Розмова з розумом за скандальним Snapchat Leaked

Знімок екрану 28.05.2013 о 15.01.26

Веб-сайт, який демонструє безглузді, сексуальні та скандальні Snapchats, став вірусним - він називається Snapchat Leaked, і він в основному жорстоко вбиває будь-яке уявлення про те, що Snapchat є більш приватним або важчим для поширення, ніж інші цифрові фотографії. Отже, хто стоїть за цим незаконним сайтом, що охоплює конфіденційність?

Оригінальний сайт, www.snapchatleaked.com, в даний час заблокований опитуванням, і ми не можемо знайти оригінальних творців. Ми розмовляли з британським веб-дизайнером Джеком Ландельсом, який відповідає за деякий цифровий хаос, оскільки він створив новий веб-сайт під назвою Snapchats Leaked, а також сторінку у Facebook, в якій понад 10 000 підписників. Ми також поговорили з іншим британцем на ім'я Джошуа (без прізвища), який керує тим, що він називає офіційним акаунтом у Twitter, що витікає з Snapchat - хоча це окремо від іншого "офіційного" акаунта в Twitter під назвою @snapchatleakoff. Він не пов'язаний з Landels, і він вже не знає, хто займається оригінальною сторінкою. "Це було прийнято", - сказав він і зазначив, що різні люди ведуть різні рахунки.

Отже, в основному у вас є кілька, в основному британців, які створюють цілу купу платформ, щоб люди могли надсилати примхливі фотографії. Скандал Snapchat Leaked - багатоголовий звір.

просочилася оснасткаМи запитали Ландельса, чому він розпочав свою операцію Snapchats Leaked. Ландельс пояснює, що ціле підприємство було розпочато дуже невимушено. “Це була лише ідея, про яку я думав днями, тому втілив її в життя і бам, він став вірусним. Це трохи удачі та майстерності, оскільки я багато займаюся Інтернет-маркетингом, я також займаюся веб-дизайном, тому сайт з’явився за кілька годин ".

Ми запитали Ландельса, чи спочатку друзі зголосилися надіслати фотографії та скільки фотографій він обробляє в даний час. Каже, що це був jдля початку друзі, “але тоді це за кілька годин потрапило в вірусний зв’язок із кількома зображеннями ... тепер я отримую багато зображень через веб-сайт, але для їх обробки потрібен час. Я щойно змінив сайт, тому тепер будь-яке зображення можна завантажувати автоматично без необхідності обробляти їх. Однак ми все ще контролюємо стільки, скільки можемо. Для Facebook та Twitter ми просто вибираємо їх навмання, оскільки нам надсилають сотні, що важко відслідковувати ".

Отже, в основному, ми розглядаємо Hunter Moores з Snapchat.

А під монітором Landels означає монітор, щоб переконатися, що нічого незаконного не зростає. І він повинен бути старанним - Snapchats Leaked в основному торгує оголеними фотографіями (що ви відразу помітите, якщо ви досить сміливі, щоб відвідати сторінку). Зараз він робить це вручну. Як Snapchat Leaked не дозволить фотографіям неповнолітніх людей виходити в Інтернет, коли вони перейдуть на автоматичне розміщення, оскільки стільки підлітків використовують Snapchat? «У нас є алгоритм, який дозволяє дуже точно виявляти оголені зображення, вони автоматично позначаються прапором і їх потрібно обробляти вручну… це схоже на те, що насправді використовують YouTube та Google. На даний момент це в основному просто дурні зображення, що чудово, це тест, щоб побачити, як це відбувається, якщо це не вдасться, ми просто повернемося до обробки зображень вручну. Ми сприймаємо це дуже серйозно ».

Визначення "безглуздих" фотографій Лендельса включає безліч грудей, багато постеріорів та деякі геніталії - і я щиро сумніваюся, що люди, які спочатку надсилали ці знімки, вважали б їх дуже дурними, - але Ландель каже, що він може їх зняти, якщо про це запитають люди. “У нас було лише дві-три скарги, і ми прийняли їх відповідно до запиту. Я погоджуюсь, що деякі речі призначені для приватного перегляду, але більшість - це просто "розваги". У нас не виникає проблем з видаленням зображень, якщо люди це вимагають ".

Джошуа також відповів на мої запитання про те, як обліковий запис Twitter обробляє потенційні фотографії неповнолітніх. "Ми вжили запобіжних заходів проти осіб, які надсилають нам фотографії користувачів до 18 років. Ми гарантуємо, що було проведено невелике дослідження перед тим, як випустити фотографії людей, щоб гарантувати безпеку та конфіденційність".

