Як вимкнути сповіщення веб-сайту Safari

MacOS зводить вас з розуму завдяки сповіщенням Safari з веб-сайтів, з яких ви не хочете чути? Сьогодні більшість веб-сайтів принаймні видадуть попередження перед тим, як створити підключення до робочого столу та опублікувати оновлення, але все одно можливо накопичити додаткові сповіщення.

Нікому не подобаються небажані повідомлення, що постійно надходять на їхній приватний робочий стіл, тому ви можете відчайдушно видалити декілька (або всіх). Ось як їх вимкнути у веб-браузері Apple.

Крок 1: Перейдіть до налаштувань Safari

Переконайтеся, що ваш браузер Safari відкритий на MacOS. У верхньому лівому куті екрана (на весь екран, а не на вікно Safari) знайдіть пункт меню “Safari” і виберіть його.

Одним із ранніх варіантів у спадному меню має бути "Налаштування". Виберіть це для початку.

Крок 2: Перевірте дозволи веб-сайту

Налаштування сповіщень Safari

Налаштування відкриють нове вікно з усіма важливими налаштуваннями Safari. Тут можна багато чого змінити, але, щоб мати справу з повідомленнями, загляньте у верхню частину вікна та виберіть опцію „Веб-сайти”. Тепер подивіться на меню бічної панелі ліворуч, де ви побачите безліч різних опцій для управління взаємодією веб-сайтів з різними функціями MacOS. Дивіться вниз, поки не побачите опцію «Сповіщення», і виберіть її.

Тепер це відкриє розділ посередині вікна, який покаже всі веб-сайти, які запитували дозвіл надсилати сповіщення до вашої операційної системи - чого ви не хочете, щоб це траплялося в більшості випадків. Бажано перевірити цей веб-сайт, щоб перевірити, чи є якісь сповіщення, які ви насправді хочете зберегти. Подумайте про організації, частиною яких ви можете бути, дуже важливі для вас сайти тощо.

Якщо ви хочете якнайшвидше забути все повідомлення, просто зніміть прапорець біля пункту «Дозволити веб-сайтам просити дозволу надсилати push-сповіщення» внизу.

Крок 3: Заборонити будь-які дозволи, які ви хочете

Ви помітите, що на кожному веб-сайті праворуч є невелике спадне меню з опціями "Заборонити" або "Дозволити" дозвіл на надсилання сповіщень. Ви можете просто перейти на "Заборонити" для будь-яких веб-сайтів, які не хочуть вас турбувати. Якщо ви заблокували їх, на деяких веб-сайтах уже може бути "Заборонити". Перегляд сайтів по одному - чудовий спосіб налаштувати сповіщення, які ви бачите.

Ця частина може виглядати дещо інакше, якщо у вас старіша версія Safari, але процес повинен працювати, як правило, однаково. Зверніть увагу, що оновлення Safari більше недоступні в Windows, що врешті-решт погіршить безпеку браузера в цій операційній системі. Ви можете розглянути можливість переходу на інший браузер.

Крок 4: Видаліть усі потрібні веб-сайти

Переглядаючи веб-сайти, ви можете виявити деякі (або всі), які вас абсолютно не цікавлять і ніколи не хочете отримувати сповіщення від них. У цьому випадку виділіть веб-сайт, вибравши його, і натисніть кнопку «Видалити» внизу вікна, щоб повністю видалити його.

Чому ви повинні залишати веб-сайти в режимі "Заборонити", а не видаляти їх? Тому що іноді вам може знадобитися змінити сповіщення в певний час. Можливо, є деякі сайти, за якими ви хочете стежити за угодами у святкові дні, або сайти, які ви хочете ввімкнути для сповіщення про новини під час негоди. Однак вам не потрібні такі сповіщення постійно, тому їх можна також вимкнути.

Додаткова порада: просто скажіть ні

Повідомлення про блокування Safari

Пам’ятайте, що більшість веб-сайтів повинні надавати вам можливість дозволити push-сповіщення. Safari робить цей параметр дуже очевидним із випадаючого вікна при вході на новий веб-сайт. Просто виберіть «Не дозволяти», щоб заблокувати веб-сайт нічого не натискати.

Якщо ви дозволяєте сповіщення, ви можете також заборонити сайту не знати ваше місцезнаходження, що досягає подібної мети. Якщо ви забороните веб-сайту доступ до цієї точки, він може навіть не відображатися у дозволах вашого веб-сайту. Якщо ви на стороні Windows, у нашому покроковому посібнику описано, як вимкнути сповіщення в Windows 10 в цілому.

Останні повідомлення