Як побудувати саморобний гоночний безпілотник або квадрокоптер - що потрібно знати

як побудувати саморобку гоночного дрону -Хочете потрапити на сцену гонок на дронах, але не знаєте, як розпочати? Щоб не хвилюватися. У наші дні ви можете відносно легко створити власну вишку - хоча це може бути трохи страшно, якщо ви вперше. Тому, щоб допомогти вам вдаритися об землю (чи небо?), Ми підготували цей короткий довідковий посібник.

Як взагалі працюють гонки на безпілотниках?

Гонки на безпілотниках розвиваються швидкими і шаленими темпами. Мініатюризація дозволила багатьом танкетникам та кільком виробникам створювати дуже маленькі, дуже швидкі безпілотники, які можуть бути оснащені мініатюрними камерами. Природно, що вперше двоє з цих хлопців зустрілися, настав час перегонів. Як і "Бійцівський клуб", спорт швидко вийшов з-під контролю.

Абревіатура, яку ви швидко дізнаєтесь у перегонах безпілотних літальних апаратів, - «FPV», що означає «Вид від першої особи». Це тому, що наші гонщики прикріпили до своїх безпілотників крихітні камери, які згодом транслюють те, що "бачить" дрон, або на екран, або, частіше, на спеціалізовані окуляри. Це дозволяє гонщикам літати так, ніби вони крихітні пілоти, які сидять на місці свого крихітного, лякаюче швидкого безпілотника. Гонки відбуваються на заздалегідь визначених «трасах», багато з яких надзвичайно складні, як на минулорічному Всесвітньому призові безпілотників у Дубаї. Насправді вид спорту нагадує Гран-прі Гонки - якби гоночні машини могли літати.

Якщо ви маєте намір серйозно конкурувати, вам доведеться провести досить багато досліджень, перш ніж будувати свій перший безпілотник. Як і будь-який інший напівпрофесійний вид спорту, гонки на безпілотниках мають свої команди, ліги, класи та правила. Існує буквально десятки ліг, включаючи Drone Racing League, MultiGP лише для квадрокоптерів FPV та FPVRacing.TV. Швидкий пошук у Google також повинен виявити пілотів-однодумців у вашому районі.

Ehang GhostDrone 2.0 Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Що стосується типів перегонів, в даний час існує три основних класи, хоча спільнота гонок безпілотників постійно вигадує нові завдання. Перший - це часовий тест: перемагає найшвидший безпілотник. Другий - перетягування, коли гонщики кидають виклик один одному на прямій доріжці на невеликій відстані. Ця гонка стосується менше маневрування, а більше того, як пілот керує безпілотником на швидкості. Фінальною категорією є Rotorcross, під час якого безпілотники мчаться через смугу перешкод і перший безпілотник до фінішу виграє.

Після того, як ви з’ясували, які типи перегонів і чи хочете ви стати випадковим або серйозним гонщиком, можете починати думати про свою будову.

Скільки мені це буде коштувати?

Коротка відповідь - це більше, ніж PlayStation 4 або Xbox One, але менше, ніж мотоцикл чи машина. Тим не менш, гонки на безпілотних літальних апаратах, мабуть, не найкраще хобі для пенні. Тверда установка безпілотника FPV, що відповідає лізі, неминуче поверне вам від 1000 до 2000 доларів. Самі безпілотники не такі дорогі, особливо якщо ви купуєте готову до польоту модель або готовий комплект. Однак супутня периферія може швидко скластись, коли ви врахуєте камеру, захисні окуляри, гідну радіостанцію, акумулятори та статут на верхній частині квадроцикла.

Тепер давайте подивимось на всі спорядження, які вам знадобляться для створення гоночного безпілотника. Майте на увазі, що це лише стрибкова точка. Коли ви дізнаєтесь більше, ви зможете досліджувати більш деталізовані центри, як у DroneEnthusiast.

Основні компоненти

Вибрані вами компоненти безпілотника, ймовірно, залежатимуть від вашого рівня техніки або майстерності. Нам подобається Lumenier QAV250 Mini FPV Carbon Fiber Edition, оскільки він модульний та настроюється, що чудово, якщо ви хочете збільшити швидкість та рівень контролю свого безпілотника. Незважаючи на це, ось найважливіші компоненти, які вам знадобляться для створення власного гоночного безпілотника “зроби сам”.

