Як спостерігати за подією Apple, якщо ви пропустили її, коли вона була в прямому ефірі

На своєму вересневому заході Apple анонсувала всі нові види обладнання Приблизно за дві години компанія представила три нових iPhone, нову ігрову послугу, подробиці про свою потокову послугу AppleTV +, нову Apple Watch та новий iPad.

Якщо ви пропустили перегляд події Apple, коли вона була в прямому ефірі, не хвилюйтеся - ви можете переглядати подію повністю в будь-який час, коли завгодно. Компанія випустила повну версію відео на YouTube у програвачі вище, на веб-сайті Apple і навіть на вашому AppleTV.

Для шаленого шанувальника Apple подія подібна до Різдва: наповнений вареннями відеоролики з анонсом продуктів, технічні покрокові інструкції щодо нових функцій, демо-версії геймплея та трейлери.

Компанія дала нам перший детальний огляд своїх трьох нових iPhone: iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max, які, як обіцяє Apple, матимуть надзвичайно швидку швидкість та вражаючі камери.

Ми також отримали причіп для Побачити, нове шоу AppleTV + за участю Гра престолівіАкваменДжейсон Момоа в далекому майбутньому, де людство втратило зір. Компанія також повідомила нам детальніше про майбутню потокову послугу: вона дебютує 1 листопада всього за 5 доларів на місяць. Ви також можете отримати безкоштовний рік AppleTV +, купуючи новий пристрій Apple.

Apple також представила Apple Watch Series 5, який має новий постійно ввімкнений дисплей Retina, компас та додаток Apple Research, який дозволить вам використовувати ваш Apple Watch для участі в наукових дослідженнях.

Також було детальніше розглянуто Apple Arcade, нову ігрову послугу компанії, яка обіцяє доступ до 100 ігор на iOS, MacOS та AppleTV за 5 доларів на місяць. Запустившись 19 вересня, сервіс має кілька ігор, які Apple продемонструвала під час заходу: Жаба в місті іграшокШинсекай: У глибину,іСайонара Дикі серця.

Як дивитись подію Apple на Apple TV

Якщо ви хочете затишно відпочити на своєму дивані і провести дві години, спостерігаючи за тим, як генеральний директор Apple Тім Кук представляє продукт після продукту, ви можете здійснити пошук “Apple September Event” на своєму Apple TV, щоб переглянути все це.

Останні повідомлення