Як отримати безкоштовний чохол для iPhone 4 або бампер

Після замовчування замовників та аналітиків минулого тижня пропозицією надати власнику iPhone 4 безкоштовний футляр для зменшення негараздів на прийомі, Apple виконала обіцянку в п'ятницю, докладно про те, як отримати безкоштовні товари.

Отримайте програму iPhone 4 Case безкоштовно

Як не дивно, але Apple не використовуватиме онлайн-додаток, а замість цього безкоштовно завантажуваний додаток, розумний спосіб переконатись, що кожен, хто подає заяву, справді є власником iPhone 4. Щоб знайти його зі свого iPhone, знайдіть “Case 4 iPhone Програма », або скористайтеся iTunes.

Виберіть свою справу

Після швидкого завантаження ви можете відкрити програму та увійти, використовуючи ім’я та пароль свого облікового запису iTunes або свій ідентифікатор Apple. У вас буде кілька випадків від Incase, Belkin, Griffin та Speck, окрім футлярів для власників Apple. Ознайомтесь із нашим списком улюблених футлярів для iPhone 4, щоб отримати кілька пропозицій!

Чекай

Apple не буде пропонувати будь-який прийом в магазині, щоб поспішати з вами. Натомість вам потрібно буде почекати три-п’ять тижнів, поки воно надійде поштою равликів.

Дрібний шрифт

Якщо ви купили свій iPhone 4 до сьогодні - 23 липня - поспішайте подати заявку! Apple припинить безкоштовні програми для цього пулу власників 22 серпня, по суті, даючи вам один місяць від початку програми. Власники, які придбають його в період із сьогоднішнього дня до 30 вересня, коли програма закінчується, матимуть 30 днів з дати придбання, щоб подати заявку.

Повернення коштів

Ви захопили бампер Apple прямо з полиці, щоб захистити свій iPhone 4 дня? Мудрий вибір. Apple запропонує повне відшкодування, включаючи податки та збори за доставку, але процес залежить від того, де і як ви його придбали. (Ви пам’ятаєте, правда?) Якщо ви придбали його безпосередньо у Apple за допомогою кредитної картки або подарункової картки, просто сидіти склавши руки та чекаючи повернення коштів. Вам нічого не потрібно буде перевірити статус відшкодування. Якщо ви використовували готівку, чек або подарункову карту, вам доведеться повернутися до магазину особисто, щоб повернути кошти. Люди, які вирішили забрати його в магазині AT&T, мають найгірше: їм потрібно буде заповнити купон на знижку та надіслати його фізичною поштою до 30 вересня.

Відшкодування за справи, що не належать Apple

Ви розглядали справи третіх сторін замість справи Apple? Не проходьте, не збирайте 30 доларів. Apple не буде пропонувати відшкодування за будь-які випадки, крім власних. Залежно від того, скільки вам варті ваші 30 доларів, і від того, наскільки щедрою є політика повернення коштів у магазині, у якому ви її придбали, можливо, ви захочете повернути її туди, а потім подати заявку на нову. Також майте на увазі, що ви завжди можете просто отримати безкоштовний футляр і продати його на eBay або Craigslist. Ціна перепродажу футлярів для iPhone, швидше за все, зросте у світлі того факту, що кожен власник може придбати його безкоштовно, але люди завжди люблять випробовувати нові, а іноді і руйнувати старі, тому покупці все одно будуть.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found