Як вбудувати відео в Instagram за 5 кроків

відео ig руки наНова функція відео Instagram, безсумнівно, забезпечить усьому світу кілька кліпів, якими варто ділитися (і, мабуть, деякі кліпи, яких ніхто ніколи і ніколи не повинен бачити, але це вже інша історія). І якщо ви хочете поділитися шедевром відео з Instagram із друзями у дописі в блозі чи на своєму веб-сайті, ви, мабуть, цікавитесь, чи можете ви вставити ці відео.

Ви можете, хоча це не настільки просто, як натиснення кнопки вбудування для Vines у відеороликах Twitter або YouTube. Мистецтво вбудовування відео в Instagram дещо складніше. Але не бійтеся, юний інстаграмере. Це можна зробити! Крістіна Уоррен від Mashable розкрила хороший спосіб розмістити ці відео на своїх веб-сайтах.

[ОНОВЛЕННЯ: Як згадував коментатор, тепер ви також можете використовувати Instaembed для вставки цих відео. Отже ... це, мабуть, простіше.]

Крок перший

Увійдіть у свій обліковий запис Instagram і витягніть URL-адресу відео на робочому столі за допомогою Chrome або Safari. Для цього не потрібно робити нічого особливого, просто перейдіть до тієї частини стрічки, де з’являється потрібне відео. У шанувальників Firefox, у мене є погані новини: ви не можете цього робити на Mozilla. Тут я розмістив перший виступ мого друга соціального медіа у відео Instagram.

Знімок екрану 21.06.2013 о 15.92 PM

Крок другий

Клацніть правою кнопкою миші на відео, а потім виберіть "Перевірити елемент". Внизу екрана з’явиться купа шаленого коду. Не майте нападу паніки. Ви на правильному шляху.

Знімок екрану 21.06.2013 о 1.57.24 PMЗнімок екрану 21.06.2013 о 14.00.48

Якщо ви розглядаєте код, як на цьому малюнку, ви на півдорозі. Отже, зараз ви дивитесь на вихідний код, який потрібно вставити. Отже, переходить до наступного кроку ...

Крок третій

Добре, уважно подивіться на цей код "Перевірка елемента". Шукайте частину, яка починається з класу div - "Відео", і як тільки ви це знайдете, знайдіть частину цього розділу зі словами "distilleryvesper" - вона повинна закінчуватися на "mp4", і якщо ви знайдете, ви в основному Індіана Джонс із вкладання матеріалів.

Мені знадобилося трохи, щоб знайти свою, але коли я натиснув на виділену синім кольором частину, вона відкрила нове вікно з відео.Знімок екрану 21.06.2013 о 14.10.31

Крок четвертий

Добре, спочатку радійте: Важка, неясно технічна частина закінчена. Отримавши URL-адресу, перейдіть до генератора Video for Everybody. Видаліть код за замовчуванням у полях і замініть його кодом, який ви хитро вкрали з надр Інтернету. Ви також можете назвати своє відео. Це повинно виглядати так:

Знімок екрану 21.06.2013 о 14.49

Крок п'ятий

Тепер ви вставляєте цей код на свій персональний веб-сайт і отримуєте переваги своїх неймовірних навичок вбудовування відеоз. Ви можете вибрати, чи буде ввімкнено чи вимкнено автовідтворення (будьте хорошим користувачем мережі та вимкніть), і чи будете ви використовувати HTML5 або HTML5 + Flash. Ви зараз в основному програміст. (Жартую, справжні кодери, будь ласка, не кричіть на нас.)

 Чудова робота, чудова робота всім! Але перед тим, як почати думати, що відео в Instagram ідеальне, тому що тепер ви можете його вбудувати, нагадаю, що Vines все ще легше вставляти - і ви можете перетворити свої Vines у GIF-файли, що на сьогоднішній день зробити з відео в Instagram трохи важче.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found