Як подавати вашому дому Google кілька команд одночасно

Минулого року Google Home оновив свою систему голосових команд веселим бонусом: ви можете дати дому дві команди одним реченням, і він виконуватиме обидві їх одночасно. Це було зручно, якщо у вас було кілька різних смарт-пристроїв, якими можна керувати одночасно, або ви хотіли порівняти два різні біти інформації.

Тепер останнє оновлення Home дозволяє вам надавати три різні команди одночасно, завдяки чомусь, що називається функцією "Кілька дій". Це одночасно збільшує кількість команд, які ви можете давати, і робить процес взаємодії з вашим голосовим помічником більш плавним. Але як ви даєте три команди Google Home, не плутаючи це? Секрет полягає у формулюванні, і ми покажемо вам, як це зробити.

Примітка. Якщо минуло деякий час, коли ви ввімкнули та оновили свій Google Home, спершу зробіть це. Google Homes налаштовано на автоматичне оновлення при їх увімкненні (це можна зрозуміти за білим світлодіодним індикатором). Зазвичай цей процес займає від 10 до 15 хвилин.

Крок 1: Знайте команди, які ви хочете дати

Подумайте про пристрої та запити, якими ви користуєтеся в Google Home. Важливо точно розуміти, що ви хочете зробити, і правильні голосові команди для цього - інакше функція декількох команд не працюватиме.

На щастя, сторінки підтримки Google мають довгий список потенційних голосових команд для Google Home, розділений за категоріями. Перевірте список, виберіть кілька речей, які ви хотіли б зробити, і переконайтеся, що ви знаєте точні голосові команди, щоб змусити Home співпрацювати. Пропонуємо записати кілька команд, які ви знаєте, що будете використовувати, і залишити їх у Google Home як довідкові матеріали, поки ви їх не запам’ятаєте.

Крок 2: Перевірте це, комбінуючи команди

розумний будинок подяки

Настав час повернутися до гімназії та скласти кілька простих речень! Виберіть три пристрої, частини інформації або інші команди, які ви хочете, щоб Google Home активував усі одночасно. Тоді просто починайте з "Hey Google" або "OK, Google" і введіть команду як список. Ми наведемо вам кілька різних прикладів, щоб продемонструвати, як це працює, щоб ви могли ефективно використовувати цю можливість.

"Гей, Google, скільки часу в Токіо, Нью-Йорку та Лондоні?" Це корисно не лише для дрібниць - воно також дозволяє перевірити різні міста, щоб побачити, в яких конкретних часових поясах вони перебувають, що може бути корисним при плануванні поїздки чи ділового спілкування.

"Гей, Google, яка погода в Сакраменто, Сан-Дієго та Лос-Анджелесі?" Цей запит особливо корисний перед довгими поїздками чи рейсами, щоб ви могли побачити, якої погоди чекати в різних напрямках.

"Привіт, Google, увімкни кавоварку, кухонне світло та Chromecast". Трикрокова команда також може бути корисною під час керування різними розумними пристроями навколо вашого будинку (якщо вони підключені до Google Home). Використовуйте цю опцію для керування кількома пристроями в короткому порядку.

"Привіт, Google, вимкни світло в їдальні, увімкни світло у вітальні та відтворюй музику від The ​​Strokes". Ось приклад більш взаємопов’язаних команд смарт-пристроїв. Це в основному рутина, яку ви можете скласти на льоту: Це корисно, якщо вам не подобаються програми програмування або якщо ви хочете перевірити рутину, щоб перевірити, чи справді варто навчати Google Home.

"Привіт, Google, яка моя перша зустріч сьогодні, який мій календар на завтра, і перелічи всі події на 20 липня". Ви можете зрозуміти, як це було б корисно, якщо ви не перебуваєте поруч із комп’ютером, щоб перевірити свій календар. Домашня сторінка може надати список ваших подій, щоб ви могли побачити, коли у вас є вільний час і чи потрібно перенести певну подію.

Крок 3: Знайте межі

Ця функція має деякі обмеження. Якщо Google потребує запиту додаткової інформації, він не зможе виконати команду з трьох частин. Наприклад, якщо ви скажете: "Гей, Google, встанови будильник і ввімкни підсвічування під'їзду та охоронну сигналізацію", тоді Google проігнорує все інше і запитає тебе, коли ти хочеш встановити будильник.

Іноді ви можете це виправити, вказавши у своїй команді таку інформацію, як, наприклад, "Гей, Google, встанови будильник на 6:30 ранку завтра". Однак інші команди можуть бути занадто складними.

В даний час функція трьох команд в основному доступна в англомовних країнах, хоча Google незабаром працює над поширенням цієї функції на інші мови та регіони.

Останні повідомлення