Як дивитися ігри НБА в Інтернеті

Теарон В. Хендерсон / Getty Images

Жовтень приносить із собою багато речей: гарбузи, моторошні кіномарафони, шарфи, а для шанувальників спорту - повернення НБА. Найбільша у світі баскетбольна ліга повернулася в сезон 2018-19, і пейзаж сильно змінився за літо. Леброн Джеймс зараз лекер, Джиммі Батлер, очевидно, намагається вийти з організації "Тімбервулвз" або спалити її, а західна конференція ось-ось стане кривавішою, ніж кульмінація фільму Даріо Аргенто.

Якщо ви перерізаєте шнур, ви не будете намагатися не відставати від баскетбольних дій, оскільки НБА є однією з найсучасніших спортивних ліг у світі в галузі техніки. Ліга співпрацює з різними мовниками, які пропонують потокові послуги, і навіть пропонує власний досвід потокового передавання.

Параметри потокового передавання

Пропуск у лігу НБА

У НБА є власний офіційний сервісний сервіс для потокового передавання NBA League Pass, який пропонує безліч ігор, хоча і з декількома підключеними ланцюжками. Користувачі можуть придбати кілька різних рівнів підписки: стандартний Pass Pass (200 доларів на рік), який надає доступ до всіх ігор для всіх команд, а також повторів нових і класичних ігор; League Pass Premium (250 доларів на рік), який додає потоки на арені під час перерв; або пропуск One Team (120 доларів на рік), що дає глядачам доступ до всіх ігор, повторів та аудіо трансляцій для однієї команди. Користувачі також можуть придбати окремі ігри за 7 доларів. Зауважте, що користувачі League Pass не мають прямого доступу до ігор, які «затьмарені», тобто вони працюють на вашій місцевій спортивній станції або виходять на національний телебачення.

Якщо у вас є гарнітура для віртуальної реальності, League Pass також пропонує досвід VR для деяких ігор.

WatchESPN

Супутник ESPNWatchESPN відео-клієнт, WatchESPN, надає шанувальникам НБА прямий доступ до будь-якої гри, встановленої для трансляції на ESPN або ESPN 2. Послуга вимагає, щоб користувачі входили за допомогою сумісної кабельної або супутникової підписки, перешкоджаючи доступу тим, хто повністю пішов з сітка. Тим не менше, ті, хто має необхідні дані - або хто знає когось із них - можуть отримати доступ до абсолютно тієї ж трансляції, що і ті, хто вирішив дивитись по телебаченню. Це в основному означає, що ви не пропустите слухання Джеффа Ван Гунді, який розповідає про звільнених тренерів, найкращі способи зупинити забивання Леброна Джеймса та його праведну зневагу до флопу.

Веб iOS Android

Дивіться TNT

Подібно до WatchESPNNBATNt, TNT пропонує онлайн-трансляцію того, що зараз виходить в ефірі будь-якого з трансляцій TNT West або TNT East. Як і програма ESPN, TNT вимагає, щоб користувачі підключали до веб-сайту сумісну кабельну або супутникову підписку для перегляду вмісту. Просто введіть інформацію про вхід свого оператора кабельного чи супутникового зв'язку, коли веб-сайт запропонує вам отримати доступ до обох доступних потоків TNT.

Веб iOS Android

B / R Live

Послуга відеозв’язку Bleacher Report пропонує користувачам доступ до різноманітних видів спорту, але перлиною B / R може бути НБА. Оскільки Bleacher Report належить Turner Broadcasting Systems, служба надає доступ до ігор, доступних через NBA League Pass, а користувачі, які затягнуті на час, мають можливість придбати порції ігор. мікротранзакції ". Користувачі можуть переглядати певний квартал, тому, якщо ви не будете виходити з роботи до четвертого кварталу, вам не потрібно буде платити за всю гру, щоб переглянути фінал. Ви навіть можете придбати, за словами Сільвера, 15 хвилин гри, якщо у вас є лише трохи часу у своєму графіку.

Слінг-телевізор

НовийSlingTV Спеціальна послуга від Dish Network від cut-cutter забезпечує чудовий спосіб дивитися НБА в прямому ефірі без підписки на кабель або супутник. Абоненти вступного пакету Sling TV у розмірі 20 доларів на місяць отримують такі канали, як TNT та ESPN, що дозволяє навіть основним користувачам отримати доступ до безлічі баскетбольних дій.

Доступно через:

Слінг

PlayStation Vue

Як Dish NetworkPlayStationVue, Sony приєдналася до революції у вирізанні шнурів і тепер пропонує підписку на власну версію онлайн-сервісу потокового передавання PlayStation Vue. Абоненти мають доступ до таких каналів, як ESPN, TNT, ABC та безліч інших мереж вищого рівня.

iOS Sony

Інші ресурси

Субредід НБА

Березневе божевілля SubredditНеймовірний ресурс для інформації практично про все, Reddit рекламує більш ніж достатньо інформації про НБА, щоб задовольнити всіх любителів баскетболу. Навіть у міжсезоння спільнота / r / NBA залишається активною і дивно продуктивною, тож очікуйте навантажень контенту, пов’язаного з кожним матчем, включаючи інтерв’ю, ігрові відео, новини про травми та меми різної якості. Лояльна база користувачів Reddit створює багатий вміст сайту. В ігрові дні ви знайдете безліч сюжетів на тему НБА, теми чату та навіть альтернативні (якщо це сумнівно з юридичної точки зору) сайти для потокового передавання.

Хоча Reddit - це фантастичний ресурс для заповнення НБА, занадто просто витрачати цілі вихідні, тинячись навколо решти сайту. Не кажіть, що ми вас не попереджали.

Reddit

Ігрова трансляція ESPN

Хоча це не варіант відео,Логотип ESPN ESPN регулярно пропонує свою фірмову презентацію Game-by-Play Gamecast для кожної гри. Просто перейдіть на сторінку табло НБА через веб-сайт ESPN, клацніть гру, яку ви хочете «переглянути», і зачекайте, поки відкриється потрібне вікно Gamecast. Ця функція відображає події в режимі реального часу, включаючи кожен кошик, данк, фол та флоп Кріса Пола. Gamecast також містить статистику кожної команди, висвітлюючі відео та те, що набуває популярності у Twitter.

ESPN iOS

Останні повідомлення