Як захистити свої сімейні відео на YouTube

Imgortand / GettyImages

Догляд за дітьми в реальному світі сам по собі є роботою на повний робочий день, тому захист їх в Інтернеті може здатися виснажливим і заплутаним додатком. Але це важлива частина сімейного життя, на яку слід звернути увагу, адже навіть послуги, які, здається, спеціально створені для того, щоб діти могли насолоджуватися та виражати себе, як-от розділ YouTube для дітей, можуть бути далеко не безпечним сховищем. Як показала нещодавня історія New York Times, завантаження відео своїх дітей на YouTube просто не є чудовим кроком для уникнення більш неприємних елементів Інтернету.

Здається, проблема пов’язана з алгоритмом YouTube. Він повністю автоматизований і є головним рушієм зростання та перегляду YouTube, що робить його такою корисною перлиною в короні Google. Але той самий алгоритм, який може порекомендувати інший епізод вулиці Сезам після останньої закінченої гри, може також послати людей по кролицьких ямах все більш екстремального змісту. Ті, хто нездорово цікавиться дітьми, можуть також використовувати це на свою користь, оскільки YouTube розміщує невинні в іншому випадку відео дітей поряд із вмістом, що викликає сексуальні стосунки, повідомляє Times

Дженніфер О’Коннор, директор з питань довіри та безпеки YouTube, сказала Times, що компанія прагне припинити експлуатацію дітей на своїй платформі.

"Захист дітей займає перше місце у нашому списку", - сказала вона. Тим не менш, зміни в алгоритмі YouTube можуть бути повільними, і захист власних дітей є головним пріоритетом.

Якщо ваша дитина отримує задоволення від запису на нову камеру, як ви можете захистити їх від хижаків в Інтернеті? Є кілька кроків, які ви можете зробити всередині YouTube і поза ним.

YouTube: зберігайте їх приватними

Хоча ми дійсно рекомендуємо використовувати службу, відмінну від YouTube, для обміну відео про дітей в Інтернеті (деякі варіанти див. Нижче), але якщо ви хочете користуватися YouTube, ви можете тримати їх подалі від сторонніх очей, зробивши відео приватним. Ви можете зробити це, завантажуючи відео, використовуючи спадне посилання у вікні завантаження або в меню YouTube Studio для свого каналу, до якого ви можете отримати доступ через піктограму користувача у верхньому правому куті.

Єдиною проблемою, що робить відео приватним, є те, що нова студія YouTube ще не має вбудованих опцій спільного доступу. Щоб ділитися приватними відео на YouTube, вам потрібно буде повернутися до класичної версії Творчої студії. У нижній частині вікна YouTube Studio виберіть посилання на класичний редактор і вкажіть причину для цього, якщо з’явиться відповідний запит.

Коли завантажується класична сторінка Studio, знайдіть своє приватне відео та виберіть Редагувати біля нього. Потім зверніться до правої частини сторінки редактора, де ви можете змінити параметри конфіденційності для відео. ВиберітьПоділитися і введіть будь-які адреси електронної пошти для людей, з якими ви хочете поділитися відео. Вони можуть отримати посилання через електронну пошту, або ви можете поділитися посиланням вручну з ними, і поки вони увійшли в систему, вони можуть його переглянути.

Крім того, ви можете встановити відео YouTube на список, який не подає їх до результатів пошуку та алгоритму на відстані витягнутої руки. Потім ви можете поділитися посиланням на це відео з ким завгодно, але будь-хто з цим посиланням може його переглянути, тому переконайтеся, що ви довіряєте, з ким ви ним ділитесь.

Пов’язаний вміст

  • Як завантажити музику з YouTube
  • Як завантажити відео Vimeo
  • Найбільші канали YouTube

YouTube Альтернативи

Amazon Photo

Кращий спосіб захистити приватні відео будь-якого типу, включаючи дітей, - використовувати приватну послугу, яка не розроблена з урахуванням загального доступу. Amazon Photo - це фантастичний варіант, оскільки він включає можливість створюватиСімейне сховище де вибрані користувачі можуть отримати доступ до фотографій та відео, які ви явно дозволили їм бачити. Він діє як надійне резервне джерело для вас і тих самих членів сім'ї.

Якщо ви вже є основним учасником, ви можете безкоштовно користуватися необмеженим сховищем для фотографій та до 5 ГБ відео. Якщо ви хочете або потребуєте більше цього, тоді 100 ГБ місця для зберігання (фотографії не враховуються, якщо ви є основним учасником) - це лише 12 доларів на рік, або пакет на 60 доларів на рік дає вам терабайт місця. Більше ніж достатньо для будь-кого.

Ви можете отримати доступ до всієї колекції через веб-браузер або за допомогою програми Amazon Photos, яка доступна на пристроях iOS та Android.

Хмарне сховище

Хмарні платформи зберігання даних не настільки орієнтовані на обмін відео своїх дітей та сім’ї з іншими, але вони мають таку здатність і зберігають усе приватне. За замовчуванням такі служби, як Google Drive і Dropbox, зберігають ваші файли повністю особистими та приватними для вас. Лише якщо ви вирішите поділитися ними, ви можете дозволити іншим подивитися на них. Це повна протилежність підходу YouTube ділитися спочатку, задавати питання пізніше.

Усі основні служби хмарного сховища мають безкоштовне сховище на кілька гігабайт, але ви, мабуть, захочете заплатити за додатковий простір, якщо плануєте зберігати чи обмінюватися там великою кількістю відео. Ми говоримо лише про кілька доларів на місяць, тому надсилання друзів та сімейних відео про вас та ваших дітей не повинно бути дорогим.

Google має детальні вказівки щодо того, як ділитися вмістом, що зберігається на вашому Google Drive, дозволяючи надсилати посилання на файли електронною поштою, а також через платформи обміну повідомленнями. Ви також можете вручну контролювати, хто до чого має доступ, що вони можуть робити з цими файлами та чи може хтось інший їх бачити.

Але це не єдині послуги. За даними опитування Electronic Frontier Foundation за 2017 рік, Dropbox має кращий загальний захист конфіденційності, але є й інші альтернативи, які слід розглянути. Ось наша розбивка найкращих постачальників хмарних сховищ.

Останні повідомлення