Як приховати камеру діркопробивача на лінії Galaxy S10

Камера для діркопробивання Galaxy S10 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Отримали Galaxy S10, S10 Plus або S10e? Ці телефони можуть зробити багато, і ми розбили деякі акуратні функції, які потрібно ввімкнути в налаштуваннях, щоб ви могли максимально ефективно використовувати їх. Однією із змін у нових телефонах є те, як селфі-камера спроектована на екрані, що дозволяє виглядати так, щоб максимально збільшити екранну нерухомість.

Це називається камера з діркопробивом - назва для селфі-камери, яка плаває у верхньому правому куті екрану, як дірка, пробита в аркуші паперу. Це не так суперечливо, як телефони з виїмками, але є люди, які твердо виступають проти цього вибору дизайну. Якщо ви не насолоджуєтесь виглядом, не хвилюйтеся, є спосіб приховати його в налаштуваннях, щоб ви отримали дещо традиційний на вигляд рамку.

Як приховати камеру-дірокол

дисплей налаштувань samsung galaxy s10 plus s10e - -як приховати діркопробивач камери galaxy s10 line налаштування повноекранні програмияк приховати діркопробивач камера galaxy s10 лінія налаштування спереду -

Направляйтеся до Налаштування додаток, який ви можете знайти в панелі програм, або просто проведіть вниз по панелі сповіщень і торкніться значка шестірні у верхньому правому куті. А тепер перейдіть доДисплей> Повноекранні програми. Зверху ви побачите перемикачСховати передню камеру. Натисніть на це, і тепер у верхній частині телефону буде додано чорну смужку, щоб приховати камеру з діроколем.

Рядок стану буде рухатися трохи нижче, тому ви фактично втрачаєте простір на екрані, роблячи це. Пристрій також може виглядати дивно, з гігантською рамкою у верхній частині, яка тепер викидає будь-яку симетрію, яка була раніше.

Камера для діркопробивання Galaxy S10 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

На жаль, це ваш єдиний варіант приховати камеру з діркопробивачем, але існує альтернативний (і популярний) спосіб замаскувати її, якщо це не задовольняє.

Спробуйте шпалери

Зростає рух по створенню шпалер на лінійках телефонів S10, які творчо використовують камери для діркопробивання у верхній частині. Ми зібрали тут кілька, але ви також можете перевірити всю підредагування шпалер S10 на Reddit, щоб вибрати стилі. Цей підхід може ефективно замаскувати камеру з діркопробиванням на домашньому та блокованому екрані, хоча вам все одно доведеться терпіти це під час використання інших програм.

Але якщо камера з діркопробиванням вас так турбує, це хороший показник, що вам слід повернути телефон на інший пристрій. Наприклад, Nokia 9 PureView - це один з небагатьох флагманських телефонів, у якого немає камери для діркопробивання або вирізу.

Останні повідомлення