Як працюють мікрохвильові печі?

Під час Другої світової війни працівники технологічної компанії Raytheon розробляли та створювали магнетронні трубки, що використовувались у американських та британських радарах. Одного разу, стоячи перед одним із цих магнетронів, винахідник Персі Спенсер помітив, як цукерка в кишені почала розм'якшуватися. Більшість людей би прокляли пристрій для плавлення шоколаду, але він вирішив подивитися, що буде з іншими продуктами, включаючи зерна кукурудзи та яйця. Мікрохвильова піч народилася внаслідок цих спостережень (правда, першу ітерацію Raytheon назвав “Radarange”), але перша версія для споживачів з’явилася лише в 1955 році, і лише 1 відсоток домогосподарств США володів такою в 1971 році.

Як працюють повсюдні машини, досі залишається загадкою для багатьох людей, які ними володіють. Щоб трохи пролити світло на прилад, ChefSteps зробив відео на YouTube.

У мікрохвилях все ще є магнетрони, або вакуумні трубки, і коли ви натискаєте кнопку живлення, вони видають електромагнітні хвилі, більш відомі як мікрохвилі. Усе відбувається всередині ізольованої камери, тому мікрохвильове випромінювання не виходить. Потім хвилевід спрямовує мікрохвильові печі до їжі, а вентилятор розсіює промінь на декілька, тому більша кількість їжі готується.

На цьому відео закінчується, роблячи це коротким і солодким поясненням. Якщо ви хочете дізнатись трохи більше, ви можете переглянути це відео 2012 року від Білла Хаммака, професора кафедри хімічної інженерії Університету Іллінойсу в Урбана-Шампейн. Далі він пояснює, чим мікрохвильова піч відрізняється від інших способів приготування їжі: «У традиційній духовці або плиті ми розігріваємо їжу, ставлячи каструлю на конфорку або в духовку, де стіни випромінюють тепло, яке готує зовнішню сторону їжі. Всередині готується, коли тепло передається від поверхні їжі до її внутрішньої частини ”.

З мікрохвильовкою "енергія магнетрону проникає в їжу, а це означає, що всю масу їжі можна готувати одночасно". Професор навіть продовжує пояснювати, чому ваша мікрохвильова піч нагріває деякі частини вашої лепешки, залишаючи інші місця крижаними.

Чесно кажучи, ми ніколи більше не будемо дивитись на наш мішок попкорну / незапакованих ядер.

Останні повідомлення