Каркас квадрокоптера: Фізичне тіло безпілотника має бути легким, але достатньо міцним, щоб вмістити всі компоненти, які йому потрібно мати. Вони, як правило, складаються з вуглецевого волокна, подібно до більшості сучасних літаків.

Система розподілу електроенергії: Це "сік" вашого безпілотника, який підключається до невеликої - хоч і потужної - батареї.

Система управління польотом: "Мізки", які інтерпретують сигнали від системи управління радіо і згодом надсилають команди електронним регуляторам швидкості, змушуючи ваш безпілотник літати. Сюди також входять двигун і гвинти.

Система радіокерування: Система, яка надсилає та приймає сигнали до та від вашого безпілотника. Це включає радіо та приймач.

Система перегляду від першої особи (FPV): Дозволяє пілоту безпілотника "бачити" з точки зору безпілотника, імітуючи відчуття фактичного пілотування безпілотника.

Якщо ви не купуєте заздалегідь виготовлений комплект, ви захочете придбати каркас, який має хороший журнал складання в Інтернеті. Ви можете знайти журнали збірки, просто здійснивши пошук за запитом «гоночна рамка безпілотника» та «журнал побудови». Це дасть вам карту, якої слід слідувати при створенні першої збірки. Ви також хочете переконатися, що купуєте двигуни та гвинти, які відповідають вашій рамі, а також надійні електронні регулятори швидкості.

Крім того, вам потрібно буде вирішити, яка радіочастота найкраще підходить для вашого безпілотника, оскільки різниця в потужності сигналу між відкритими трасами та смугами перешкод може бути значною. Існує також безліч типів камер, на які слід звернути увагу. Любителі часто думають, що вони можуть просто заклеїти скотч GoPro своїм дроном, проте професійні гонщики знають, що існує широкий вибір варіантів, включаючи камери на основі CCD, CMOS, NTSC та PAL. У цьому випадку вам може бути корисним цей довгий посібник з безпілотних камер.

Майте на увазі, що ваш квадроцикл також повинен бути відкалібрований, тобто вам доведеться налаштувати підключення контролера польоту до приймача, налаштувати поріг дросельної заслінки, вдосконалити протоколи зв'язку та доопрацювати електронні регулятори швидкості.

Безпека

Відомо, що безпілотники в цілому і гонки безпілотних літаків викликають суперечки. Побоювання щодо безпеки, регулювання, реєстрації та обмежень все ще витають у повітрі. Через це надзвичайно важливо, щоб усі пілоти-безпілотники навчилися літати відповідально, щоб хобі не закрилося. Варто також зазначити, що, як відомо, деякі з наших менш толерантних громадян збивали безпілотники, тому варто бути в курсі розмов, пов’язаних із регулюванням безпілотників.

Drone Racing League Drone Racing League Drone Racing League

Зокрема, гонки FPV виявилися з унікальними ризиками порівняно з традиційними літаками з дистанційним управлінням. Беручи до уваги природу камери, силу радіочастоти та різницю при польоті від першої особи, безпілотнику легко швидко відійти від пілота. Тим не менш, залучення приятеля, який виступить другим споттером, - це завжди гарна ідея.

Також важливо пам’ятати, що більша частина цієї технології є новою, а іноді і відносно неперевіреною. Будь-яка система, що передбачає цифрову обробку, може спричинити затримку між командами та виконанням, тому важливо завжди дотримуватися відповідної відстані.

Гонки на безпілотних літаках - це нове захоплююче захоплення, і є маса інформації, яку потрібно поглинути. Для початку ознайомтесь із всеохоплюючим оглядом сайтів змагань RCState та отримайте задоволення, проводячи дослідження. Подібно до побудови автомобіля, виготовлення ідеального гоночного безпілотника є складним завданням, тому не поспішайте і по-справжньому знайомтеся зі своїм спорядженням, перш ніж починати будувати ідеального гоночного супутника.

Останні повідомлення