Facebook може використовувати перемикач вбивств, якщо Трамп змагається за вибори 2020 року

Повідомляється, що Facebook готується до різних сценаріїв після президентських виборів 2020 року, включаючи президента Дональда Трампа за допомогою соціальної мережі для делегітимізації результатів.

Серед результатів, на які планують співробітники Facebook, - можливість Трампа помилково заявити на платформі, що він виграв голосування ще на чотирирічний термін, повідомляє The New York Times. Соціальна мережа також розглядає можливість спроби Трампа зробити недійсними результати, стверджуючи, що поштова служба США втратила бюлетені для пошти або що інші групи втручаються у вибори, повідомили джерела новин.

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг та деякі керівники збираються щодня, щоб обговорити, як мінімізувати потенціал соціальної мережі, яка використовується для оскарження майбутніх виборів, зазначають джерела. Як повідомляється, ідея "перемикача" для вимкнення політичної реклами після виборів була піднята, оскільки ця реклама може використовуватися для поширення дезінформації.

За словами трьох людей, знайомих з планами Facebook, дискусії залишаються плавними. Згідно з повідомленням, YouTube та Twitter також обговорили можливі плани дій на період після виборів.

Digital Trends звернулися до Facebook для підтвердження звіту The New York Times, а також до YouTube та Twitter для коментарів щодо своїх планів після виборів. Ми оновимо цю статтю, як тільки почуємо відповідь.

Facebook готується до виборів 2020 року

Facebook об’єднається з такими, як Google, Microsoft і Twitter, щоб сформувати коаліцію, яка буде спільно з державними органами боротися проти цифрового втручання в президентські вибори в США 2020 року.

Частиною зусиль Facebook для цієї справи є Інформаційний центр для голосування, який надає надійні ресурси виборцям напередодні виборів 3 листопада, у день, і під час підрахунку голосів.

Останні повідомлення