Як виглядати різко на веб-камерах

Якщо ви схожі на багатьох людей у ​​бізнесі, які зараз прикуті до вас у вашому домі, це не означає, що справа не закінчується - вона є, але по-іншому. Очні зустрічі змінили місце проведення - із конференц-залу до вашої спальні, вітальні чи їдальні, або ... якщо вам неймовірно пощастило, до домашнього офісу. Існує багато літератури про те, як поводитись під час роботи вдома - вставайте, приймайте душ, тренуйтеся, одягайтеся так, як якщо б ви все ще їздили на роботу, не стіняйте шуму, дотримуйтесь графіка, не змішуйте оплачувану роботу з будинком робота, і все таке. Але коли ви мусите відвідувати зустрічі, є ще більше міркувань, з якими потрібно зважати - відеоконференції на Skype, Zoom, WebEx та інших платформах - це все про вогні, камеру, дії та, можливо, не дуже привітний погляд на ваш особистий простір . Щоб відеоконференції працювали саме для вас, постарайтеся виглядати здоровими, професійними та відповідальними.

Професор Роберт Келлі, спілкуючись у прямому ефірі з ВВС зі свого будинку в 2017 році, мав правильну ідею. Тло професійне, і він шикарно одягнений для співбесіди. ВВС

Це означає стежити за своїм освітленням, вибором одягу, гігієною та фоном. Подумайте про це як про конфіденційність. Ви не хотіли б, щоб ваш начальник або колега заходили до вас до того, як ви одягнетеся, або приходили до вас додому, поки ви трохи не випрямилися - тому ви не хочете, щоб ваша зустріч із веб-камерою відображала враження, якого ви б не хотіли t проекту в будь-який інший час. О, і заблокуйте двері, якщо зможете, щоб діти чи домашні тварини не заходили назовні та не піддавали чутливій розмові чи переговорам. Ось кілька порад, як шукати найкраще для веб-камери.

Роберт Келлі з дітьми Незважаючи на свою бездоганну підготовку, професор Келлі забув замкнути двері кабінету, тому його діти зайшли, запропонувавши безцінний показ небезпеки роботи вдома. ВВС

Очистіть свій вигляд

Ця в’язана шапка, що покриває немите волосся, в поєднанні з триденною бородою, може бути чудовою для їзди на велосипеді по околицях або для того, щоб забрати кілька предметів у продуктовому магазині - але відвідувати зустріч, схожу на те, що ви щойно впали з ліжка, далеко не оптимальний. Якщо ви справді хворі, пропустіть візуальні матеріали на користь лише звуку або відкладіть зустріч, поки вам не стане краще, але в іншому випадку спробуйте дотримуватися деяких мінімальних стандартів.

домашнє налаштування відеокамери - Для офісної відеозустрічі не обов’язково купувати глем. Просто виглядайте презентабельно. Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Якщо у вас запланована зустріч, одягніться. Можливо, ви можете піти трохи більш повсякденно, ніж костюм, краватка чи елегантне плаття, але це залежить від того, з ким ви зустрічаєтесь та від того, який бізнес ви ведете. Для колег визначте загальний дрес-код і дотримуйтесь його. Для клієнтів та клієнтів вам може бути на користь повністю вбратися в одяг, який ви одягнете на очній зустрічі. Що б ви не робили, розгадайте це заздалегідь і будьте готові, коли ввійдете. Краще переодягатися, ніж недоодягатись, навіть якщо ваш офісний дрес-код ледь перевищує кількість заарештованих на вулиці. Навіть якщо ви одягнете костюмне пальто та краватку або елегантну блузку, ви все одно зможете врятуватися з джинсами, шльопанками або босими ногами, оскільки більшість веб-камер не знімають нічого нижче рівня талії.

Топи можуть бути глибоко улесливими кольорами або навіть білими - хоча яскраво білий або чорний колір не є оптимальним, але вони повинні бути однотонними без великої кількості диких візерунків, закручених кольорів або смуг, які можуть відволікати увагу на камері. Найкраще працює консервативний дрес-код, який дозволяє уникнути занадто великої кількості шкіри - триматися подалі від ремінців для спагетті, топів без бретелей чи чогось прозорого чи напівпрозорого. Також відпустіть блискучі, яскраві прикраси, оскільки це може бути як візуально, так і шумно.

