Чернетка НФЛ 2020: Як дивитись, розклади, формати тощо

Люди, які відчайдушно потребують спортивного висвітлення, оскільки коронавірус, офіційно відомий як COVID-19, скасував усі основні події, отримують привітну відмову: проект Національної футбольної ліги (НФЛ) стартує ввечері в четвер.

Замість проведення проекту з живою аудиторією в Нью-Йорку чи Лас-Вегасі, як це зазвичай робиться, НФЛ проведе свій перший віртуальний проект. Зазвичай тренерам та керівництву кожної команди показують туляться у своїх військових кімнатах, але, маючи соціальне дистанціювання, вони обговорюватимуть свої вибори вдома.

Де дивитися проект в прямому ефірі

Триденний проект події одночасно транслюватиметься на чотирьох каналах, починаючи з 17:00. PT у четвер 23 квітня: ESPN, ESPN Deportes, мережа NFL та ABC. Мережа NFL, ABC та ESPN також транслюватимуть проект в прямому ефірі для клієнтів за допомогою телевізійного пакету.

Для тих, хто не має кабелю, пряма трансляція також доступна на FuboTV, який пропонує безкоштовний пробний тиждень. CBS Sports також вестиме пряму трансляцію, коментарі починатимуться за годину до початку кожного раунду.

ESPN Radio та SiriusXM також передаватимуть проект та коментарі. SlingTV, YouTube TV та Hulu з Live TV також мають ABC та / або ESPN.

Проект графіка

Раунд 1 починається о 17:00. PT у четвер, 23 квітня.

Раунди 2 і 3 починаються о 16:00. ПТ у п’ятницю, 24 квітня.

Раунди 4 - 7 починаються о 9 ранку за суботою, 25 квітня.

Формат чернетки

Кожна команда все ще матиме 10 хвилин, щоб оголосити про свої вибори, і є сім раундів із 255 загальними виборами. Арізонські кардинали втратили п’ятий раунд цього року, оскільки вони зробили один у додатковому проекті 2019 року.

Розподіл за раундами також залишиться незмінним: 32 у кожному з перших двох раундів, 42 у третьому, 40 у четвертому раунді, 34 у п’ятому раунді та 36 та 41 у шостому та сьомому раундах відповідно.

Цього року може мати більший вплив те, що офіси команд були зачинені з середини березня, коли НФЛ також наказав командам припиняти попередні візити з потенційними гравцями.

Проблеми безпеки

NFL вжив заходів, щоб переконатися, що відеоконференції не зламуються під час проекту, повідомляє ESPN. Команди Microsoft будуть використані для проведення проекту, поряд з окремою конференц-розмовою між усіма 32 командами та НФЛ.

Ліга працювала з кожною командою, щоб забезпечити надійне, безпечне з’єднання з Інтернетом, і дозволяє кожній команді мати доступну особу з ІТ-підтримки у разі виникнення будь-яких проблем.

Щоб компенсувати будь-які збої, кожна команда призначила трьох людей, які мають повноваження подавати свої вибори. Хоча ліга не надає командам більше часу для вибору, вона заявила, що буде компенсувати будь-які затримки через технічні проблеми.

Збір коштів за проектом-а-Тон

Проект також служить збором коштів - так званий «Draft-a-Thon» - для зусиль Американського Червоного Хреста, Центрів контролю та профілактики захворювань, Годування Америки, Харчування на колесах, Армії порятунку та Єдиний шлях.

ESPN надав Digital Trends ексклюзивний доступ до підготовки та репетиції проекту НФЛ до 2020 року. Ви можете дивитися це на YouTube.

Останні повідомлення