Як спостерігати за подією комутатора Nintendo та чого чекати

Майже через три місяці після того, як Nintendo Switch було показано вперше, нарешті були розкриті відповідні деталі запуску подвійної консолі Nintendo. Nintendo звернулася до світу з Токіо у четвер о 23:00. ET. 13 січня Nintendo веде прямий ефір “Treehouse Live” о 9:30 ранку за європейським часом, одночасно представляючи Switch для преси на заході в Нью-Йорку. Враховуючи розрив між початковою версією і тепер - не кажучи вже про майбутній запуск консолі в березні - спекуляції на машині посилилися в останні тижні.

Подія Nintendo's Switch, яка відбулася 12 січня, була зосереджена як на апаратних характеристиках консолі - так, вона має сенсорний екран - так і на декількох іграх, які консоль отримає протягом перших кількох місяців після випуску. Очікується, що подія в Нью-Йорку запропонує більше подробиць про ігри та ще глибше ознайомиться з функціями Switch, і це буде перша можливість для преси спробувати. Ви можете переглядати обидва шоу в прямому ефірі, вбудованому вище, а також на офіційному сайті Nintendo, Twitch та YouTube. Однак якщо ви не можете транслювати шоу, будьте впевнені, що Nintendo буде розміщувати оновлення у своєму Twitter протягом усього шоу.

Все, що ми чули про Switch до цього моменту, можна знайти тут, але це те, що ми знаємо, думаємо і сподіваємось почути під час преси цього тижня.

Ціна і моделі

Nintendo Switch

Випуск Nintendo Switch відбудеться 3 березня у всьому світі за 300 доларів. Він буде доступний як у сірій конфігурації, яку ви бачите вище, так і у конфігурації “червоний / синій”, яка включає кольорові версії контролерів Joy-Con. На відміну від Wii U, не існує версії “люкс” із збільшеною ємністю або додатковими функціями, а консоль не постачається в комплекті з будь-якими іграми.

Характеристики та характеристики системи

дизайн комутатора nintendo - -

Останні два покоління платформ Nintendo гралися із звичайними способами відтворення відеоігор, і Switch продовжить цю тенденцію. Як видно з трейлера, консоль - це гібридна платформа - домашня консоль для живих та портативна електростанція на ходу.

Безшовний перехід

Перехід між портативним дисплеєм і телевізійними екранами повинен бути плавним, що дозволяє користувачам просто від'єднати кожну панель контролера Joy-Con від кожної сторони комутатора, прикріпити їх до рукоятки Joy-Con і помістити переносний блок у док-станцію для консолі грати. Nintendo, швидше за все, підтвердить, що вся потужність системної обробки комутатора отримується від портативного блоку, хоча це не було спеціально згадано під час останньої події.

Функціонал мультитачу

Nintendo почала використовувати функціональність сенсорного екрану зі своєю лінійкою портативного обладнання DS і перенесла цю традицію на Wii U. Обидві лінії обладнання мають можливості єдиного дотику - екрани можуть реєструвати лише один палець за раз. Nintendo Switch змінює це, представляючи ємнісний мультисенсорний екран, який більше відповідає сучасним телефонам і планшетам.

Роздільна здатність екрану

Nintendo Switch має 6,2-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 720p і здатний виводити на телевізори зі швидкістю 1080p. Інсайдер Nintendo Емілі Роджерс заявила до події Nintendo 12 січня, що консоль зможе підвищити масштаб до 4K у режимі "в док-станції", проте Nintendo цього не підтверджує.

Кілька схем управління

Комутатор Nintendo має безліч конфігурацій управління для широкого спектру гри. На додаток до стандартної портативної конфігурації консолі, яка оснащена контролером Joy-Con, прикріпленим до обох сторін, консоль можна поставити на стіл, використовуючи в комплекті підставку, а контролери можна зняти. Це дозволяє двом гравцям утримувати Joy-Con для використання в багатокористувацьких іграх, таких як Mario Kart 8 Deluxe і 1-2 Перемикач, остання з яких мінімально використовує екран консолі. Щоб допомогти в управлінні іграми, в яких інтенсивно використовуються кнопки “L” і “R”, прикріплений ремінець можна прикріпити до окремих Joy-Cons, забезпечуючи більш помітні кнопки.

