Справа Баса - Як невелика орегонська компанія виростила бізнес зі сміття

Як будь-який шанувальник Портландія можу сказати вам: Портленд, штат Орегон, трохи… дивний.

Неофіційним девізом міста є: Keep Portland Weird. У нас є круги на полях зомбі-ковбоїв, всесвітньо відомий магазин пампушок, який пишається пампушкою, покритою крупою «Фруктові петлі», і хлопець, який одягає маску Дарта Вейдера та кілт, граючи в труби на одноколісному велосипеді. Але вся ця дивина зрідка зливається в щось круте, що сприймає та оцінює решта світу. Наприклад, Портленд є лідером у виробництві пива з кращою пивоварнею, ніж будь-яке інше місто у світі. У ній було переглянуто поняття продовольчого візка, понад 700 яких розташовано по всьому місту. І тут є найкрутіше, що траплялося з ораторами за довгий час: Case of Bass.

Що таке Кейс Баса?

По суті, Case of Bass - це портативна акустична система, упакована у старовинну валізу, портфель, футляр для медицини чи майже будь-який інший чохол, про який ви можете подумати. Жодні два випадки ніколи не будуть однаковими. У футлярах різного розміру можуть розміщуватися динаміки різного розміру, кількості та типу. З цією метою компанія також дозволяє вам налаштувати свій за смаком. Якщо вам потрібна вбудована акумуляторна батарея, вони це роблять. Хочете бездротовий варіант Bluetooth? Це теж покрито.

Випадок співпраці бас-виконавця Eatchoвипадок басу, як невелика орегонська компанія виросла бізнес завдяки співпраці художників сміття Натана РеймераВипадок співпраці бас-виконавця Мартін Онтіверос

Отриманий продукт - це стільки витвір мистецтва, скільки функціональна аудіосистема, і вони, як правило, привертають багато уваги. За три хвилини, які нам знадобилися, щоб пройти наш оглядовий зразок на півблоку по вулиці та на 10 поверхів у ліфті, ми отримали чотири коментарі від зацікавлених глядачів та принаймні півдюжини поглядів. Ми навіть не привертаємо такої уваги, котячи 6500-дюймовий плазмовий телевізор на 3500 доларів по вулиці на ручній вантажівці.

Не вистачає грошей, але не творчості

Якщо ви запитаєте Езру Чиміно-Херта, який його посада, він більш-менш вигадає це на місці. Титули насправді не його річ, але в цей день Езра каже нам, що він "співзасновник і нинішній керівник, який відповідає за справу Баса". Езра може не сприймати себе занадто серйозно, але пристрасть, яку він виявляє до того, що він створює, є чітким свідченням того, що він абсолютно має на увазі бізнес.

Як і багато інших великих підприємств, Case of Bass народився в гаражі.

Це було в особливо холодний зимовий день, коли формувалася концепція першого Case of Bass. Езра працював реконструктором та підрядником і звик до того, що в зимові місяці все ставало повільно. У цей час гроші були передбачувано обмеженими, але саме в цей день він натрапив на те, що дуже хотів мати.

Під час подорожі разом із братом у магазині Best Buy Езра натрапив на портативну аудіосистему, яка здалася йому особливо крутою. “Це було зроблено TDK, і це те, чого ми раніше не бачили. Це було дійсно чисто та акуратно, але воно мало справді ретро-відчуття з виставленими водіями та великою ручкою ... це відчувало себе як бумбокс. Ми хотіли одного, але це було приблизно 350 або 400 доларів, і тому, маючи не багато столярних робіт і багато часу в наших руках, ми вирішили щось побудувати ».

Перший випадок

Як і багато інших великих підприємств, Case of Bass народився в гаражі. Не вистачаючи матеріалів, Езра пішов на полювання в місцеві магазини збут та вторинну переробку. "Ми поїхали та зібрали купу старої електроніки та колонок у компанії, що займається переробкою електроніки свого друга", - каже Езра. “З машиною, заповненою мотлохом, ми повернулися до мого одного гаражу і почали розбирати речі та розпаювати дроти. Ми мусили бути дуже обережними, бо мали найгірші інструменти: старий хрусткий паяльник, найтумніші знімачі цвяхів ».

Вони також повинні були бути обережними, бо вони справді не уявляли, що роблять. Один неправильний крок може зруйнувати підсилювач, і вони не могли дозволити собі витрачати гроші на тому, що повинно було бути саморобним проектом бумбокса.

Попередня Наступна 1 з 6 випадок басу, як невелика орегонська компанія виростила бізнес зі сміттєвої портланд-студії 5Справа студії Bass Portland Джей ЙовуКейс Баса в перші дні гаражного магазинуКейс Баса в перші дні гаражного магазинувипадок басу, як невелика орегонська компанія розвивала бізнес зі сміттєвої портланд-студії 6випадок басу, як невелика орегонська компанія виростила бізнес зі сміттєвого табору1

Зібраними підсилювачами та готовими драйверами, Езрі потрібно було знайти щось, щоб їх укласти. «Здавалося дурним будувати щось із дерева… це виглядало саморобно і німо. Хоча ця річ не продавалася - вона була для нас - ми просто хотіли, щоб вона виглядала круто, - згадує Езра.

Тоді команда звернулася до старої справи. "Я думаю, це був корпус швейної машини чи щось подібне", - каже Езра. “Але по суті це була дерев’яна коробка з вініловим чохлом чи якоюсь штучною шкірою та ручкою, яку ми могли відкрити, покласти речі та закрити знову. Це було чудово!"

