Як заробляти гроші на своїх фотографіях за допомогою додатків

як заробити гроші на фотографіях програми shutterstock 210790618 - Соціальні мережі Joshua Resnick / Shutterstock Mainstream (наприклад, Facebook, Instagram, Twitter) значною мірою домінують на ринку як платформи для обміну фотографіями, але шанси заробити на цих фотографіях невеликі. У менш відомих сферах обміну фотографіями ви можете завантажувати безкоштовні програми, що дозволяють створити портфоліо, до якого кожен може отримати доступ і користуватися, сплачуючи роялті. Деякі з цих програм містять конкретні запити, з якими вас просять задовольнити, деякі хочуть, щоб ви задокументували все, що бачите, а деякі зосереджуються на одній темі, наприклад моді. Всі вони безкоштовні, всі доступні для iOS та Android, і всі вони мають можливість заробити гроші.

Snapwire (iOS / Android)

Snapwire

Snapwire пропонує два способи заробляти гроші на своїх фотографіях. Перший - вирішення завдань, поставлених сторонніми компаніями. Ці компанії встановлюють такі категорії, як „Ікони великого міста” або „Домашні тварини”, і потім ви подаєте свої фотографії, що стосуються тем. Іноді виклики або запити показують, як компанія просить фотографії, тоді як інші є більш загальними без конкретної інформації третьої сторони. Інші користувачі можуть проголосувати за фотографії, які їм найбільше сподобалися в цій категорії, і найкращі відбірки можуть отримати роялті, якщо в підсумку їх використають. До участі запрошуються фотографи всіх рівнів кваліфікації. Якщо ви не хочете, щоб вас штовхали у вікно чи категорію, ви можете просто завантажити фотографії, якими пишаєтесь, і компанії можуть придбати їх безпосередньо з вашого портфоліо.

Clashot (iOS / Android)

Clashot

Clashot - це вільний дух, який не хоче бути пов’язаним за категоріями. Сфотографуйте все, що вас надихає, і завантажте в додаток. Ваші фоловери можуть просто оцінити їх або запропонувати вам гроші за використання фотографії. Clashot іноді передбачає спеціальні пропозиції, в яких компанії видають до 50 доларів за одну фотографію, і чим більше ви розміщуєте, тим більше шансів заробити великі гроші. Будь-яку фотографію можна продати скільки завгодно разів і скільки завгодно людей.

Scoopshot (iOS / Android)

Скупшот

Ви повинні діяти швидко зі Скупшотом, бо виклики тривають лише один день. Бренди подають виклики, ви подаєте свої фотографії, і незабаром ви дізнаєтесь, чи отримуєте за це гроші. Ви можете стежити за улюбленими брендами, щоб не пропустити виклик. Що відрізняє цю програму, так це те, що ви встановлюєте власну ціну продажу, щоб ви могли врахувати, скільки праці було витрачено на кожну фотографію, і ціну, яку, на вашу думку, вона заслуговує. Він також включає класичний аспект соціальних медіа, в якому ви можете переглядати фотографії своїх друзів і подобатись улюбленим.

Foap (iOS / Android)

Фопа

Як і Snapwire, Foap дозволяє завантажувати все, що душі завгодно, або вирішувати виконувати місії. Компанії викладають запити, які можуть бути настільки конкретними, як "Продукція Гарньє в дивних місцях" або розмиті сценарії, такі як "Чарівні ігрові моменти". Місія визначає категорію, назву компанії та гроші за винагороду. Коли місія закінчується, обирається один переможець, який отримує гроші. Чим більше творчості ви використовуєте, тим вище ймовірність, що ваша фотографія буде обрана.

Стильність (iOS / Android)

Стильність

Стильність орієнтована на модного любителя селфі. Сфотографуйте своє вбрання дня, а потім або шукайте їх в Інтернеті, або скануйте штрих-коди. Додаток пов’язує частини вашого вбрання, щоб люди точно знали, де можна взяти той самий. Ви отримуєте бали, коли люди купують товар у вашому профілі через додаток або купують щось у когось іншого. Потім ви можете викупити ці бали за гроші та інші призи від компаній.

Twenty20 (iOS)

Twenty20 доступний через Інтернет або як додаток для iOS.

Як і Snapwire та Scoopshot, Twenty20 - це агентство з ліцензування фотографій, яке спеціалізується на мобільній фотографії. Він розпочав своє життя як бізнес із цифрових фотодруку, але після трьох років побудови спільноти фотографів він зміг запустити "найбільший у світі каталог зображень із краудсорсингом". Twenty20 є безкоштовним для фотографів будь-якого рівня кваліфікації, і ви можете брати участь у проблемах. Але що ще важливіше, він пов’язує користувачів з великими брендами, які шукають справжні фотографії для своїх цифрових маркетингових кампаній. Дохід розподіляється з Twenty20 і становить від 10 до 50 доларів за використання. Додаток для Android працює.

Ви використовували чудовий додаток для монетизації своєї фотографії? Поділіться з нами в коментарях.

(Зображення через Джошуа Ресніка / Shutterstock)

Останні повідомлення