Інтерактивний посібник GTA

grand theft auto v pc listings amazon europe пропонують майбутній випуск rsg gtav скріншот 216

GTA Online є дитячим майданчиком. Це може бути не приємно, якщо у вас немає шлунку для унікальної суміші вбивств, пустощів і хаосу Rockstar Games, але місто Лос-Сантос та його околиці існують цілком для розваги для вас та ваших друзів в ІнтернетіGrand Theft Auto V. Це ближче до вестибюлівRed Dead RedemptionВідкритий мультиплеєр, ніж у режимі "Вечірка"Grand Theft Auto IV, який, по суті, був передматчевим вестибюлем, чисельним по всій території Ліберті-Сіті. У Лос-Сантосі можна багато чого зробити, і будь-яку кількість звисаючої моркви можна вхопити, коли ви боретеся разом із друзями чи проти них у нескінченних пошуках багатства та влади.

GrandTheftAuto-Online-RevealЦе може бути страшним для новачка завдяки підступному навчальному посібнику, який робить більший акцент на перевикладанні основних навичок Grand Theft Auto, аніж показує, як розпочати своє віртуальне життя в Інтернеті. На щастя для вас, тут, у Digital Trends, ми добре зрозуміли кримінальну чутливість. Ми проводили час на підлих вулицях Лос-Сантоса, навчаючись брехати і обманювати, красти і вбивати. І ми поділимося з вами перевагами нашого досвіду, щоб ви знали, куди йти і що робити, як тільки ви вийдете з ладу в ІнтернетіGTA V.

Варто зазначити, перш ніж читати даліGTA Online продовжує залишатися продуктом, що розвивається. Гра стартувала 1 жовтня 2013 року та підлягає частому оновленню. З цими оновленнями відбуваються різні зміни у взаємодії з користувачем. З моменту запуску ми бачили багато, і нас, безумовно, чекає ще багато. Враховуючи текучу природуGTA Online прямо зараз і, принаймні, в найближчому майбутньому, вам слід часто переглядати цей посібник, щоб дізнатись про оновлення та доповнення, оскільки додаються нові функції та допрацьовуються старі.

Якщо підключення і надалі залишається проблемою, і вас змушують повернутися до одного гравця, ознайомтеся з нашим посібником, щоб отримати кілька порад щодо виживання GTAV кампанії.

Вивчення основ

GTA OnlineПідручник має певну мету, але слугує історії більше, ніж ігровому процесу. По правді кажучи, ви не збираєтесь багато дізнатися під час необхідних серій міні-місій, які ви ще не здобули, граючиGTA V‘Одиночний режим. Однак те, що робить підручник, визначає вашу причину перебування в Лос-Сантосі. Це починається з посадки вашого персонажа в аеропорту міста та зустрічі з його або її першим контактом у цьому новому місці. Контакти мають ключове значенняGTA Online. Хоча ви можете брати участь у будь-яких конкурентних та кооперативних завданнях, як у відкритому світі, так і в окремих лобі, присвячених таким речам, як гонки чи смертні поєдинки, найменша робота - і найвигідніша, з точки зору грошових коштів та очок репутації - походить від вашого контакти через текстові повідомлення.

maxresdefaultМи розглянемо це далі, але для підручника просто намагайтеся стежити за нами. Зверніть увагу на те, що люди вам говорять.GTA Online не вітає для початківців, але ви отримуєте тут корисну пораду, а також уявлення про те, як виглядають деякі онлайн-місії. Єдиний крок, який ви можете сміливо пропустити, - це останній. Підручник закінчується маркером місії, який приводить вас до останнього матчу командної команди, який єGTA Online«Варіант Team Deathmatch для одного гравця. Вам не потрібно брати участь у поєдинку, щоб закінчити підручник, але вам потрібно перейти до маркера місії. Після цього ви можете просто вийти з меню матчів і вирушити у дикий відкритий світ Лос-Сантоса.

