Rage 2: Як розблокувати всі можливості нанотритів і де їх знайти

Лють 2

Будучи рейнджером, що працює над збереженням пустиря в Росії Лють 2, Нанотритні здібності полегшують роботу і набагато веселіше. Чотири здібності розблоковані в першій послідовності, але інші сім потрібно виявити від Ковчегів, розкиданих по пустирі. Жодна з цих здібностей не потрібна, і вони не відмикають відтворення сюжетних місій. Але повірте нам, ви хочете розблокувати їх, щоб мати найкращий та найрізноманітніший досвід. Ось як розблокувати всі сили в Лють 2 на PS4, Xbox One та ПК.

Якщо ви хочете ще більше розважитися на пустирі Rage 2, перегляньте наш посібник із розблокування літаючих апаратів та посібник з того, де знайти всю зброю.

Фокус

  • Розташування: Стартові здібності

Фокус - одна з чотирьох стартових навичок, яку ви отримуєте під час відкриття. У бою ви можете натиснути та утримувати L1 / LB, щоб виділити ворогів. Він також використовується для відкриття Ковчегів, ремонту поїздки та взаємодії з різними предметами навколо пустки.

Конституція

  • Розташування: Стартові здібності

В основному ваш щит, Конституція - це здатність, яка послаблює вхідний вогонь і дозволяє Фелтріту заживати отриманий збиток. З часом він також відновлює деяке здоров’я, але не все.

Переїзд

  • Розташування: Стартові здібності

Стероїди, дуже багато. Overdrive переводить вас на високу передачу, дозволяючи швидший рух, збільшену шкоду та відновлення здоров’я. Лічильник Overdrive заповнює, вбиваючи ворогів, і може заповнити ще швидше, коли ви накопичуєте комбіновані вбивства.

Тире

  • Розташування:Розблоковано під час першої місії

Неймовірно корисна навичка, тире, по суті, гіпер-ухилення. Натискання L1 / LB дозволяє швидко рухатися в будь-якому напрямку, щоб уникнути вхідного вогню. Хоча ви можете ухилятися вперед і назад, ухилення вліво або вправо, як правило, найкраща гра. Під час квадратури проти великих босів та міні-босів, Dash - це віртуальна необхідність залишатися неушкодженою.

Розбити

  • Розташування: Junkers Pass Ark (крутяться каньйони)

Розташований у самому серці Скручених каньйонів, Junkers Pass Ark є одним з найпростіших ковчегів, до якого можна потрапити в гру. Вороги оцінюються на рівні два з десяти, тому ви можете відправитися туди ще до того, як виконати другу місію історії, щоб розблокувати корисну здатність нанотритів: Розбиття. Як і всі Ковчеги, спочатку потрібно очистити навколишню територію, перш ніж використовувати Фокус, щоб відкрити двері Ковчега.

Незважаючи на те, що ви можете вбивати ворогів зі своєї зброї зблизька, ви не збираєтесь завдавати тонни шкоди. Звичайно, ви можете швидко вбити неброньованих ворогів, але іноді це може зайняти кілька ударів. Ось тут і з’являється Shatter. Утримання L1 / LB і натискання Square / X виробляє кінетичну енергію, яка штовхає ворогів по повітрю. Сила енергії часто вбиває їх ще до того, як вони навіть приземляються. Ви повинні бути досить близько, щоб використовувати його, але ви не повинні бути прямо на них, як для рукопашного бою. Крім того, це працює набагато краще.

Вихровий

  • Розташування: Ковчег Quake Hill (круті каньйони)

На північний захід від Вайнленду в Скручених каньйонах, на краю карти, ви знайдете Quake Hill Ark. Як і Shatter, ви повинні захопити цю здатність одразу після відкриття, коли ви входите у відкритий світ. Рівень складності ворога - лише два, і ворогів взагалі майже немає. Quake Hill Ark - це більше платформа, ніж бойова яма.

Здатність Vortex Nanotrite має кілька функцій. Утримання L1 / LB і натискання кнопки Трикутник / Y створює особливість, яка затягує сусідніх ворогів, переміщує їх і виплюває. Ви також можете використовувати створений вихор, щоб підскочити в повітря, якщо хочете. Vortex - одна з найкращих здібностей, що відкриваються, а також нею дуже цікаво користуватися.

