Як зробити розумну ялинку

Немає нічого подібного до ялинки, прикрашеної вогнями та орнаментами, щоб ви та ваші улюблені відчули різдвяний дух. Однак, однією з найприкріших речей цієї ялинки є постійне підключення та відключення цих чудових вогнів, коли ви повертаєтесь додому, виходите з дому або повертаєтесь на ніч.

Чи знали ви, що можете замість цього вмикати або вимикати світло на дереві за допомогою програми чи голосу? Як і багато інших електроніки та вогнів у вашому домі, ви можете підключити свою ялинку до Alexa чи Google Home та керувати нею своїм голосом. Ви навіть можете створювати підпрограми за участю вашого дерева. Ось як зробити вашу новорічну ялинку розумною в цей святковий сезон.

Використовуйте розумну вилку

Maxcio Outdoor Smart Plug

Розумна вилка може перетворити вашу звичайну ялинку на розумну ялинку. Ви можете придбати міні-розумну розетку TP-Link за ціною 16 доларів на Amazon. Зараз на Amazon також є досить мила святкова угода, де ви можете придбати Echo Dot третього покоління та розумну вилку Amazon за 45 доларів. Оскільки звичайна ціна на Echo Dot становить 50 доларів, а звичайна ціна смарт-штекера Amazon становить 25 доларів, це дозволяє заощадити 30 доларів. Доступні також кілька інших брендів, багато з яких мають додаток, яким ви можете користуватися, або вони працюють з Alexa або Google Assistant.

“Алекса, увімкни різдвяні вогні”

Вибравши розумну вилку, ви можете налаштувати своє розумне дерево.

Крок 1: Завантажте програму, пов’язану з вашим розумним штекером, і створіть обліковий запис. Ви зможете знайти відповідну програму в інструкціях розумної вилки. Наприклад, якщо у вас є розумна вилка TP-Link, ви, ймовірно, будете використовувати програму Kasa.

Крок 2: Підключіть штекер. Переконайтеся, що всі ваші нитки різдвяних вогників з’єднані та підключені одна до одної на дереві. Однак замість того, щоб підключати головну вилку до стіни, підключіть її до розумної вилки, а потім підключіть розумну вилку до розетки.

Крок 3: Підключіть свою розумну вилку до Wi-Fi. Додайте свою розумну вилку через відповідний додаток. Як правило, ви робите це, вибираючи піктограму «+» або «додаючи пристрій». Потім дотримуйтесь інструкцій у програмі, щоб завершити налаштування штекера.

Часто ви вибираєте тип пристрою, який ви хочете додати (інтелектуальна вилка), і тоді програма запитає, чи не блимає певний кольоровий індикатор на штекері. Якщо індикатор не блимає, можливо, вам доведеться відключити пристрій від мережі або утримувати кнопку скидання протягом 10-15 секунд, щоб індикатор почав блимати. У більшості випадків, коли індикатор блимає, ви можете розпочати налаштування, і програма буде шукати пристрій і автоматично підключатися до нього.

Крок 4: Назвіть свою розумну вилку. Більшість додатків дозволяють назвати ваш розумний штекер іменем на зразок «Різдвяна ялинка», щоб ви могли легко його ідентифікувати.

Крок 5: Підключіть розумну вилку до Alexa або Google Assistant, що вам більше подобається. Щоб встановити посилання на Alexa, перейдіть до додатка Alexa та зв’яжіть свій розумний штекер, вибравши «розумний дім», потім «+», щоб «додати пристрій», потім виберіть «штекер», потім виберіть марку інтелектуального штекера та зв’яжіть свій рахунки. Це досить просто, і додаток проведе вас через процес.

Крок 6: Створіть рутину. У програмі Alexa виберіть меню гамбургера (три смужки) у верхньому правому куті, а потім виберіть “процедури”. Виберіть символ «+», щоб створити свою програму.

Якщо у вас є інші розумні пристрої, такі як вимикачі світла, ви можете зробити “режим сну”, коли ялинка та вогні навколо будинку вимикаються, коли ви говорите “Alexa, це перед сном”. Ви можете ознайомитися з цим посібником тут, щоб дізнатись більше про процедури.

Крок 7: Скажіть: “Алекса, увімкни різдвяні вогні”, або як би ти не вирішив назвати свою розумну розетку.

Використовуйте розумні святкові вогні або світлодіодні смужки

Замість того, щоб їхати по розумному штекеру, ви також можете придбати смужки розумних ліхтарів, щоб прикрасити ваше дерево. Хоча деякі світильники (наприклад, Twinkly та TreeHue) спеціально виготовляються на свята, інші (наприклад, світлодіодні стрічкові світильники Nexlux або світлодіодні світлодіодні стрічки Rxment RGB) - це світлодіодні ліхтарі, якими ви можете прикрасити свій будинок у будь-який час року.

Залежно від того, які розумні ліхтарі ви вибрали, вони матимуть такі функції, як затемнення, зміна кольору, можливість імпульсу в такт музиці, керування додатками та голосове управління через Alexa або Google Assistant.

Крок 1: Завантажте додаток, пов’язаний із світлодіодною стрічкою, і створіть обліковий запис. Ви зможете знайти відповідний додаток в інструкціях. Наприклад, якщо у вас є світлодіодна стрічка Rxment, ви будете використовувати програму під назвою «Чарівний дім». Після завантаження програми створіть обліковий запис і ввійдіть.

Крок 2: Прикрасьте своє дерево. Розмістіть вогні на ялинці так, як вам подобається, а потім підключіть їх до джерела живлення.

При оздобленні дерева заввишки 6 футів, як правило, потрібно близько 400 вогнів (100 на 1,5 фута дерева). Якщо ви, наприклад, використовуєте вогні Rxment, вам знадобиться близько трьох смужок. Багато світлодіодні світлодіодні стрічки можна вирізати та зв’язати, що дозволяє розміщувати їх саме так, як вам подобається.

Крок 3: Дотримуйтесь інструкцій у додатку, щоб підключити світло до Wi-Fi. Інструкції до програми будуть сильно відрізнятися залежно від марки; але, як правило, світлова смуга загоряється певним кольором або способом, щоб вказати, що вона готова до налаштування, і додаток проведе вас через процес.

Крок 4: Підключіться до Alexa або Google Assistant. Перейдіть до програми Alexa (або Google Home) та додайте навик та / або зв’яжіть обліковий запис. Це дозволить вам голосово керувати розумною світловою стрічкою (якщо застосовується).

Крок 5: Налаштуйте своє світло. Встановіть процедури, налаштуйте музику на свої вогні, затемніть їх або змініть кольори.

Крок 6: Скажіть: "Добре, Google, увімкни різдвяні вогні".

Поради та підказки

  • Додайте технічні орнаменти, як цей цифровий фотоорнамент, щоб зробити ваше дерево ще більш високотехнологічним.
  • Синхронізуйте світлові смужки навколо вашого будинку із вогнями на дереві, щоб увесь ваш будинок танцював під різдвяні мелодії.
  • Для деяких розумних вилок та світлових смужок ваш телефон може знадобитися підключити до мережі Wi-Fi 2,4 ГГц.
  • Деякі світлодіодні стрічки, як і деякі смужки Philips Hue, потребують мосту.

Останні повідомлення