1: Вставте знімний носій- Вставте знімний носій, на якому ви хочете створити диск для скидання, будь то портативний USB-накопичувач, дискета або компакт-диск.

Крок 2: Перейдіть до налаштувань Облікового запису користувача- Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління» в меню, що з’явиться, і натисніть зеленийОблікові записи користувачів та сімейна безпекапосилання у верхньому правому куті вікна. Потім натисніть зеленийОблікові записи користувачів посилання у верхній частині вікна ще раз.

Крок 3: Створіть диск для скидання пароля -Поверніться до налаштувань облікового запису користувача та натиснітьСтворіть скидання пароляпосилання зі списку параметрів у лівій частині вікна. Потім просто виконуйте вказівки на екрані, щоб створити резервну копію пароля для Windows 8. Завершивши, зберігайте диск для скидання пароля в безпечному місці.

Диск для скидання пароля 1

Крок 4: Скиньте пароль - Якщо ви один з небагатьох, хто створив диск для скидання пароля Windows 8, перш ніж забути пароль, просто підключіть знімний носій, на якому ви створили диск для скидання в кроці 3. Після цього, завантажте сторінку входу користувача, і як тільки ви ввели неправильний пароль, натисніть на отриманий Скинути пароль , щоб відкрити майстер скидання пароля. Потім дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб скинути пароль Windows 8.

Скиньте пароль в Інтернеті за допомогою свого облікового запису Microsoft

Якщо припустити, що ви зареєстрували обліковий запис Microsoft після придбання комп’ютера або встановлення Windows 8, то ви можете легко скинути облікові дані для входу в Інтернеті. Наявність облікового запису Microsoft дозволяє входити на багато різних платформ під парасолькою Microsoft, використовуючи однакові облікові дані, незалежно від того, використовуючи Outlook, Skype, консоль Xbox або пакет інших різноманітних служб. Також майте на увазі, що у вашому обліковому записі Microsoft не обов’язково використовується адреса електронної пошти, спеціальна для Microsoft, а будь-яка електронна адреса, яку ви спочатку використовували для реєстрації в службі.

Крок 1: Доступ до сайту скидання пароля -Перейдіть до головного веб-сайту паролів корпорації Майкрософт, використовуючи улюблений браузер на робочому столі або смартфон. Потім натиснітьЯ забув свій парольу верхній частині отриманого списку, введіть свій обліковий запис Microsoft у текстовому полі та заповніть тест CAPTCHA перед тим, як клацнути синійДаліпід полями введення.

Вхід в обліковий запис Microsoft

Крок 2: Підтвердьте свою особу -Перевірте спливаючу підказку безпосередньо зліва від одного з двох параметрів, що випливають, або електронної пошти, або тексту, щоб вибрати бажаний спосіб отримання коду безпеки. Якщо ви вибрали опцію електронної пошти, введіть свою адресу електронної пошти ще раз у вікні, що з’явиться. Подібним чином введіть останні чотири цифри свого телефонного номера в отриманий запис, якщо ви виберете альтернативний варіант тексту. Клацніть синій Даліпісля закінчення або натисніть синю кнопкуЯ не можу використовувати жоден із цих варіантів , щоб Microsoft зв’язалася з вами за допомогою альтернативної електронної пошти.

Перевірка особистості Microsoft

Крок 3: Знайдіть код захисту -Після того, як код безпеки буде надіслано на відповідну адресу, знайдіть вказаний код у вашій скриньці електронної пошти або на вашому смартфоні та введіть його на отриманій сторінці Microsoft, перш ніж клацнути синій Далікнопку. Після цього введіть і введіть бажаний пароль у текстові поля перед натисканнямДалізнову.

Якщо ви вибрали Я не можу використовувати жоден із цих варіантів на попередньому кроці введіть адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом Microsoft, разом із альтернативною електронною адресою, з якою корпорація Майкрософт може зв’язатися з вами, на підсумковій сторінці. Після введення альтернативної адреси електронної пошти натиснітьДаліта введіть своє ім’я, дату народження, платіжну інформацію та якомога більше запитуваної інформації. Клацніть наПодати після завершення, і Microsoft повідомить вас електронною поштою із посиланням для скидання пароля.

Скиньте пароль для Windows 8, використовуючи іншого адміністратора

Незважаючи на те, що ви можете подумати, є інший спосіб скинути пароль, якщо вам вдалося заблокувати себе від комп’ютера, яким користуються кілька людей. Однак описаний нижче спосіб працює лише в тому випадку, якщо інший обліковий запис користувача налаштовано на комп'ютері з правами адміністратора Windows 8. Тим не менш, параметр працюватиме лише в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері є кілька облікових записів, які повідомляють про адміністративний контроль.

Крок 1: Відкрийте панель Облікові записи користувачів- Увійдіть до Windows 8, як зазвичай, використовуючи обліковий запис адміністратора. Потім натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління» в меню, що з’явиться, і натисніть зеленийОблікові записи користувачів та сімейна безпекапосилання у верхньому правому куті вікна. Потім натисніть зеленийОблікові записи користувачів посилання у верхній частині вікна ще раз, а потім синєКеруйте іншим обліковим записом посилання до кінця отриманого списку.