Езра та його брат закінчили 20 різних випадків, перш ніж вони отримали потрібний вигляд. Але коли вони це зробили, вони знали, що мають щось особливе.

Органічне зростання

Перший функціональний випадок баса, за описом Езри, не мав жодної витонченості. Це була ходжа з частин, нанизаних разом із вільно звисаючими зовні корпусу тросами. Це було чудово для використання на дні народження друга, але нічого, про що команда ніколи б не мріяла продати.

Подібні настройки звуку трапляються рідко, але Case of Bass забезпечує їх піками.

Але друзі та сім'я підштовхнули Езру та його брата вперед, і вони продовжували експериментувати. По дорозі вони почали розширювати свої знання з базової електроніки. Вони зробили системи ефективнішими, простішими у використанні та практичнішими.

Одного разу у Езри було кілька справ, якими він пишався, він розмістив деякі в деяких місцевих консигнаційних магазинах, а деякі інші в Інтернеті. Наступне, що він знав, - це продаж свого винаходу.

Пізніше Кейс Баса отримає певний викриття в Інтернеті. Поширення Playboy допомогло привернути увагу компанії, але це була історія британського видання Daily Mail, яка почала залучати клієнтів до веб-сайту Case of Bass. У цей момент скринька Езри підірвалася.

Зрештою компанія переросла експлуатацію гаража і змушена була переїхати. Штаб "Кейс Басса" зараз розташований на другому поверсі невеликої будівлі в центрі міста Портленд. Невеликий простір містить комп’ютерний стіл, робочий стіл на двох осіб та кілька ящиків драйверів, електроніку, вимикачі, потенціометри, акумулятори, мікросхеми Bluetooth та полиці на полицях різних систем Case of Bass. Галерея однієї частини, майстерня однієї частини, простір вже здається занадто малим для ведення агресивно зростаючого бізнесу. Усього за рік Case of Bass відправила близько 180 одиниць приблизно в 12 різних країн, і замовлення починають надходити гарячими і стабільними.

Більше, ніж просто стиль

Для Езри та його нинішнього партнера, майстра техніки Джея Йову, візуальний елемент справ, який вони створюють, є пріоритетом номер один. Як тільки це з’ясовується, все інше стає на свої місця. Це практика, з якою буде говорити будь-який добре підготовлений інженер, але якимось чином ці хлопці змусили це працювати.

З моменту свого скромного початку команда Case of Bass вирішила стандартизувати декілька компонентів, таких як акумуляторна батарея, штекер змінного струму, вхідний роз'єм та мікросхема Bluetooth - не все перероблено. Але озвучення або налаштування звуку цих систем виконується в кожному конкретному випадку (каламбур не передбачений). Різні драйвери поводяться по-різному, і жоден із випадків не використовує однакові компоненти драйвера. Отже, щоразу слід використовувати різні компоненти кросовера, і процес отримання правильного звуку стає практикою спроб і помилок.

випадок басів, як невелика орегонська компанія виростила бізнес зі сміття 36801справа басу, як невелика орегонська компанія виростила бізнес зі сміття 36731

Хоча їх методи можуть бути вкрай неортодоксальними, вони справді працюють. Кожна система Case of Bass, яку ми досі чули, звучить краще, ніж будь-яка бумбокс, вироблена у 80-х чи на початку 90-х. Крім того, вони виглядають набагато крутіше гігантської коробки з металу та пластику. Кожна з цих справ має певну особистість, а деякі навіть схильні закликати вас. Подібні настройки звуку трапляються рідко, але Case of Bass забезпечує їх піками.

Художники, що надихають мистецтво

Case of Bass не просто привертає увагу тих, хто шукає більш прохолодну акустичну систему. Як витвір мистецтва, компанія також залучила інших художників, які прагнуть взяти те, що створив Case of Bass, і доповнити його своїм власним смаком. Стіна у штабі Case of Bass має одну таку співпрацю: динамік практично зникає на відповідному тлі. Інший художник підійшов до більш темного, важкого металу, який у Case of Bass титрував: "Демон з'їсть ваше обличчя".

І це лише початок. Під час нашого візиту Езра продемонстрував нам 20 наборів «Направи сам» із баса, які збирали для розсилки деяким найкращим місцевим дизайнерам, художникам та майстрам у Портленді в рамках благодійної акції, що проводилася під час Тижня дизайну в Портленді. Кожен одержувач зможе спроектувати, зібрати та прикрасити своє бачення футляра, який згодом буде виставлений на аукціон.

Справа баса Езра Чиміно Херт Джей Йову

У нас є наш зразок Case of Bass вже п’ять днів, і скрізь, де ми його беремо, він стає центром розмови. Іноді ми навіть не маємо можливості їх увімкнути, оскільки люди занадто зайняті запитаннями щодо цього. Апеляція безперечна. На ринку, насиченому м'якими прямокутними коробками від акумуляторів із низькими розмірами динаміків, Case of Bass привносить характер та удари в портативний звук. Через це ми маємо відчуття, що Case of Bass ось-ось стане справді популярним, дуже швидко. Що стосується нас, Case of Bass - найкращий вибір для будь-якого списку подарунків.

Щоб дізнатися більше про замовлення Case of Bass, ви можете відвідати веб-сайт компанії тут.

Останні повідомлення