У своїй «закріпленій» конфігурації гравці також мають кілька варіантів управління іграми. У комплекті “Joy-Con Grip” утримуються два Joy-Cons по обидві сторони, щоб імітувати традиційний контролер, і це налаштування за замовчуванням для гри з телевізором з коробки. Також доступний контролер Nintendo Switch “Pro”, який продається за 70 доларів США і дуже нагадує контролер Pro, який можна побачити на Wii. Він поставляється з напівпрозорим, димчастим пластиковим корпусом.

Контролери Joy-Con оснащені як контролем руху, так і ІЧ-датчиком, який здатний розпізнавати форми рук, такі як «камінь», у грі ножицями з паперу.

І контролер Pro, і лівий Joy-Con мають нову кнопку "захоплення" від Nintendo. В даний час це дозволяє користувачам робити знімки екрана, але підтримка відео з’явиться в майбутньому. Контролери Joy-Con також містять те, що Nintendo називає "HD Rumble", що дає більш точний фізичний зворотний зв'язок гравцям - презентація використовувала відчуття наповнення склянки льодом як приклад.

Потужність обробки

Що стосується сировинної потужності, провідна думка полягає в тому, що Switch використовує спеціальний чіпсет Nvidia Tegra X1, але особливості аргументовані, оскільки Nvidia опублікувала заяву незабаром після офіційного представлення Switch. Ця суперечка є, мабуть, найбільшим питанням до запуску - здебільшого тому, що деякі все ще розглядають Switch як конкурента Xbox One та PlayStation 4. Ми не вважаємо, що Switch слід вимірювати щодо цих консолей з точки зору потужності, оскільки якби нам слід було перевести Switch на один і той же стандарт, нас би невпевнено підвели (не враховуючи неминучого розчарування порівняно з PS4 Pro та Scorpio).

Уся система обробки даних комутатора, здається, забирається від портативного блоку.

Покращений чіп Tegra X1, якщо це насправді всередині пристрою, схожий на той, що живить консоль Nvidia Shield. Однак не очікуйте, що Switch просто відображатиме графічну вірність Щита, як це звично, і буде пристосований до естетики Nintendo.

Хоча існували побоювання, що потужність комутатора як портативного блоку буде поступатися налаштуванням домашньої консолі, спеціальний набір мікросхем у поєднанні з різницею в роздільній здатності між портативною та консольною програмою, швидше за все, становитиме майже ідентичний досвід від дока до твої руки.

Користувачі Xbox One та PS4 знають, як легко вичерпується 500 ГБ або навіть 1 ТБ місця на жорсткому диску, але комутатор Nintendo матиме 32 ГБ внутрішньої пам’яті. Однак важливо пам’ятати, що Switch використовуватиме ігрові картриджі замість дисків, пом’якшуючи потребу в накопичувачі великої ємності. Для користувачів, які хочуть грати в цифрові ігри, а також для більших виправлень, консоль також підтримує карти microSDXC.

Емілі Роджерс повідомила, що комутатор матиме 4 Гб оперативної пам'яті, вдвічі більше, ніж Wii U, хоча це не було підтверджено на події 12 січня.

Термін служби батареї

Акумулятор Nintendo Switch працюватиме від 2,5 до шести годин, залежно від того, що програється. Для назви запуску Легенда про Зельду: Подих дикої природи, користувачі можуть розраховувати вийти з консолі приблизно на три години.

