Як дивитись прес-конференцію Gamescom від Microsoft

Ці вихідні відзначаються дев'ятим щорічним Gamescom, Німеччина. Незважаючи на те, що виставка не на рівні E3 з точки зору демонстрації та анонсу нових ігор, вона представляє одне з останніх публічних зібрань перед великими іграми восени. Будуть готові розробники та видавці AAA, включаючи Microsoft. У 2016 році корпорація Майкрософт організувала традиційну прес-конференцію на користь заходу Fan Fest, який дозволив геймерам перед запуском розглянути нові ігри компанії. Цього року Microsoft продовжить свій Fan Fest, але до цього Microsoft вийде на сцену, щоб запропонувати деякі новини про свій майбутній Xbox One X. Ось, як дивитись і що очікувати від показу Microsoft Gamescom.

Як дивитись

Дія стартує в неділю опівдні (PT). Microsoft транслюватиме конференцію на Mixer, для якої ви можете завантажити програму на iOS, Android або Xbox One. У нас також є потік у цій публікації, тому ви можете тримати його тут і спостерігати за нами.

У понеділок, опівдні, відбудеться пряма трансляція, присвячена франшизі Age of Empires. Вік імперій: остаточне видання, ремастеризована версія оригіналу, була опублікована на E3 на початку цього року. Пряма трансляція Gamescom дасть шанувальникам перший погляд на геймплей. Також розміщений на Mixer, ви можете тут налаштуватися на пару Age of Empires.

Чого очікувати

Що стосується недільної прес-конференції, основна частина очікуваних новин стосується Xbox One X. Microsoft планує офіційно опублікувати попередні замовлення під час прес-конференції. Як повідомляє The Verge, попередні замовлення на Xbox One X будуть доступні після завершення прес-конференції.

Поза Xbox One X і Епоха імперій: остаточне видання, з липневого оновлення ми знаємо, що Microsoft обговорить і покаже Forza Motorsport 7 і Море злодіїв. Forza Motorsport 7 є прямо за рогом з датою запуску 3 жовтня, поки Море злодіїв на горизонті 2018 року.

Протягом решти тижня в Gamescom Microsoft дозволить пресі та фанатам зіграти 27 різних ігор, які в майбутньому з’являться на Xbox One. Хоча ми не знаємо, що все можна буде відтворити, є ймовірність, що деякі будуть обговорені під час прес-конференції.

Останні повідомлення