Керування іншим обліковим записом у Windows

Крок 2: Скиньте пароль - Виберіть обліковий запис, до якого ви хочете внести зміни, коли з’явиться відповідний запит, натисніть синійЗмініть парольі дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб змінити пароль для вибраного облікового запису. Після зміни вийдіть із Windows 8, як зазвичай, і увійдіть, використовуючи бажаний і новий пароль. Після цього ми пропонуємо вам слідувати вищезазначеним інструкціям, щоб створити диск для скидання або обліковий запис Microsoft, щоб переконатися, що ви можете легко скинути пароль без доступу адміністратора, якщо ситуація виникне знову.

Змінити пароль в обліковому записі

Скиньте пароль для Windows 8 за допомогою командного рядка

Хоча найдосконаліший і трудомісткий метод групи, використання командного рядка для скидання пароля все ще є життєздатним рішенням. Однак ми рекомендуємо вдаватися до методу лише в тому випадку, якщо ви ще не створили диск для скидання, не маєте доступу до облікового запису адміністратора та вичерпали всі інші способи скидання пароля.

Крок 1: Доступ до додаткових параметрів запуску - Наведіть курсор миші на нижній правий кут екрана під час перегляду робочого столу Windows 8 і натиснітьНалаштування варіант, розташований у нижній частині бокового меню, що з’явиться (на піктограмі зображена шестерня). Потім натиснітьЗмініть налаштування ПК внизу меню, виберітьЗагальні на правій стороні екрана та натисніть на Перезапустіть зараз у розділі Розширений запуск. Потім почекайте хвилинку, поки не з’явиться меню Розширеного запуску.

Змініть налаштування ПК Windows 8

Крок 2: Доступ до командного рядка - ВиберітьУсунення несправностейпід час перегляду меню Advanced Advanced Startup, клацнітьРозширені опції,і виберітьКомандний рядокз отриманого списку комунальних послуг. Це дозволить вам виконувати розширені дії адміністратора з командного рядка.

Крок 3: Введіть відповідні команди - За допомогоюКомандний рядок відкрити, введіть “copy c: \ windows \ system32 \ utilman.exe c: \” - і якщо все зроблено правильно - фаза “Скопійовано 1 файл (и) ” з'явиться під введеною командою. Після цього введіть “copy c: \ windows \ system32 \ cmd.exe c: \ windows \ system32 \ utilman.exe” і введіть “Так”, коли буде запропоновано перезаписатиutilman.exe файл. Знову ж таки, фраза “Скопійовано 1 файл (и) ”має з'явитися після введення команди. Перезавантажте комп'ютер, коли закінчите.

Командний рядок Windows

Крок 3: Скиньте пароль -Коли комп'ютер завантажиться, і сторінка входу відкриється, виберітьЛегкість доступу в нижньому лівому куті екрана. Припускаючи, що ви правильно ввели належні команди на кроці 3, командний рядок повинен відкритися замістьЛегкість доступуменю. Потім введіть “пароль користувача мережевого імені користувача” в командному рядку, замінивши “ім’я користувача” вашим іменем користувача Windows 8 і “пароль” вашим бажаним паролем перед підтвердженням змін. Якщо в командному рядку не вдається знайти бажане ім’я користувача, введіть “net user”, щоб відобразити список облікових записів користувачів, знайдіть, для кого користувача ви хочете змінити пароль, і повторно виконайте команду net user вище. Зауважте, вам потрібно буде поставити лапки (“) навколо вашого імені користувача, якщо воно містить пробіли.

Крок 4: Увійдіть і скиньте значення за замовчуванням -Після скидання пароля закрийте Командний рядок і увійдіть до свого облікового запису, використовуючи новий пароль, який ви створили. Потім запустіть командний рядок і введіть “copy c: \ utilman.exe c: \ windows \ system32 \ utilman.exe”, перш ніж набирати “Так”, щоб підтвердити зміни та відновити опцію зручності доступу до початкового стану. Перезавантажте комп'ютер, коли закінчите.

Скиньте пароль для Windows 8, використовуючи чисту інсталяцію

Як і вищезгаданий метод командного рядка, ви повинні виконувати чисту установку лише тоді, коли вичерпали всі інші альтернативи і вважаєте, що починати з нуля вигідно. Скидання налаштувань ПК стирає все на комп’ютері - програми, збережені дані тощо - повертає його до початкових заводських налаштувань. І коли все буде зроблено, шляху назад вже немає.

Крок 1: Доступ до додаткових параметрів запуску — Наведіть курсор миші на нижній правий кут екрана під час перегляду робочого столу Windows 8 і натиснітьНалаштуванняваріант, розташований у нижній частині бокового меню, що з’явиться (на піктограмі зображена шестерня). Потім натиснітьЗмініть налаштування ПК внизу меню, виберітьЗагальні на правій стороні екрана та натисніть наПерезапустіть зараз у розділі Розширений запуск. Потім почекайте хвилинку, поки не з’явиться меню Розширеного запуску.

Змініть налаштування ПК Windows 8Крок 2: Скиньте налаштування ПК - Клацніть Усунення несправностейпід час перегляду меню Розширеного запуску виберітьСкиньте налаштування ПК на отриманій сторінці та дочекайтеся завершення тривалого процесу скидання. Після цього створіть новий локальний обліковий запис або обліковий запис Microsoft, як зазвичай, вводячи бажаний пароль за запитом. Знову ж таки, ми рекомендуємо створити обліковий запис Microsoft, щоб переконатись, що ви можете швидко змінити свій пароль, якщо ви забудете його знову.

Що ви думаєте про наш вичерпний посібник із скидання пароля Windows 8? Ви знаєте кращий метод? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення