Як використовувати Google Datally для збереження даних

Американські оператори пропонують необмежені тарифи на передачу даних, ніж будь-коли раніше, але мобільні дані все ще є цінним ресурсом для мільйонів людей. Переконатися, що ваш телефон не приймає смачних порцій мобільних даних кожного разу, коли повертаєтеся спиною, може бути настільки просто, як слідувати нашому посібнику із збереження даних. Незважаючи на те, що ви можете вимкнути мобільні дані та синхронізувати їх, коли вони вам не потрібні, забувши зробити це навіть один раз, це означає, що, ой, - йде гігабайт.

На щастя, є прості способи переконатись, що ваші дані використовуються лише в тих додатках і послугах, для яких ви дійсно хочете, аби додаток Google Datally - один із найкращих і найпростіших у використанні. Завдяки безлічі способів скоротити ваше використання та постійному оновленню Google, щоб додавати все більше і більше інструментів, Datally може дозволити вам мікроуправління скільки завгодно або якнайменше.

Але з такою кількістю варіантів у ваших руках, це може бути трохи переважно, щоб розпочати. Ось як використовувати Datally, щоб переконатися, що ваші дані - і гроші - надійно збережені.

Найпростіший спосіб розпочати

як Google щоденно вести скріншот скріншоту 20180626 130845Як Google Датально керівництво скріншот 20180626 130902 -як Google щодня керувати знімком екрану 20180626 135828 -

Ми згадали про багатство інструментів, якими володіє Datally, але насправді для початку вам потрібен лише один гігантський перемикач у верхній частині головного екрану Datally. Торкніться великого перемикача (позначеного навісним замком), і опції збереження даних Datally ввімкнуться та почнуть зберігати дані з початку.

Готово і хочете знати більше? Ви, напевно, помітили, що сталося кілька речей, коли ви натискаєте цей перемикач. Спочатку з боку вашого екрану з’явився маленький міхур, який відображав фігуру. Це ваше Трекер міхура, і він розміщений на вашому активному екрані та повідомляє, скільки даних було використано. Якщо ви не хочете, щоб він був там, тоді ви можете торкнутися його та вибрати Сховати міхур, або торкніться і утримуйте та перетягніть його вниз до нижньої частини екрана. В іншому випадку ви можете вимкнути його в самому Datally - просто натисніть Трекер міхура а потім вдарив Сховатиміхур.

Один з найпростіших способів збереження даних - це просто підключення до мережі Wi-Fi. Але якщо ви не поруч із домашньою мережею, це простіше сказати, ніж зробити. За замовчуванням Datally повідомляє вас, коли ви перебуваєте поруч із мережею Wi-Fi, до якої ви можете підключитися, будь то в кафе, готелі чи барі. Але якщо ви хочете бути трохи більш ініціативним, натисніть " Знайдіть Wi-Fi , щоб знайти мережі Wi-Fi поблизу вас. Ця функція має два варіанти: простий список мереж Wi-Fi поблизу вас під Поруч ярлик або перегляд карти сусідніх мереж Wi-Fi під Досліджуйте. У будь-якому режимі торкніться місця, і ви зможете отримати вказівки до вибраної вами мережі.

Керування тим, яким додаткам дозволено використовувати ваші дані

як Google датальним керівництвом скріншот 20180626 133632як Google щодня керувати знімком екрану 20180626 133645 -як Google щодня керувати знімком екрану 20180626 134832 -

Якщо ви такий, як ми, недоступний для передачі даних, то просто натиснути кнопку і побачити цифри вам недостатньо, і ви готові піти трохи глибше. Поверніться на головну сторінку Datally і натисніть Керувати даними щоб глибше поглянути на те, що використовує ваші дані. Звідси ви зможете побачити, скільки даних ви використали та коли використовували, а також перелік, які програми використовували найбільше даних. Ви можете торкнутися навісного замка праворуч, щоб дозволити кожній програмі доступ до даних - це дозволить вам продовжувати отримувати електронні листи, одночасно гарантуючи, що ваша програма подкастів не витрачає жодних даних, завантажуючи епізоди, перш ніж повернутися додому.

Потім поверніться до головного екрану Datally і натисніть Невикористані програми. Це одне з останніх доповнень Google до Datally та висвітлює список програм, які не відкривались більше місяця, але використовували мобільні дані. Будьте обережні з цим списком, оскільки він може помилково виділити додатки, які не потрібно відкривати для використання, як-от Gboard Google або Google Pay. Але це гарний список, щоб перевіряти його час від часу, оскільки він добре справляється з виділенням програм, якими ви просто не користуєтесь, незалежно від використовуваних даних. Якщо ви помітили програму, без якої можна обійтися, просто натисніть Видаліть , щоб видалити програму з вашої системи.

Повністю заблокуйте ці дані

Як Google Датально керівництво скріншот 20180626 143752 -як Google щоденно вести скріншот скріншоту 20180626 143802 -Як Google Датально керівництво скріншот 20180626 145614 -

Іноді потрібен хороший жорсткий ліміт, і якщо ви дійсно стикаєтесь зі стіною і швидко закінчуєте дані, то Datally може встановити обмеження для вашого щоденного використання.

Для початку натисніть Щодня , а потім вкажіть обсяг даних, який ви хочете обмежувати щодня в ГБ або МБ. Потім натисніть Встановіть денний ліміт, і вуаля - на наступному екрані ви будете інформовані про те, скільки даних ви використали сьогодні, і дасть вам можливість заблокувати весь доступ до даних, як тільки буде досягнуто обмеження.

Регулювати ваші дані може бути дещо складніше, якщо ви не користуєтеся телефоном. Можливо, ваш партнер занадто прив'язаний до потокового відео, або хтось із ваших дітей просто любить переглядати ваші дані за день. На щастя, Даталлі теж вирішила це. Ще одне нове доповнення до програми, Гістьрежим, дозволяє встановити обмеження на мобільні дані. Це обмеження відображається на панелі сповіщень із нагадуванням про досягнення обмеження та можливістю блокування телефону паролем - ідеально підходить для обмеження доступу дитини до даних.

Останні повідомлення