Як придбати продовольчі товари в Інтернеті: Поради щодо покупок у карантині

Покупці продуктових продуктів стикаються з тією ж історією по всій країні: вікна доставки та прийому не доступні в таких популярних сервісах, як Instacart, Amazon Prime Fresh, Target або Walmart Grocery. Завдяки триваючому спалаху COVID-19 та соціальному дистанціюванню люди не хочуть ходити в продуктовий магазин і ризикувати зараженням. Як наслідок, вікна доставки та доставки бронюються на дні, а то й на тижні раніше.

Величезний попит на доставку та доставку продуктів викликає каскад інших проблем: наприкінці березня у Instacart, Whole Foods та Amazon всі працівники відмовлялись від роботи або телефонували хворим, вимагаючи покращення умов праці. Вони хотіли отримати доступ до захисного спорядження, такого як рукавички та маски, а також платити за небезпеку, проводячи значну частину своїх змін у контакті з іншими.

Незважаючи на те, що компанії внесли певні зміни, робоча група Gig Workers Collective зазначила, що працівники все ще не мають заробітної плати або лікарняного. Крім усього іншого, деякі люди обіцяють працівникам Instacart великі поради, аби після доставки змінити суму до нуля. Для деяких робітників підказки складають половину їх доходу.

Неймовірний попит навіть змусив Amazon розмістити нових клієнтів з доставкою продуктів до списку очікування, оголосила компанія в неділю.

Оскільки стільки штатів отримує замовлення на притулок, все більше людей покладаються на доставку продуктів. Ми випробували різні хитрощі по всій країні - хоча насправді ми не замовляли жодних продуктів для доставки чи доставки, тому ці слоти могли надходити людям, які потребують. Ось декілька порад про покупки продуктів, які, сподіваємось, допоможуть вам залишатися вдома і залишатися здоровим.

Продуктовий магазин Amazon Go

Подивіться місцеві на Instacart

Instacart зумів співпрацювати з багатьма меншими продуктовими мережами, від ринку капуст в штатах, включаючи Арізону, до Косентіно в Канзасі та Міссурі. Зараз у цього є плюси і мінуси. Партнерство дозволило цим ланцюгам створити інфраструктуру для замовлення через Інтернет, але подекуди попит надзвичайно збільшує кількість доступних покупців. Спробуйте переключитись між різними магазинами на Instacart, щоб знайти місцевий варіант, який може мати більше можливостей доставки.

Місцеві магазини, які не співпрацювали з Instacart чи іншою службою, також борються. Коли я подивився, у Седано в Майамі не було відкритих отворів. Багато що залежатиме від того, де ви проживаєте, від того, чи достатньо людей, здатних робити покупки для інших, і наскільки добре обладнані магазини для онлайн-замовлень.

Спробуйте забрати замість доставки

Багато продуктові мережі дозволяють замовити на самовивезення. Процес, як правило, простий - ви замовляєте, що хочете, їдете до магазину, а потім телефонуєте, щоб повідомити, що ви там. Робітник принесе ваші продукти до вашого багажника, вже в мішках, і ви зможете проїхати зі свіжим вантажем їжі.

Я зміг отримати час доставки або самовивозу для мого замовлення в Ебілін, штат Техас, Walmart та одного для Kroger в Літл-Рок, штат Арканзас. В обох випадках ніхто з них не використовував Instacart. Для замовлення на самовивезення Kroger її працівники збирають ваші продукти. Анекдотично, що я чув від кількох людей, що вони розмістять замовлення Kroger у понеділок, і найперший час прийому буде значно пізніше тижня, як неділя. Однак працівник магазину швидше доставляє сумки до вашої машини, аніж до дверей.

Доступність трансферу також буде залежати від місця проживання. У Пайн-Блаффі, штат Арканзас, я міг знайти варіант доставки лише через Kroger, а це означає, що я не міг додати свіжі товари, такі як яйця, до свого списку. У Сіетлі важко знайти магазини, які пропонують його, де обширних паркінгів не вистачає. Інші великі мережі, такі як Kroger (якій належать QFC, Fred Meyer, Harris Teeter та інші магазини), також мають можливість прийому, зокрема багато Albertsons, котрі володіють Safeway, Jewel-Osco, Tom Thumb та іншими.

Встановіть нагадування, щоб постійно перевіряти наявність відкритих слотів

Логотип Instacart на сумці Колекція Smith / Gado / Getty Images

Я намагався замовити продукти у Фреда Майєра кілька разів протягом дня, в тому числі о 11:30 вечора, з невеликою удачею. Наступного ранку о 8:30 ранку, однак, нарешті не було вільних місць. Мораль історії полягає в тому, будьте наполегливими та не переставайте перевіряти.

Amazon Prime Fresh, як правило, відкриває слоти близько опівночі за місцевим часом, тому, якщо ви готові не спати допізна, це може бути вашим найкращим варіантом. Інші компанії оновлюють свою доступність у різний час, і велика частина цих послуг збереже товари у вашій кошику, тому ви зможете продовжувати перевірку і, сподіваємось, швидко пройдете процес, коли щось відкриється. Через всі затримки та попит, безумовно, має сенс планувати заздалегідь, якщо це можливо.

Знайте всі свої варіанти

Якщо у вас виникли проблеми з однією службою доставки або доставки, і у вас є час, щоб зробити покупки, можливо, ви захочете шукати інші варіанти. Я вже згадував Instacart та Shipt, але є також Amazon Prime (доступний по всій країні); Fresh Direct (деякі штати Східного узбережжя); Peapod (деякі штати Східного узбережжя); Mercato (там сказано, що він обслуговує понад 6000 поштових індексів "з понад 1000 незалежних магазинів по всій країні"); а також мережі, такі як Kroger, Albertsons, Walmart, Target та Ahold Delhaize.

Використовуйте передплатні коробки для своїх продуктів

Є деякі сервіси, наприклад, в коробці, які можуть доставляти масові товари, які можуть вам не знадобитися відразу. Я знайшов це трохи змішаний мішок. Не було туалетного паперу та корму для котів (обидва вони були розпродані), а деякі предмети були набагато дорожчими, ніж деінде. Наприклад, 18 упаковок Bubbly води коштували 13 доларів, коли 12 упаковок продаються на Amazon за 4,62 долара.

Зараз є безліч пропозицій щодо доставки їжі. Такі послуги, як Блакитний фартух, Marley Spoon, Домашній шеф-кухар та інші, пропонують всі інгредієнти для вечері, а також рецепти. Це може бути дорожче, ніж самостійно вибирати продукти, зазвичай це коштує щонайменше 9 доларів за їжу. (Ознайомтеся з описом кращих варіантів набору їжі тут.)

Misfits Markets, Imperfect Foods та From the Farmer можуть доставляти продукти щотижня, а деякі пропонують також молочні та м’ясні продукти. Якщо ваша територія не охоплюється однією з цих служб, можливо, вам буде потрібен варіант сільського господарства, що підтримується громадою.

Успіху і не забудьте добре дати чайові доставку.

Останні повідомлення