Як використовувати робочий режим на Huawei Mate 10 Pro

Якщо у вас є смартфон Huawei Mate 10 Pro, тоді ми хочемо переконатись, що ви використовуєте кожну чудову функцію, і одна, яку ви справді повинні спробувати - це режим робочого столу. Це частина EMUI 8.0, інтерфейсу користувача Huawei на смартфоні, і називається Easy Projection. Підключіть свій телефон до зовнішнього монітора, і ви миттєво отримаєте повноекранний досвід роботи на робочому столі на основі операційної системи Android на вашому телефоні.

Це просто в налаштуванні, і він працює дуже добре, завдяки функціям управління, доступним на вашому телефоні, тому немає необхідності у зовнішній клавіатурі або миші. Ось як використовувати режим робочого столу на Huawei Mate 10 Pro.

Що тобі потрібно

кращі чохли huawei mate 10 pro -

Вам потрібен смартфон Huawei Mate 10 Pro. Якщо ви ще не придбали його, наш огляд Mate 10 Pro розповість, чому ви насправді повинні це робити. Вам також потрібен зовнішній монітор принаймні з одним портом HDMI, і ми вибрали найкращі монітори, які ви можете придбати тут. Нарешті, вам потрібен кабель USB Type-C до HDMI.

Тут важливим елементом є кабель. Huawei не постачає та не продає жодного, тому вам доведеться звернутися до іншого джерела. Ми виявили труднощі з пошуком такої в магазинах комп'ютерних роздрібної торгівлі, тому радимо знайти її в Інтернеті. Зверніть увагу на довжину кабелю. Телефон використовується для керування режимом робочого столу, тому, якщо кабель занадто короткий, можливо, у вас не буде необхідної свободи пересування. Ми вибрали цей кабель Choetech від Amazon, який коштує менше 20 доларів і має довжину 1,8 м. Для нас це чудово працювало, але є й інші альтернативи.

Починаємо

У вас є телефон, кабель та монітор, тож саме час налаштувати режим робочого столу. Ось як це просто. Тільки переконайтеся, що ваш телефон має достатньо заряду акумулятора, оскільки не можна одночасно заряджати та використовувати режим Easy Projection.

Візьміть кабель USB Type-C до HDMI та підключіть його до запасного порту HDMI на моніторі, забезпечуючи вільний та легкий доступ до кінця USB Type-C. Поки що вам не потрібно нічого робити з телефоном або монітором.

Попередня Наступна 1 з 3 Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Підключіть кабель USB Type-C до свого Huawei Mate 10 Pro. Ви повинні відчути, як він вібрує. Якщо ви вперше використовуєте програму Easy Projection, тоді з’явиться ряд екранів, які ведуть вас до роботи. Якщо ви пропустили їх, ви можете побачити їх нижче:

Настільний режим Mate 10 ProНастільний режим Mate 10 ProНастільний режим Mate 10 Pro

Потягніть панель сповіщень на телефоні та знайдіть сповіщення: "Торкніться, щоб перейти в робочий режим", і торкніться його. Якщо вам потрібно, змініть джерело на моніторі. Ви побачите або екран вашого телефону, або робочий стіл EMUI. Якщо екран монітора відображається на моніторі, ще раз натисніть на сповіщення на телефоні. Щоб повернутися на екран телефону, торкніться сповіщення про сповіщення, яке говорить: «Торкніться, щоб перейти в режим телефону».

Попередня Наступна 1 з 2 Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції як користуватися режимом робочого столу Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Потім активуйте віртуальну тачпад на телефоні, повернувшись до панелі сповіщень і торкнувшись попередження, сказавши: «Віртуальна клавіатура та миша». Це перетворює екран вашого телефону на сенсорну панель для керування екранним вказівником. Коли ви вибираєте область, для якої потрібен текст, на екрані телефону з’явиться клавіатура з невеликою областю тачпада над нею.

Як користуватися елементами керування в режимі робочого столу

Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Екран вашого телефону Huawei стає віртуальною клавіатурою та мишею. Проведіть одним пальцем по екрану, щоб перемістити екранний вказівник. Натисніть один раз, щоб клацнути лівою клавішею миші, і двічі торкніться, щоб виділити текст або перемістити вікна по екрану. Двопальцевий кран працює як клацання правою кнопкою миші, і, нарешті, ковзання двома пальцями вгору та вниз по екрану прокручує веб-сторінки та програми.

Що ти можеш зробити?

Скільки ви отримуєте від робочого режиму, залежить від ваших сподівань. На робочому столі є ярлики для Chrome, електронної пошти, відео, що зберігаються на вашому телефоні, і галереї. Все це просто у використанні та забезпечує відчуття рідних відчуттів. Переглядати веб-сторінки та переглядати фотографії на телефоні - це чудово.

Настільний режим Huawei Mate 10 Pro Енді Боксолл / Цифрові тенденції Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Подивіться унизу праворуч на екрані, щоб знайти стан підключення телефону, відсоток заряду акумулятора та звичайні навігаційні клавіші Android. У нижньому лівому куті поряд із клавішею меню з’являться ярлики для відкриття програм. Торкніться цього, щоб знайти всі програми, придатні для використання в режимі робочого столу.

Знайдіть папку під назвою Сторонні програми. Натисніть один раз, щоб відкрити. Huawei попереджає, що деякі програми працюватимуть некоректно в програмі Easy Projection, і це правильно. Якщо ви сподіваєтесь грати в ігри, ви будете розчаровані, оскільки немає простого способу користуватися програмами з сенсорним керуванням. Ми намагалися Безрозсудні перегони 3 і Happy Hop, жодне з яких не можна було відтворити в цьому режимі.

Однак Twitter працює чудово, поряд із програмами обміну повідомленнями, такими як WhatsApp та Line, а також власною програмою Notepad від Huawei та Microsoft Word. Візьміть повноекранний Word, і це подібно до того, як використовувати Word на ПК, лише ви вводите текст за допомогою клавіатури телефону. Якщо у вас є миша та клавіатура Bluetooth, можливо, ви зможете з’єднати їх із телефоном, щоб вони працювали (хоча ми цього ще не перевірили).

Коли закінчите, просто від'єднайте кабель від телефону. Ось і все, отримайте задоволення від вивчення настільного режиму mate 10 Pro.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S8 або Samsung Galaxy Note 8, ви можете зробити щось подібне, придбавши док-станцію DeX, і вам слід ознайомитися з нашим оглядом, щоб побачити, як це виглядає.

Останні повідомлення