На підставі заявок FCC для майже остаточного прототипу ми знаємо, що акумулятор комутатора не замінюється, а це означає, що якщо літій-іонна батарея загине, портативний блок стане марним. Непевно, чи зможуть Nintendo або сторонні виробники також випустити рішення для зовнішньої батареї для Switch.

Інтернет-функції

Вперше за всю історію Nintendo представить платну послугу в Інтернеті за допомогою Nintendo Switch. Дубльована, досить просто, «Інтернет-служба Nintendo Switch», вона почнеться з безкоштовної пробної версії 3 березня, перш ніж перейти на свою платну модель восени. На додаток до багатокористувацьких ігор, послуга дозволяє користувачам використовувати систему лобі в Інтернеті за допомогою програми для смарт-пристроїв, встановлювати зустрічі для гри та спілкуватися з друзями. Незрозуміло, чи буде якийсь спосіб спілкуватися з користувачами без смартфона - безкоштовна та «обмежена» версія програми вийде цього літа.

Підписавшись на онлайн-послугу, користувачі також отримуватимуть один безкоштовний SNES або NES на місяць, деякі з яких містять онлайн-гру. Схоже, що ігри не будуть складатися щомісяця, на відміну від PlayStation Plus та Xbox Live Gold.

Ігри на шоу

Шість ігор були показані в трейлері Switch Switch: Легенда про Зельду: Подих дикої природи, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, гра NBA 2K, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, іСупер Маріо Одісея. З цих назв лише Подих дикої природи запускатиметься поряд із системою.

Легенда про Зельду: Подих дикої природи

Легенда про Зельду: Подих дикої природи

Флагманський титул однієї з найвідоміших франшиз Nintendo, Подих дикої природивийде 3 березня разом із Switch. Як і більшість бібліотеки Switch, він продаватиметься за 60 доларів.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Знімок екрану Skyrim Special Edition

Чим швидше це випустить, тим краще.Скайрим Геймери по всьому світу грали насмерть протягом п’яти років за допомогою декількох ітерацій та на двох різних поколіннях консолей. Це було підтверджено режисером Тоддом Говардом під час події Nintendo 12 січня.

Тут приваблюється портативність, як і для ряду ігор Switch, раніше доступних на інших домашніх консолях. В ідеалі він продаватиметься менше, ніж у повну роздрібну торгівлю.

Splatoon 2

Сплатун, як і багато зоряних ігор Wii U, постраждав через свою ігрову консоль. Ми сподіваємось, що його продовження, Splatoon 2, може виправити це своїм появою на комутаторі. У ньому буде представлено місцеву багатокористувацьку «Turf War» на додаток до онлайн-опцій першої гри, як старих, так і нових персонажів, нової зброї та нових свіжих модних тенденцій. Splatoon 2 буде підтримувати кілька конфігурацій контролерів, а також додаток Nintendo Switch, і запускається цього літа.

Just Dance 2017

Просто танцюй

Just Dance процвітав на Wii, але помітив значний спад на Wii U. Nintendo сподівається повернути Just Dance назад, помстившись на Switch. З підтримкою до шести гравців на Switch - і три місяці «Just Dance Unlimited», включеного безкоштовно - очікуйте, що серія повернеться на консоль. Включаючи пісні Just Dance Unlimited, ви матимете доступ до близько 240 різних мелодій.

НБА 2К18

НБА 2К18пройде шлях до комутатора Nintendo цього вересня і має підпис серії "MyPlayer" і "MyTeam", а також "MyLeague і" MyGM ". Очікується, що в майбутньому буде повідомлено про інші функції.

Лего Сіті під прикриттям

Найближчий Wii U до Grand Theft Auto, Лего Сіті під прикриттям переноситься на комутатор. Наразі незрозуміло, чи буде в грі проведена процедура ремастеру чи просто прямий порт, але ми очікуємо Під прикриттям завершити сімейну сцену та бути демонстрованим на заході.

