Twitter виправляє помилку, яка виявила приватні твіти деяких користувачів

Якщо ви використовуєте Twitter на пристрої Android, а ваші твіти налаштовано як приватні, краще перевірте, чи налаштування все ще активовано.

У четвер, 17 січня, Twitter заявив, що нещодавно виправив чотирирічну помилку, яка виявила захищені твіти деяких користувачів Android. Люди, які використовують Twitter на пристроях iOS або в Інтернеті, не зазнали впливу.

Помилка якимось чином вимкнула захищені твіти - налаштування конфіденційності, призначене для приховування публікацій від загального перегляду, доступ до якого мають лише вибрані користувачі. Twitter заявив, що параметр "захистити свої твіти" вимкнено, "якщо були внесені певні зміни в обліковий запис". Приклади включають "зміну адреси електронної пошти, пов’язаної з вашим обліковим записом, з 3 листопада 2014 року по 14 січня 2019 року".

У спеціальному дописі, доданому до розділу довідкового центру, Twitter повідомив, що вже зв’язувався з тими, хто постраждав від помилки, хоча визнав, що не може знайти кожен обліковий запис, на який це вплинуло. Там, де він точно знав, що це стосується облікового запису, він скинув параметр конфіденційності до початкових налаштувань.

Як запобіжний захід, компанія закликає всіх, хто має пристрій Android, який встановив приватний обліковий запис, переглянути свої налаштування, щоб переконатися, що їх твіти все ще захищені.

Компанія, що базується в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, заявила, що вирішила проблему 14 січня, і пообіцяла надати оновлення, якщо стане доступною інша важлива інформація.

Відкриття Twitter викликає занепокоєння, особливо, оскільки деякі з тих, хто захищає свої акаунти, роблять це, оскільки їхні твіти містять особистий вміст, який вони воліють не ділити за межами друзів та сім'ї. Інші встановлюють це, щоб уникнути переслідувань. Але, мабуть, про помилку було б повідомлено принаймні деяких постраждалих користувачів, коли вони отримували відповіді на твіти від людей, які не мали дозволу переглядати свій обліковий запис. Такий сценарій, швидше за все, спонукав би їх повернутися до своїх налаштувань, щоб знову натиснути кнопку "захистити мої твіти".

Twitter вибачився перед своїм співтовариством: «Ми визнаємо та цінуємо довіру, яку ви нам надаєте, і прагнемо заробляти цю довіру щодня. Нам дуже шкода, що це сталося, і ми проводимо повний огляд, щоб запобігти цьому більше ».

Він додав, що будь-хто, хто має запитання чи занепокоєння, повинен зв’язатися з працівником служби захисту даних Даміеном Кіраном.

У компанії були й інші подібні проблеми в цій галузі. У 2018 році було виявлено, що більше року помилка спричиняла надсилання деяких прямих повідомлень людям, окрім передбачуваного одержувача.

Останні повідомлення