Як додати масштаб до вашого облікового запису Outlook

Веб-програма Zoom дозволяє надзвичайно легко спланувати, запустити та налаштувати відеоконференцію, щоб поспілкуватися з командою та виконати справи. Але якщо ви часто використовуєте Zoom для роботи, є спосіб зробити це ще зручнішим: поєднайте його з Outlook. Масштабування дає можливість корисної інтеграції з Microsoft Outlook, яка дуже добре працює для планування онлайнових зустрічей та змушення всіх відвідувати їх легше. Ось що робити і як це працює.

Крок 1: Завантажте програму Zoom для Outlook

Microsoft має власний додаток для інтеграції Zoom, що значно полегшує цей процес. Перейдіть до магазину Microsoft і завантажте його. Переконайтеся, що ви завантажуєте на комп’ютер, який ви використовуєте для роботи та в Outlook, і відкрийте Outlook під час запуску процесу, щоб полегшити його. Це безкоштовне завантаження, тому виберіть Отримайте зараз щоб розпочати.

Під час завантаження програма попросить вас увійти за допомогою своєї адреси Outlook і підписати угоду про використання послуги. Коли це буде завершено, перегляньте своє вікно Outlook, і ви побачите спливаюче сповіщення із написом: “Додайте надбудову з магазину Office. " Виберіть Встановити щоб розпочати процес.

Крок 2: Створіть нову зустріч із збільшенням

Можливість використовувати Zoom в Outlook є вже зараз, але ви повинні знати, що він може зробити! Почніть із відкриття онлайн-календаря Outlook та вибору Новий угорі, щоб створити нову подію календаря. Заповніть форму, як і для будь-якої зустрічі, деталізуючи мету зустрічі та додаючи учасників та часові інтервали, поки вона не буде готова.

Завершивши, подивіться на верхній рядок меню та виділіть три крапки праворуч. Виберіть їх, і надбудова Zoom повинна з’явитися разом із іншими надбудовами, які ви вже використовували в Outlook. Виберіть Збільшити, а в наступному меню виберіть Додайте зум-зустріч.

Якщо ви ще не ввійшли в Zoom на цьому комп’ютері, Zoom тепер запитає дані для входу. Укажіть це, і подія календаря, яку ви створили, тепер буде нарадою «Збільшити», з відповідними посиланнями на приєднання до зустрічі та всім іншим на місці. Легко!

Крок 3: Виберіть налаштування масштабування в Outlook

Як правило, нарада з масштабуванням, створена через Outlook, матиме всі звичайні налаштування з вашого онлайн-профілю збільшення. Однак ви також можете легко змінити це за допомогою Outlook, щоб налаштувати зустріч відповідно до її індивідуальних потреб.

Для цього виберіть нараду у своєму веб-календарі Outlook. Потім виберіть надбудову Zoom, як і раніше, але цього разу виберіть Налаштування зі спадного меню Zoom. Після цього відкриється новий розділ для вибору налаштувань масштабу для цієї зустрічі. Варіанти включають:

  • Зміна, на кого запланована зустріч
  • Створення ідентифікаційного номера наради для відстеження
  • Вибір, якщо учасники матимуть відео
  • Вибір параметрів аудіо
  • Увімкнення об’єднання перед параметрами хосту
  • Приглушення учасників, коли вони прибувають
  • Автоматичний запис зустрічі

Закінчивши адаптувати зустріч до ваших потреб, виберіть Оновлення щоб зберегти всі зміни.

Альтернатива для настільного додатка Outlook 2013/2016

Zoom для Outlook працює дуже подібним чином, якщо замість цього ви використовуєте програму для настільних ПК, але її завантаження дещо інше. Тут вам потрібно буде відкрити програму, вибрати Файл, а потім - Керувати надбудовами.

Це має відкрити веб-сайт для керування налаштуваннями Outlook. Шукайте тут знаки плюс і мінус, виберіть знак плюса, а потім виберіть Додати з магазину Office. Це відкриє вікно пошуку, де вам слід шукати “Масштабування для Outlook. " Коли в результаті з’явиться потрібний додаток, завантажте та продовжуйте, як і раніше. Ви можете знайти Заплануйте зустріч на вкладці Домашня сторінка програми Outlook. Потім у Зустріч на вкладці ви побачите значок відеокамери з опцією Додайте зум-зустріч що ви можете вибрати, коли будете готові.

Примітка. Якщо ви адміністратор, що вмикає можливості масштабування для групи користувачів Outlook, ваш процес реєстрації всіх дуже схожий на ввімкнення масштабування для програми Outlook. Увійшовши як адміністратор, перегляньте меню свого центру адміністрування, і ви побачите опцію для Надбудови під Налаштування. Тоді просто вибирайте Розгортання надбудовита виберіть Я хочу додати надбудову з магазину Officeі продовжуйте пошук програми, як і раніше.

Останні повідомлення