Мати 3

Західні шанувальники Приземлений завжди хотіли, щоб його продовження було донесено до штатів, і нещодавні чутки говорять про це Мати 3 є в роботах для перекладу. Мати 3 може бути частково показаний як любовний лист своїм прихильникам, але також як спосіб представити віртуальну консоль Switch.

Ігри на віртуальній консолі Gamecube

Незважаючи на те, що лінійка запусків може бути досить тонкою з точки зору сильних нападників, ми вважаємо, що це полегшить очікувана віртуальна консоль Gamecube. Eurogamer повідомив про це Super Smash Bros. Рукопашний бій, Super Mario Sunshine, і Особняк Луїджі вже були оптимізовані для випуску. Також нещодавно Nintendo відновила торгову марку в хіті жахів Gamecube 2002 року Вічна темрява, припускаючи, що гра може бути відроджена на Switch. Безперечно, Nintendo планує перенести цілу купу ігор Gamecube на віртуальну консоль Switch.

1-2 Перемикач

Перша гра, яку Nintendo продемонструвала під час своєї презентації 12 січня, була зосереджена на багатокористувацькій грі 1-2 Перемикач, який буде доступний поряд із консоллю 3 березня за 50 доларів. З обмеженою увагою до екрану консолі - або телевізора - гра використовує два контролери Joy-Con для тестування рефлексів гравців. У грі представлено все - від дуелі «Старого Заходу» до танцювального танцю, і, схоже, це відповідь системи Wii Sports, оскільки в повній мірі використовує елементи керування рухом Joy-Con, шум HD та ІЧ-датчик.

Зброя

Якщо ви коли-небудь хотіли вдарити своїх друзів без наслідків, Зброя просто може бути для вас грою. Безумний бешкетник використовує божевільні, підпружені кулаки та різні бонуси, щоб створити напружену багатокористувацьку гру, і він використовує подвійну схему управління Joy-Con, щоб ви могли більш точно повторити ці жорсткі ліві гачки. Він буде доступний цієї весни і обмежений двома гравцями.

Вогнена емблема воїнів

Під час її презентації Nintendo не анонсувала традиційну гру Fire Emblem, але Вогнена емблема воїнів, бешкетник у стилі Воїнів Династії, розробляється для Switch у Koei Tecmo. Очікується, що гра матиме ігровий процес, схожий на гру Wii U та 3DS Hyrule Warriors.

Шин Мегамі Тенсей

Неназвана гра Shin Megami Tensei, опублікована Atlus, була підтверджена під час події Nintendo 12 січня. Під час заходу було надано дуже мало конкретної інформації, але ми знаємо, що вона використовуватиме Unreal Engine 4.

Ксенобладські хроніки 2

Хоча Ксенобладські хроніки X все ще свіжий у наших думках, Monolith Soft принесе нам наступний внесок у серії, Ксенобладські хроніки 2, до комутатора. Його художній стиль виглядає дуже схожим на попередні ігри, хоча дизайн персонажів - Масацугу Сайто - трохи «симпатичніший» ніж будь-який Ксенобладські хроніки або X. Дата випуску ще не вказана.

Супер Маріо Одісея

Супер Маріо Одісея, який приходить у цей святковий сезон, є першим титулом Маріо з тих пір Сонячне сяйво дати гравцям відкритий світ «пісочниці» для дослідження. На додаток до більш традиційних рівнів Mushroom Kingdom, гра відправить Маріо у "реальний" світ, відвідуючи відомі міста та визначні пам'ятки та взаємодіючи з людьми з реалістичною пропорцією.

Mario Kart 8 Deluxe

Подібно до Сплатун, Маріо Карт 8 не вдалося охопити таку широку аудиторію, як цього хотілося б Nintendo. Mario Kart 8 Deluxeпредставлені всі оригінальні та DLC-треки з оригінального випуску, а також вибір нових треків. Гра дозволяє гравцям носити два предмети одночасно, додає безліч нових Сплатун персонажів і транспортних засобів, а також має оновлений режим бою, який повинен більше нагадувати те, що пропонувалося в іграх Маріо Карт 64 і Подвійний тире.