І він хотів дати зрозуміти, що мета не помста. «Якщо ми відчуваємо, що на когось націлюють, а хтось надсилає зображення на зловмисного характеру, ми не будемо це терпіти і повністю відкинемо запис. Ми не терпимо знущань, і є такі наслідки, як цензура людей на фотографіях на їх прохання. Якщо хтось незадоволений знімком, який ми завантажили, незалежно від того, є його власником чи ні, ми вживемо заходів та вилучимо зображення, якщо це буде потрібно. "

Landels не висловлює жодної прихильності до вмісту сайту, і Джошуа був настільки ж відвертим щодо свого внеску в країну просочилися Snapchats. "Для всіх критиків, які заявляють, що те, що ми робимо, є експлуатаційним, вони не можуть помилятися - Інтернет наповнений не захищеними авторським правом зображеннями, так?", - говорить Джошуа. «Все, що ми робимо - це обмін фотографіями, які нам надіслали, і ми гарантуємо, що з людиною на фотографії Snapchat зв’язано, щоб вони могли вирішити, хотіли б ми продовжувати це робити чи ні, це досить просто! Якщо ви переживаєте, що вас не викриють, не використовуйте додаток Snapchat, це досить просто ».

Отже, в основному ми розглядаємо Мисливця Мура (Snapchat).

Я отримав електронний лист від хлопця на ім’я Даніель Сміт, який, мабуть, є розробником Snapchat і сказав, що це була чудова ідея, але це в сірій зоні, і будьте обережні ».

Оскільки явище Snapchat Leaked має лише кілька днів, воно не встановило конкретного коду. “У нас немає встановлених правил і норм, легко зрозуміти, що підходить, а що не залежить, залежно від того, який вміст потрібно завантажити. Деякі речі очевидно неприйнятні, і ми їх ігноруємо », - пояснює Ландельс. З того, що я можу зрозуміти з * здригання *, дивлячись на різні сайти, оголені груди, безумовно, нормально, але це приблизно так само жорстко, як це стає - так, як не дивно, якщо ви надіслали надзвичайно явні фотографії, ви, мабуть, у безпеці від цих сайтів це еротичні сексуальні кадри, які з’являються на сайті.

Тож Snapchat простягнув руку чи намагався закрити Snapchats Leaked down? Відповідь Лендельса, можливо, шокує більше, ніж сам сайт. “Я отримав електронний лист від хлопця на ім’я Даніель Сміт, який, мабуть, є розробником Snapchat, в якому сказано, що це була чудова ідея, але це в сірій зоні, і будьте обережні. " Ми попросили коментар Snapchat, але відповіді не отримали. Натомість, Даніель Сміт є одним з основних членів команди та засновником Snapchat, однак, і ідея, що він називатиме Snapchat, просочилася "чудовою ідеєю", безумовно, не допомагає посиленню критики конфіденційності та безпеки, з якою стикається програма. Враховуючи, що Ландельс видав, що він пов'язаний із оригінальним сайтом Snapchat Leaked, але не причетний, візьміть його заяву про те, що Сміт зв'язався з ним із двома десятками гігантських зерен солі.

оснащення витокуНа додаток до передбачуваної підтримки, Ландельс не думає, що компанія може щось зробити, якщо вона захоче. "На жаль, Snapchat нічого не може з цим зробити, оскільки вони технічно видаляють зображення, але нічого не видаляється назавжди".

Більшість сторінок Snapchat Leaked є рішуче NSFW, і мене рішуче відхиляє думка, що люди перетворюють на фотографії, які їх друзі чи кохані вважали приватними, тимчасовими зображеннями, і діляться ними зі світом на цьому сайті. Тож я не міг продовжити розмову з Лендельсом, не сказавши йому, що я вважаю, що його веб-сайт, безумовно, пробирається на етично нестабільну територію. Але Ландельс рішучий у тому, що його сайт не призначений для заподіяння образу. "Це ранні дні, якщо з’явиться достатня кількість ненависті, ми позбудемося оголеної сторони", - говорить він. Ландельс не вважає, що його вірусне творіння є особливо інвазивним. Після того, як я розповів про свої сумніви щодо сайту, він зазначає, "Якщо вас турбує конфіденційність, вам слід реально вивчити, як Facebook обробляє дані, особливо Google. У них є дуже особисті речі! "

Люди, які працюють на різних сайтах Snapchat Leaked, можуть не мати запасів даних Facebook, але в даний час вони демонструють особисті зображення, саме тому це створює проблему для Snapchat. Це підриває модус роботи Snapchat та підкреслює той факт, що багато користувачів Snapchat з більшою готовністю захоплюють і діляться ними нібито приватними розмовами із зображеннями. Чи буде Snapchat взагалі реагувати, ще належить з’ясувати, але, враховуючи всю основу продукту, ви думаєте, відповідь буде надіслана.

Додаток вирішив низку проблем з моменту свого створення, багато з яких стосувалися сексуальних зображень. І хоча скандал Snapchat Leaked є найсерйознішим свідченням того, що зберегти фотографії Snapchat і страшно просто подати їх на веб-сайти дуже неважко, не настільки ясно, що це суттєво вплине на базу користувачів. Зрештою, багато людей надсилали оголені фотографії один до одного, поки не з'явився Snapchat, і хоча ілюзія непостійності Snapchat, безсумнівно, привертала деяких користувачів до служби, в глибині душі, я думаю, більшість з нас знали, що, ймовірно, є спосіб зачепитися зображень. Наші цифрові сліди зазвичай глибші, ніж ми любимо уявляти. І іноді вони включають фотографії наших сиськів.

Останні повідомлення