Шлем

  • Розташування: Ковчег Землянина (Рвані рівнини)

Схопивши Вихр і Розбийку, вирушайте на північ до Рваних рівнин. Earthkcar Ark має здатність, яка полегшить вам життя як Рейнджер, особливо коли в безпосередній близькості знаходяться численні вороги. Earthkcar Ark оточений ворогами третього рівня, а це означає, що ви можете дуже легко захопити здатність Шлема дуже рано.

Потужний удар зверху, Шлем брязкає брудом під собою, збиваючи ворогів з ніг. Часто, принаймні на початку, Шлем вбиває всіх ворогів за собою. Утримуйте L1 / LB і натисніть X / A, щоб піднятися в повітря і зійти потужним ударом.

Grav-Jump

  • Розташування: Великий ковчег тріщин (розбитий тракт)

Ще один простий, який можна зачепити рано, Grav-Jump знаходиться всередині Великої тріщинної ковчеги в Розбитому тракті. У Великій Тріщинній Ковчезі є три вороги, що охороняють її, тому вони також будуть проштовхувачами.

Grav-Jump дозволяє подвоїти стрибок, а другий стрибок відчуває себе трохи плавчим. Однак, чесно кажучи, не так багато сценаріїв, коли Grav-Jump стане в нагоді. Однак приємно отримати додатковий стрибок, якщо ви станете дещо недбалим і хочете трохи страховки.

Дефібриляція

  • Розташування: Ковчег у бухті Каньйон (Розбита доріжка)

Також знайдений у Розбитому тракті, Ковчег Каньйон-Коув має п’ять рівнів, яких потрібно усунути, перш ніж вирушати всередину. Незважаючи на те, що розблокувати цю, перш ніж виконати пару місій, може бути складно, все ж здатність всередині досить акуратна.

Дефібриляція дозволяє перезапустити власне серце після падіння (лише один раз). Вам потрібно натискати кнопки на екрані (дві-чотири кнопки на обличчі) в потрібний час, щоб відновити часткове здоров'я. Чим більше ви підвищуєте цю навичку, тим більше здоров’я ви можете отримати завдяки успішним спробам. Дефібриляція - це не так добре, як наявність феї у пляшці в «Легенді про Зельду», але вона дійсно може допомогти під час жорстких битв з босами, де ви стаєте занадто жадібними і безцеремонно гинете (поки не перезапустите власне серце, тобто).

Бар'єр

  • Розташування: Ковчег ковпака (розбитий тракт)

Останню з трьох здібностей, розкиданих по Розбитому тракту, Бар'єр можна знайти в Ковчегу Колосся. Шість ворогів оточують Ковчег Колосся. У нашому проходженні різниця між рівнем п'ятий і шостим відчувалася досить значною, тому будьте готові. Як тільки ви розчистите місце, ви можете увійти в Ковчег і отримати свою важко зароблену винагороду.

Бар’єрна здатність створює стіни на ходу, щоб захистити себе від вхідного вогню. Це навіть блокує вибухи. Розгорнутий, утримуючи L1 / LB та натискаючи O / X, "Бар'єр" може бути дійсно корисною здатністю, коли ви досягаєте пізніших місій та ще більш складних Ковчегів. Сильніші вороги можуть досить швидко здути вас, тому іноді перегрупування за щитом може пройти довгий шлях.

Пік

  • Розташування: Dealypipe Ark (Секрето, дикі землі)

На південь від торгового містечка Лагуні у заповіднику Секрето ви натрапите на Ковчег Діліпайпа. Як і Спайквінд, територія навколо Діліпайпа завалена ворогами шостого рівня. Перемогти їх усіх, і ви отримаєте здатність, яка робить Лють 2 відчувати себе ще більше схожим Приреченість в русі.

Під час спринту ви можете знову натиснути L3 на Rush, що забезпечує короткий, але помітний приріст швидкості. Rush може блискавично допомогти вам наблизитися до ворогів, маючи рушницю або використовуючи рукопашні здібності, такі як Shatter. Біг перед використанням вашого звичайного рукопашного бою також, здається, завдає більше шкоди, тому Раш допомагає вашим простим старим рухам у ближньому бою також працювати ефективніше.

Останні повідомлення