Зверніть увагу на волосся та макіяж. Носіть волосся так само, як і в офісі, і якщо ви завжди носите макіяж або помаду, обов’язково застосовуйте їх під час підготовки до зустрічі. Деякі матові пудри можуть допомогти зменшити блиск шкіри на камері як для чоловіків, так і для жінок. Веб-камери не часто проектують відео найвищої якості, тому допоможе все, що ви можете зробити, щоб виглядати на екрані комп’ютера менш розмитим. Але не перестарайтеся. Попередньо перегляньте, як виглядатиме загальний ефект, і, якщо потрібно, зменшіть його. Ви хочете бути схожими на себе.

Встановіть фон

Незалежно від того, чи проводите ви зустріч у своїй спальні, вітальні, кімнаті, кухні чи домашньому офісі, почистіть місце перед увімкненням камери. Ви не хочете, щоб учасники зборів бачили викинутий одяг, звалений на стільці або тарілки та посуд, що валявся навколо. Якщо у вас є налаштування, де фон приємний і професійний, спробуйте, але звичайний фон теж добре працює. Якщо фон відволікає увагу, це змінює тон вашої зустрічі. Також, поки триває відеоконференція, тримайте своїх дітей та домашніх тварин у іншій кімнаті.

Домашня сторінка веб-камери Якщо у вас немає відповідного тла, звичайна стіна завжди працює. Не соромтеся використовувати книги для регулювання висоти монітора під час налаштування. Джекі Голуб / Цифрові тенденції

Ви можете скористатися вбудованою відеокамерою комп’ютера або придбати надзвичайно симпатичну, яка кріпиться у верхній частині монітора. Якщо у вас немає оптимального місця для розташування, скористайтеся шторою або простирадлом, щоб перекрити кімнату, якщо потрібно. Хоча це не найкраще рішення, оскільки воно трохи очевидне, воно краще, ніж недбала альтернатива, і ваші колеги оцінять зусилля. Деякі програми веб-камери, такі як XSplit або VCam, дозволяють розмити фон за допомогою виявлення зображення та краю. Масштабування надає додатковий зелений фон для вставлення фотографії як віртуального фону.

Слід пам’ятати про освітлення

домашнє налаштування відеоконференцій - - Якщо у вашому приміщенні темно, освітліть його освітленням Jackie Dove / Digital Trends

У певному сенсі освітлення є найскладнішою частиною досвіду роботи на камері. Ваша аудиторія повинна мати можливість чітко бачити вас. Природне світло чудове, але його важко налаштувати та контролювати, крім того, воно, як правило, освітлює фон і робить передній план темнішим. Спробуйте сісти обличчям до вікна або джерела світла, щоб ваше обличчя було добре освітлене і добре видно. Використовуйте лампи для відтворення природного освітлення. В ідеалі вам слід встановити два ліхтарі з обох боків монітора, прямо над лінією очей і на відстані приблизно 3 фути. Спробуйте також розташувати камеру трохи вище лінії очей, щоб вона дивилася на вас. Це допомагає вам виглядати природно на камері та дає вам більш приємний кут, ніж зйомка знизу. Подивіться прямо в камеру, оскільки цей зоровий контакт імітує людину, з якою ви розмовляєте. Якщо ви носите окуляри, знайте, що на склі будуть неприємні відблиски, але іноді це не допоможе. Якщо у вас є можливість носити контактні лінзи, це було б краще.

Пам'ятайте, що камера завжди робить запис, незалежно від того, чи ви перебуваєте у фокусі під час розмови чи ні. Тож, поки ваш дзвінок триває, будьте готові до крупного плану. Зберігайте вираз обличчя нейтральним і приємним, а руки нерухомими, не перевіряйте телефон і не дивіться, не крутіть очима, шепотіть дитині та не закликайте кота. Зачекайте, поки дзвінок закінчиться, щоб повернутися до своєї рутини.

Керуйте своїм звуком

Знайте, де знаходиться кнопка відключення звуку у програмі для проведення конференцій, і використовуйте її вільно, особливо якщо ви не виконуєте більшу частину розмов. Вимкнення звуку звуків на екрані шуму в приміщенні, дорожнього шуму та різного побутового шуму, включаючи змивання туалетів, телевізорів, гавкаючих собак та подрібнювачів кавових зерен.

Останні повідомлення