Екіпаж

Бути такимGTA Online це ... ну,онлайн гра, це допомагає мати поруч із собою деяких співучасників. Можливо, у вас є група друзів, з якою ви регулярно граєте. Можливо, ви цього не робите, але ви хотіли б знайти когось із кого б підняти пекло. У будь-якому випадку вам потрібно буде пов’язати команду з «Екіпажем». Хоча більша частина цієї функціональності доступна в грі через меню паузи, найпростіший спосіб налаштуватися - це через веб-браузер. Зайдіть в Rockstar Games Social Club, увійдіть (або створіть новий обліковий запис, якщо у вас його немає) і перейдіть на сторінку Crews. Якщо ви не плануєте створювати такого з друзями, перейдіть на вкладку «Знайти екіпаж», щоб знайти того, до кого ви хочете приєднатися.

GTA_5_Multiplayer_13765788626619Є кілька переваг пов’язування та гри разом із членами екіпажу. Найбільшим є бонус за бал репутації - RP єGTA Online‘Еквівалент балів досвіду - для виконання місій та інших завдань з колегами-членами. Ви також зможете додати власну емблему своєї екіпажу до транспортних засобів, коли будете обприскувати їх та брати участь у суперництві з іншими екіпажами. Більша частина цього все ще збирається разом із кінцем Rockstar, але навіть зараз є цінність приєднуватися та часто грати з екіпажем лише для посилення RP.

Дрібні злочини

З самого початку у вас є кілька варіантів, як швидко і легко заробити гроші. Ці методи є менш корисними, коли ви більш усталені, але вони життєво необхідні під час ваших ранних годин у GTA Online. Косити пішоходів - це завжди варіант, але не дуже хороший. Вони втрачають лише невелику суму грошей, а масові вбивства досить швидко привертають увагу поліції. Шокер, правда? Кращою ставкою є крадіжка автомобілів та продаж їх на митниці Лос-Сантос. Це працює лише при поїздках низького та середнього класу, і лише один раз в день гри; спортивні автомобілі високого класу вважаються занадто «гарячими» для продажу. Ви також не можете додати дорогу їзду у свій гараж. Щоб «утримати» машину, вам потрібно придбати трекер (який дозволяє знайти свій загублений або вилучений автомобіль) і застрахувати свій транспортний засіб (ви можете заплатити невелику винагороду, щоб отримати новий автомобіль, коли ваш буде знищений). Це вимагає привезення автомобіля до митного магазину Лос-Сантос; Оскільки ви не можете привезти їм викрадений прокат високого класу, єдиним способом володіти одним із вишуканих спортивних автомобілів є викуп його з внутрішньоігрового веб-сайту Лос-Сантос, доступного з вашого телефону.

gta-5-онлайнІнший ваш шлях до швидкого готівкового платежу на початку - це дрібні крадіжки. Заправні станції та міні-магазини можуть бути затримані. Просто заходьте, спрямовуйте пістолет на торговця магазину і тримайте його там, хапайте мішок з готівкою, який він вам скидає, і тікайте з місця події, щоб ви могли втратити рівень розшуку, який породжує ваше пограбування. Ви можете стріляти в зброю біля клерка - але не в нього - або, навпаки, голосно кричати у свою гарнітуру (лише в ігровому чаті; партія не працюватиме) - щоб він швидше наповнив мішок з готівкою. Крім того, ви можете застрелити його та наповнити мішок самостійно, підійшовши до реєстру та утримуючи право на D-pad, коли з’явиться підказка. Недоліком цього є те, що ви підете з трьома зірками, які бажаєте замість двох; це правда, коли ви стріляєте в клерка, навіть якщо він накидає на вас пістолет, коли ви їдете.

gta-online cat 3Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти собі, коли ви проводите ці пограбування. По-перше, придбайте собі маски в магазині біля пляжу Веспуччі та переконайтеся, що ви одягаєте їх, коли заходите в магазин. Це гарантує, що службовець не впізнає вас під час наступних візитів. Також не забудьте припаркувати швидку машину прямо поруч. Вертоліт - ще краща ставка, оскільки легко уникнути бажаного рівня двох зірок у повітрі. Якщо у вас є підручний друг, попросіть його служити водієм для відпочинку. Просто переконайтеся, що ви пам’ятаєте розділити свою думку з роботи після її закінчення. Для цього утримуйте кнопку Назад (контролер Xbox 360), щоб відкрити меню Взаємодія. Виберіть опцію «Інвентаризація», а потім опцію «Готівка». Звідси ви можете розділити думки з останньої роботи, призначаючи різні відсотки тому, з ким ви хочете поділитися готівкою (перераховані всі у вашому поточному фойє).

Звичайно, ви також можете вибрати накрутити друга і залишити все для себе. Їх перерви, коли ти живеш життям невиправного злочинця.

Більші робочі місця

Зрештою, крадіжка автомобілів та затримка магазинів для вас не надто допоможе. Вони веселі диверсії, і швидкі гроші, які ви заробляєте, гарні для поповнення боєприпасів та виправлення поїздки, але з часом ви захочете придбати більш дорогі речі: зброю та моди, квартиру, гараж тощо. Все це значні інвестиції, і вони потребуватимуть більше капіталу, ніж ви можете ефективно заробити на невеликих робочих місцях ... якщо у вас немаєбагато терпіння.

Знімок екрану-15.08.2013-о-3.45.28-PMОсь деGTA Online‘Приходять більші роботи. Іноді ви отримуватимете текстове повідомлення від одного зі своїх контактів із деталізацією того чи іншого завдання, яке вони хочуть, щоб ви виконали; Ви також можете зателефонувати будь-якому з тих, хто надає роботу, і попросити одного з них. У тексті завжди вказано назву роботи, кількість дозволених гравців та короткий опис того, що ви очікуєте зробити. Прийнявши роботу, ви негайно переносите вас у вестибюль, а звідти ви можете запросити друзів, підняти патрони та налаштувати різні налаштування матчу. Як тільки ви вперше виконали роботу одного зі своїх контактів, грошова винагорода за будь-яку наступну спробу зменшується вдвічі. Варіант відтворення заблокований і для цих завдань, тому часто найкраще проголосувати за повернення у вільний режим після закінчення роботи та знову зателефонувати своїм контактам для нових завдань.

Вирівнювання приносить величезні переваги в GTA Online . По правді кажучи, це суть режиму. Хочете трохи кращої зброї, з якою можна пограти? Елегантна квартира? Броня, яка дозволить вам довше жити? Все це вимагає від вас рівня. Навіть місії та диверсії поставляються з вимогами до рівня. Відкритий світ пропонує безліч розваг, якщо ви хочете просто посваритись, але хороші речі починають з’являтися лише тоді, коли ви досягнете певних рівнів.

Магнат з нерухомості

Власність - це велика справа в РосіїGTA Online. Це не те, про що вам доведеться турбуватися на самому початку (якщо ви не придбали Випуск колекціонера і не отримали безкоштовний гараж), але це те, у що ви захочете зайти якомога швидше. Просто гаражі дозволяють вам володіти більше ніж однією машиною. Зберігайте будь-яку машину у своєму гаражі, і до неї додається трекер безкоштовно (хоча вам все одно доведеться застрахувати її, щоб по-справжньому зберегти). Ті самі правила щодо «гарячих» автомобілів, що застосовуються до митниці Лос-Сантос, стосуються і вашого гаражу; вам доведеться придбати спортивний автомобіль високого класу, якщо ви хочете зберегти його назавжди. Ви також можете придбати квартири, щоб трохи втекти від відкритого світу. Всі вони також мають гаражі. Наша порада - вибрати одну з квартир, що коштує 200 тис. Доларів; найдешевше включати гараж на 10 автомобілів. Їх єдина відмінність від найдорожчих квартир - косметична. Більше того, дешевші квартири на 10 місць у гаражі краще розташовані в самому центрі міста.

геймплей-1-виглядає-як-веселоВи повинні бути принаймні 5-го рівня, щоб придбати нерухомість, і навіть тоді ви не зможете розпочати, поки персонаж Симеон не зателефонує і не розповість вам про переваги володіння гаражем. Щоб придбати, просто перейдіть на веб-сайт «Нерухомість Династії 8» на своєму ігровому телефоні та знайдіть потрібне майно. Крім того, ви можете відвідати фізичне місце розташування та здійснити покупку за допомогою знака нерухомості, подібно до того, як це було б в одиночній грі. Додаткова примітка для власників Collector's Edition: вам все одно доведеться "купувати" свій безкоштовний гараж на веб-сайті Dynasty 8 (він безкоштовний), коли ви розблокуєте можливість володіти власністю. Ви також можете знайти свою безкоштовну машину на веб-сайті митниці Лос-Сантос, а свою безкоштовну зброю в будь-якій країні Амму, яку ви відвідуєте.

Відтворення меню

Є два спеціальні меню, до яких ви будете часто відвідуватиGTA Online. Перший - це ваш телефон, який має низку цілей. Найголовнішим із них є використання його Інтернет-програми для доступу до веб-сайту Maze Bank та депонування будь-яких готівкових коштів, що є у вас на рахунку в банку. Будь-яка готівка, з якою ви ходите в кишені, потенційно може бути загублена, якщо хтось накладе на вас грабіжник (здатність, яка розблокується на рівні 50), тому важливо зберігати пильність, коли справа доходить до депонування готівки в банку. Ви також можете зробити це в будь-якому банкоматі, але ваш телефон завжди під рукою, і процес відносно швидкий і зрозумілий. Ви також можете використовувати свій телефон, щоб швидко перейти до випадкової багатокористувацької роботи та дзвонити своїм контактам. Піднімаючись на рівень, у вас з’являться персонажі на кшталт Лестера, які повідомлять, що вони можуть надати якусь нову послугу; щоб скористатися цим, ви зателефонуєте цьому контакту, а потім виберіть потрібну послугу в меню, яке з’явиться після їх відповіді.

GTA OnlineІснує також меню Взаємодія, доступ до якого здійснюється натисканням і утриманням кнопки Назад на контролері Xbox 360. Тут ви хочете розділити гроші з роботи чи подарувати готівку друзям, якщо ви відчуваєте великодушність. Просто викликайте меню, виберіть «Інвентар», а потім - «Готівка». Тут ви також можете швидко змінювати та вимивати маски, шапки та окуляри.

Інвентар - це лише частина того, що робить меню Взаємодія корисним. Ви можете використовувати його для швидкого встановлення GPS-маркерів для ключових місць, включаючи найближчих постачальників (Ammu-nation, магазин мод тощо), а також визначені цілі місії, якщо це можливо. Ви також можете "Запитати особистий транспорт", якщо раптом виявитесь на великій відстані від власного автомобіля. Вам потрібно буде бути поруч із дорогою, щоб скористатися цією функцією, але вона неоціненна. Не менше, ніж "Пасивний режим", необов'язковий параметр, який коштує 100 доларів за використання для активації. Поки ввімкнено пасивний режим, ніхто не може вас розстріляти, хоча вас все одно можна наїхати або підірвати. Ви також не зможете нікого стріляти або брати участь у місіях, поки пасивний активний, але принаймні вас не можна збити!

Мистецтво смутку

Ви, можливо, чули про GTA OnlineПозначення "Bad Sport", яке існує для того, щоб гравці-ривки застрягли разом у вестибюлях, щоб вони могли бути лише ривками один до одного. Можливо, ви не усвідомлюєте, що ви не можете заробити представника Bad Sport просто за те, щоб перестріляти інших гравців. Це лише частина GTA Online досвід. Вам не потрібно стріляти в кожного гравця, якого ви бачите, але ви точно захочете бути на сторожі, коли білі блики, що представляють їх, наближаються до вашого радару.

Щоб отримати статус Bad Sport, вам доведеться знищити багато особистих транспортних засобів. Власні машини можуть бути застраховані, але це все одно коштує грошей, щоб повернути загублену їзду ... і це багато грошей, якщо у вас є висококласний, сильно модифікований спідстер. Погроза «Bad Sport» має на меті відбити людей від знущань над іншими гравцями, поки вони не втратять гроші. Якщо трапляється, що вас називають поганим спортом - машини вибухають, а іноді ви просто не можете в цьому допомогти - візьміть до уваги усвідомлення того, що ситуація не є постійною. Вам фактично заборонено відвідувати неблагополучні спортивні лобі (навіть приватні) на 48 годин, хоча ви можете скоротити цей час, попросивши інших гравців "похвалити" вашу поведінку в грі. Для цього ви заходите в меню паузи, з’являєте список гравців у фойє (ви можете похвалити лише людей у ​​своєму фойє) та вибираєте ім’я, яке хочете похвалити. Ідея тут полягає в тому, щоб заохотити спілкування та співпрацю, оскільки всі погані види спорту об’єднані.

Думаєте, ми щось пропустили? Маєте власні поради, які хотіли б передати? Звук у коментарях нижче.

Останні повідомлення