Як дізнатись, чи угода Чорної п’ятниці насправді є гарною угодою

Усі хочуть заощадити гроші, і зараз угоди, присвячені Чорній п’ятниці, з’являються по всьому Інтернету, саме час зробити саме це. Але як дізнатися, чи справді угода є вигідною? Те, що роздрібний продавець каже, що він продається, не означає, що він насправді продається, тому ви повинні бути обережними щодо своїх покупок - особливо в Інтернеті. Що б ви не намагалися придбати в цю Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок 2019 року, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб уникнути обману через погану угоду.

Знайдіть свої угоди через надійне джерело

Може бути спокусливим просто поїхати на Amazon шукати заощадження, але ми настійно рекомендуємо цього не робити. Вітрини Інтернет-магазинів були створені для того, щоб продавати вам речі, і як тільки вони з’являться на вашому сайті, вони можуть контролювати все, що ви бачите. Ці роздрібні продавці можуть заповнити ціни, знижки та пропоновані товари, намагаючись змусити вас купувати у них. Таке націлювання - не обов’язково погана річ, але це може призвести до здійснення покупок, які ви зазвичай не робите за цінами, яких зазвичай уникаєте.

Ось чому пошук надійного джерела сторонніх угод може бути настільки корисним. Наприклад, покриття наших пропозицій Чорної п’ятниці заповнено найкращими знижками, які могли знайти наші експерти. Наша спеціалізована команда проводить години, перевіряючи різні роздрібні магазини та історію цін, щоб гарантувати, що пропозиції, які ми рекомендуємо, гідні показу.

Зробіть швидкий пошук у Google

Це може здатися надзвичайно очевидним, але це один з найпростіших способів зрозуміти, чи укладаєте ви гарну угоду. Якщо ви виявляєте, що дивитесь на товар зі знижкою, пальці сверблять, щоб зробити покупку, переконайтеся, що знайшли хвилину, щоб швидко перевірити ціну. Що стосується придбання таких свят, як Чорна п’ятниця та Кіберпонеділок, роздрібні продавці постійно конкурують за найнижчі ціни. Ви можете використати це на свою користь, але лише якщо ви спочатку трохи вивчите.

Все, що вам дійсно потрібно зробити, - це ввести цей продукт у Google, і результати автоматично покажуть порівняння цін у верхній частині вашого пошуку. Якщо ви працюєте на робочому столі, це є на картці праворуч від екрана. Якщо натиснути кнопку «порівняти ціни», ви отримаєте повний список роздрібних продавців, що пропонують цей товар, і за яку ціну вони його продають. Це може допомогти вам забезпечити найкращу ціну.

Перевірте історію цін

Здається, це було б дійсно складно, але насправді це досить просто. Існує веб-сайт CamelCamelCamel, який відстежує та відображає історію цін на будь-які товари, що продаються на Amazon. Хоча це працює лише для продуктів Amazon, це простий спосіб зрозуміти, чи ви отримуєте найкращу угоду в історичному плані чи ні. Якщо телевізор, який ви хочете придбати, продається за 800 доларів, і ви виявили, що кілька місяців тому він був знижений до 700 доларів, ви все одно хочете зробити цю покупку?

CamelCamelCamel також дозволяє підписатися на попередження про зниження цін на тисячі різних продуктів. Він може відстежувати все, що ви шукаєте, бачити, коли ціна впаде до мінімуму за весь час, а потім повідомляти вам про це. Це особливо корисно для нових продуктів, які раніше не знижувались.

Слідкуйте за націнками на ціни

Розміщення цін - це класична тактика, яку роздрібні торговці використовують роками, тому не дивно, що це відбувається під час Чорної п’ятниці та Кіберпонеділка. Все це пов’язано із сприйнятою цінністю. Те, що роздрібний продавець стверджує, що щось знижене на 50 відсотків, не завжди означає, що це насправді - можливо, вони просто подвоїли початкову ціну, перш ніж поставити на полицю.

Найпростіший спосіб уникнути цієї пастки - зайти на веб-сайт виробника, щоб дізнатись, якою була початкова ціна товару. Наприклад, якщо ви шукаєте годинник Apple Watch, просто перейдіть на Apple.com, щоб перевірити, чи не завищив вам ціну роздрібний продавець, у якого ви думаєте купувати.

Прочитайте дрібний шрифт та коментарі

Покупки в Інтернеті набагато менш небезпечні, ніж були раніше, але це не означає, що ви можете просто перестати читати дрібний шрифт. Багато роздрібних торговців приховують важливі деталі там, де ви найменш вірогідно шукаєте. Найчастіше це трапляється із сторонніми продавцями, які намагаються підняти свою конкуренцію, пропонуючи глибокі знижки на відремонтовані технології.

Найчастіше на сторінці десь буде примітка із зазначенням того, чи є новий продукт новим, використовується чи відремонтований, але якщо ні, коментарі є чудовим ресурсом. Хоча ви не повинні довіряти всім коментарям, які бачите, якщо елемент є піддіючим, швидше за все, хтось засмутився і залишив відгук про нього. Якщо ви знайдете товар без будь-яких відгуків, то вам, мабуть, слід просто рухатися далі, щоб не витрачати гроші даремно.

Дотримуйтесь @dealsDT

Шукаєте інформацію про найкращі пропозиції? Дізнайтеся більше на наших сторінках пропозицій про Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення