А як щодо роботи на пошуки покинутих суперкарів на суму 38 000 доларів на рік?

Якщо ви шанувальник кричущих автомобілів, які шукають зміни обстановки, то як би стати розвідником суперкарів у Дубаї?

Веб-сайт розкішних товарів HushHush шукає когось, хто вирушить до Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ), щоб знайти та придбати покинуті суперкари, які потім можна буде продати на своєму веб-сайті. В ОАЕ проживає велика кількість занедбаних високоефективних автомобілів, багато з яких, очевидно, викидаються емігрантами, що рухаються, або ж хочуть отримати високі ролики, - тікаючими з країни, щоб уникнути суворих штрафних санкцій за невдалі виплати позик.

Успішному кандидату забезпечать житло в Дубаї, а також допомогу на проживання та транспортні витрати. Вони також отримуватимуть щорічну оплату в розмірі 30000 британських фунтів (близько 38000 доларів) та комісію за кожен придбаний та врешті проданий автомобіль, будь то Ferrari, Lamborghini, Porsche або будь-який інший мотор, який більшість людей ніколи не зможуть отримати дозволити собі

"Ми шукаємо суперкаута-скаута, який би приєднався до нашої команди, щоб розшукати та придбати покинуті суперкари в ОАЕ для перепродажу на нашому сайті", - йдеться у списку вакансій.

Ferrari SF90 Stradale

Попередній досвід не потрібен, хоча заявники повинні бути старше 21 року та мати повне посвідчення водія.

"Правильний кандидат повинен мати прекрасні знання про суперкари, їх рідкість і приблизну ринкову вартість, а також здатність відстежувати власників або фінансові компанії для ведення переговорів про придбання для нас". Толерантність до дуже спекотної погоди також стане в нагоді.

Хто вкладе цю посаду, також буде доручено організувати доставку автомобілів до місць зберігання HushHush.

"Ми сподіваємось, що ми знайдемо когось, хто захоплюється автомобілями та ініціативою відстежувати фінансові компанії та вести переговори до того, як влада буде арештована", - заявив засновник HushHush Аарон Гарпін, "The Mirror", додавши: "Це чудово можливість і [ми] раді бачити результати ".

Нещодавно автомобільний сайт Drivetribe подивився проблему викинутих суперкарів у Дубаї та інших містах ОАЕ. Він виявив, що "розкішні автомобілі, включаючи Ferraris, Koenigseggs та дорогі BMW, були покинуті, оскільки їх власники рятуються від банкрутства, спричиненого фінансовою кризою". Він пояснив, що згідно з місцевим законодавством несплата боргу є кримінальним злочином, а оскільки ОАЕ не має законів про банкрутство, немає захисту для тих, хто не виконує погашення своїх автомобілів або не сплачує інші борги. "Як результат, багато емігрантів змушені кинути своє життя, щоб уникнути тюремного ув'язнення, часто з ключами від автомобіля, які все ще знаходяться в запаленні", - йдеться у повідомленні.

Багато покинутих суперкарів потрапляють на аукціон, тому той, кого HushHush відбере для пошуку транспортних засобів, повинен буде їх знайти, перш ніж їх арештувати і продати. Тим не менше, є повідомлення, що тисячі автомобілів збирають пил по ОАЕ, тому той, хто потрапляє на роботу, повинен мати хороші шанси зробити цікаві знахідки.

Останні повідомлення