Snipperlips - Виріжте це разом!

Прибувши з комутатором у березні, Снайперські кліпи це назва електронного магазину за 20 доларів США, яка задає вам та вашим друзям спільну роботу під час вирізання паперових фігур на екрані консолі та розв’язування головоломок. У грі представлені як основні, так і розширені головоломки, а також підтримує до чотирьох гравців. Його художній стиль, натяжений на міліметровий папір, та милі персонажі роблять його на початку видатним.

Disgaea 5 Complete

Маючи 100 годин ігрового процесу, вісім додаткових сценаріїв та весь вміст, доступний в оригінальному випуску PlayStation 4, Disgaea 5 Complete потрапляє на Nintendo Switch цієї весни. У барвистій стратегії-RPG також є "чотири улюблені героями" і три додаткові класи із серії.

Швидкий RMX

Це не новий F-Zero від Shin’en's Швидкий RMX виглядає гідною заміною. У грі представлено 30 треків, місцева гра для чотирьох гравців, онлайн-гра для восьми гравців та інтенсивні антигравітаційні гонки зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Його більш реалістичний художній дизайн та блискавичний ігровий процес сильно контрастують з іншим великим гонщиком консолі, Mario Kart 8 Deluxe. Дата випуску ще не оголошена.

Був героями

Доступно цього березня, Був героями подібний до шахраїв, який задає гравцям контроль із трьома окремими персонажами та комбінування різних заклинань для створення “комбінованих ефектів” проти ворогів. І карта гри, і складність будуть розширюватися під час гри. Він розробляється в студії Trine Frozenbtye.

Пуйо Пуйо Тетріс

Поєднання геймплею серії «Тетріс» із «Sega’s» Пуйо Пуйо, Пуйо Пуйо Тетріс має кілька різних режимів гри та 24 різних персонажа на вибір. Її геймплей - це швидка, жорстока головоломка, яка, здається, ідеально підходить для локальної багатокористувацької гри Switch, і вона підтримує до чотирьох гравців. На даний момент у гри немає дати випуску.

Уявники Skylanders

Останній запис у серії Skylanders від Activision,Уявники Skylanders, приходить на Nintendo Switch цього березня. Гра надає гравцям доступ до "цифрової бібліотеки", щоб вони все ще могли втрачати персонажів минулих ігор на своїй новій консолі, і це також дозволить гравцям використовувати кілька різних Skylanders, коли вони в дорозі.

Sonic Mania

Sonic Mania, який, здається, є масовим поверненням до бойової серії платформних платформ Sega, що навесні з’явиться на Nintendo Switch. Гра поєднує класичні рівні улюблених серій із абсолютно новими творіннями та дозволяє гравцям вибирати з Sonic, Tails та Knuckles. Sonic Mania підтримує двоігровий геймплей і має класичні 16-розрядні візуальні ефекти, які допоможуть вам відчути ностальгію.

Супер Бомбермен Р

Супер Бомбермен Р, останній внесок у класичній серії Konami, запускається ексклюзивно для Nintendo Switch 3 березня і має як сюжетний режим для одного гравця, так і восьми гравців "Битва" Гра також містить нові тривимірні сцени та акторський склад "зірок".

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

Широко вважається однією з найбільших бойових ігор усіх часів, Street Fighter II вдарить перемикача з новими персонажами, такими як "Злий Рю" та "Насильницький Кен". На додаток до оригінального візуального стилю піксель-арт, ви також можете вибрати більш сучасний вигляд, і гра підтримує як конкурентну, так і спільну гру за допомогою окремих контролерів Joy-Con. Дата випуску не оголошена.

Оновлено 1-12-2017 Гейбом Гурвіном: Додано безліч нової інформації від шоу Nintendo від 12 січня, включаючи підтверджені апаратні функції та ігри.

Останні повідомлення