Як дивитись MLB: Yankees vs. Phillies Online

Незважаючи на великі затримки (і скорочення цьогорічного сезону з 162 ігор лише до 60), Бейсбол вищої ліги нарешті знову в дії. Сезон-2020 відкрився минулого тижня, і сьогодні шанувальники бейсболу побачать, як "Нью-Йорк Янкі" виходять один на один проти "Філадельфії Філліс" у першій серії з чотирьох ігор. Ігри будуть розподілені рівномірно між Citizens Bank Park у Філадельфії та стадіоном Yankee у Нью-Йорку; жодного стадіону особисто не буде, але ви все одно можете дивитися пряму трансляцію "Янкі проти Філліса" в Інтернеті на ESPN +. Читайте далі, щоб дізнатись як.

Yankees vs. Phillies Game 1 Дата та місце проведення: Понеділок, 7/27, 19:05 (ET) у Citizens Bank Park, Філадельфія

Yankees vs. Phillies Game 2 Дата та місце проведення: Вівторок, 7/28, 18:05 (ET) у Citizens Bank Park, Філадельфія

Yankees vs. Phillies Game 3 Дата та місце проведення: Середа 7/29, 19:05 (ET) на стадіоні Янкі, Нью-Йорк

Yankees vs. Phillies Game 4 Дата та місце проведення: Четвер, 7/30, 19:05 (ET) на стадіоні Янкі, Нью-Йорк

Як дивитись MLB: Янкі проти Філліса онлайн в США

"Нью-Йорк Янкіз" і "Філадельфія Філліс" грали під час відкриття минулого тижня, коли "Янкі" розпочали сезон проти "Вашингтона", а "Філліс" - "Майамі Марлінз". Зараз Янкі та Філліс зіткнуться в серії із чотирьох ігор, яка стартує сьогодні ввечері. Перші дві ігри відбудуться в Citizens Bank Park у Філадельфії, а дві останні ігри відбудуться на стадіоні Yankee у Нью-Йорку - першій домашній новій зустрічі янкі в сезоні MLB 2020.

Торік у Нью-Йорку був хороший сезон; незважаючи на програш від "Х'юстон Астрос" у Чемпіонаті Американської ліги 2019 року (втрата, яка зробила 2010-е першим десятиліттям, коли янкі не вигравали світову серію з 1980-х років), янкі претендували на титул дивізіону "AL East". Однак у Філадельфії був сезон жорсткіший у сезоні 2019 року. "Філліс" розпочав рік сильним, але закінчив із рекордом 81-81 після вибуття 24 вересня. Незабаром після цього менеджера Гейба Каплера замінив Джо Жирарді, який веде команду в сезоні 2020. Янкі, без сумніву, сподіваються вступити в нове десятиліття з нового старту після 2010-х, але Філліс може бути голоднішим до перемоги в 2020 році, враховуючи поганий результат минулого сезону. Сильний результат у цій серії з чотирьох ігор може сформувати решту року для будь-якої з команд.

Особиста участь у іграх бейсболу вищої ліги скасовано через постійні проблеми з охороною здоров'я, але ви все ще можете вловити всі дії сезону 2020 за допомогою ESPN. Якщо у вас немає кабельного або потокового пакету, який включає ESPN, тоді все, що вам потрібно зробити, щоб дивитися прямий ефір Yankees vs. Phillies в Інтернеті, - це зареєструватися на ESPN +. Ця послуга преміум-трансляції поверне вам лише 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік і надає повний доступ до всього сезону MLB 2020, а також безліч іншого спортивного контенту, що доставляється прямо у ваш веб-браузер або мобільний пристрій.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення