World of Warships Посібник з експлуатації ПК

це світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як покращити продуктивністьWargaming.net вразив усіх Світ танків, безкоштовна гра, яка взяла концепцію, і критики визнали нішу - танковий бій - і перетворили її на світовий феномен. З тих пір студія намагалася повторити цей успіх, спочатку в Світ бойових літаків, а зараз у Світ військових кораблів.

Світ військових кораблів, який я скорочуватиму як Військові кораблі (оскільки її абревіатуру легко сплутати з певною грою Blizzard), вона досягає успіху з тих самих причин, що і її попередники. У грі використовується легкий підхід, що змушує геймерів приймати жорсткі рішення щодо тактичного положення, руху та схем стрільби, але передавати їх через відносно просте управління.

Це приваблива гра. Деталі текстури трохи розмиті зблизька, але це не гра, де ви будете проводити час, оглядаючи обшивку палуби вашого крейсера. Натомість ти зосередишся на військовому кораблі за п’ять кілометрів. Деталі води, деталі військових кораблів та бойові ефекти найбільше сприяють загальній якості зору.

Отже, наскільки добре працює гра і що ви можете зробити, щоб виділити кілька зайвих кадрів в секунду? Ми маємо відповіді.

Менш вимогливі, ніж ви можете подумати

Хоча приємно дивитись, Військові кораблі не дуже вимогливий. Частково це пов’язано з деталізацією гри, оскільки при детальному огляді деяких елементів бракує. Текстури - не найкращі, і багато островів у грі гарні зблизька. Розробникам це вдається, оскільки ви проводите дуже мало часу зблизька. Це звільняє ресурси для військових кораблів та наповнення деталей.

Ми протестували гру на Nvidia GTX 950 та AMD Radeon R7 370. Обидві ці карти в середньому робили 71 кадр в секунду при дуже високій деталізації та роздільній здатності 1080p. Здається, існувало якесь обмеження, яке заважало грі перевищити цю точку. Ми спробували карти в двох системах, одна з яких працює на Core i7-6700K, інша - на Core i7-4770K. Шапка була однаковою в кожному.

Це здається дивним рішенням. Більшості геймерів не потрібно більше 60 кадрів в секунду і Військові кораблі зокрема не виграє від високої частоти кадрів. Час реакції - не найважливіша навичка цієї гри. Тим не менше, кожен, хто витратив гроші на ігровий монітор на 90, 120 або 144 Гц, може відчувати себе перекрученим.

Щоб кинути виклик картам, ми підкрали роздільну здатність до 4K. При дуже високих налаштуваннях і Ultra HD гра працювала набагато повільніше, в середньому 29 кадрів в секунду на GTX 950 і 28 кадрів в секунду на AMD Radeon R7 370. Знайшовши відповідну проблему, ми змогли знайти ті налаштування, які найбільш ефективно покращують продуктивність.

Попередньо встановлена ​​продуктивність

Військові кораблі поставляється з чотирма різними пресетами, від дуже високого до низького. Як і слід було очікувати, вони встановлюють деталі на перерахований рівень, хоча деяким не вистачає опції Дуже високий, замість того, щоб максимально високий.

Найбільші розриви в роботі можуть бути між Дуже високим і Високим, а також Середнім і Низьким. На GTX 950 зниження якості з Дуже високої до Високої збільшило середню частоту кадрів з 29 до 40. Аналогічно реагував і Radeon R7 370. Це приємний поштовх, завдяки якому гра стає набагато більш плавною.

Зниження якості від середньої до низької мереж ще більший коефіцієнт посилення, збільшення частоти кадрів із середньої 47 до максимальної 71, величезне збільшення на 24 кадрів в секунду. Але ви можете бути не задоволені тим, як виглядає гра. Ось знімок екрана для кожного попередньо встановленого налаштування.

це світ військових кораблів, що робить ваш ПК пітнішим, ось як поліпшити продуктивністьце світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як поліпшити продуктивність wowbattleshiphighце світ військових кораблів, що робить ваш ПК пітнішим ось як поліпшити продуктивність wowbattleshipmedце світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як поліпшити продуктивність wowbattleshiplow
  • 1. Дуже висока деталізація
  • 2. Висока деталізація
  • 3. Середня деталізація
  • 4. Низька деталізація

Як і в більшості ігор, відступ від Дуже високого до Високого є найбільш практичним вдосконаленням. Різницю в якості зображення надзвичайно важко помітити в геймплеї, і лише ледве помітну на скріншотах, як показано вище.

Середні деталі забезпечують більш чітке потрапляння. Вода виглядає більш рівною, дерева на островах на задньому плані зникли, а якість згладжування знижується, що призводить до набагато менш привабливих радарних щогл. Зменшення деталізації з Високого до Середнього покращення продуктивності приблизно на 15 відсотків - це, на мій погляд, нецінна торгівля.

Низькі деталі страждають далі. Острови повністю втратили свої дерева. Вода виглядає досить рівною і трохи схожою на желе, а не на справжні хвилі. Якість текстури також дуже низька, тому кораблі виглядають побудованими з безцільних сірих плит.

Але є принаймні реальний приріст продуктивності. Падіння деталей із середнього на низький збільшило частоту кадрів із середнього рівня до 47 до 71, вражаючий виграш у 35 відсотків. Падіння з дуже високого на низький більш ніж подвоює частоту кадрів.

Для мене висока деталізація здається найкращим компромісом між продуктивністю та якістю. Але якщо вам потрібна продуктивність, вам краще повністю уникати пресетів. Існує кілька конкретних налаштувань якості, які роблять основну частину різниці.

Вся справа у воді

Як і людське тіло, Військові кораблі це переважно вода, тому може не дивно, що маніпулювання цим налаштуванням забезпечує єдине найбільше підвищення продуктивності. На GTX 950, зменшення якості рендеринга Sea з дуже високого на високий перенесло середню частоту кадрів з 29 до 35 кадрів в секунду. Середній збільшив його до 39 кадрів в секунду, а при низькому рівні гри в середньому становив 44 кадри в секунду. Це з роздільною здатністю 4K, пам’ятайте, а також з усіма іншими налаштуваннями пресета Very High. Подібним чином масштабувалася і продуктивність Radeon, яка зросла з 28 кадрів в секунду при якості моря при дуже високому, до 46 кадрів в секунду при низькій якості.

Це великий стрибок. Але чи варто це робити? Зрештою, немає моменту, коли ти не будеш дивитись на море. Щоб допомогти вам прийняти рішення, ми зробили скріншоти гри з будь-яким доступним налаштуванням якості моря.

це світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як покращити продуктивність вауволоуце світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як покращити продуктивність роботице світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як поліпшити продуктивність wowwaterhighце світ військових кораблів, що робить ваш ПК потом ось як поліпшити продуктивність
  • 1. Деталі води: Низький
  • 2. Деталі води: Середні
  • 3. Деталі води: Висока
  • 4. Деталі води: Дуже висока

На мій погляд, зниження якості завжди помітне, але це не відволікає, поки якість моря не буде низькою. Збивання якості з Дуже високої до Високої - це чудовий спосіб отримати деякі додаткові кадри з дуже незначним зниженням якості зображення.

Найкраще з решти

Хоча якість моря була на сьогоднішній день найважливішим параметром, я виявив ще два, які суттєво змінюються. Це Тіні та Роздуми.

На GTX 950, перетворення Shadows з максимального на високий збільшує частоту кадрів з 29 до 32. Перехід до середнього результату до 35 кадрів в секунду, низький рівень мережі невеликий підйом до 36 кадрів в секунду, і вимкнення їх повністю прив'язує гру до 39 кадрів в секунду. Це 10 додаткових кадрів на секунду порівняно з Maximum.

Відображення бачать меншу різницю в діапазоні налаштувань, лише два кадри в секунду розділяють дуже високий і низький. Вимкнення їх повністю додає чотири кадри порівняно з Дуже високим.

Вплив цих параметрів на якість зору багато в чому залежить від деталей сцени. Бійки, які відбуваються серед білого дня, майже не бачать негативного впливу від відключення як тіней, так і відблисків, але битви, що відбуваються на світанку або в сутінках, не мають візуального контрасту.

Тим не менше, зниження Тіней до низького рівня - це гідний спосіб забезпечити додаткову продуктивність. Поєднайте це зі зниженням якості моря, і ви зможете збільшити частоту кадрів на 50 відсотків лише за допомогою цих двох налаштувань.

Все інше не має значення - майже

Решта налаштувань, від текстур до ефектів до освітлення місцевості, самі по собі мають мінімальний вплив на продуктивність. Зменшення текстур з Високого на Низький лише додало два кадри в секунду як для GTX 950, так і для AMD Radeon R7 370, наприклад. Більшість із цих налаштувань додавали менше половини кадру в секунду до продуктивності на крок нижче від найвищої доступної.

Це не означає, що вони не мають значення. У сукупності вони можуть зробити помітний вплив, але і якість зображення може бути серйозною. Якщо вимкнути Foilage, ви зможете отримати додаткові два кадри на секунду, але це викриває текстури внизу, які часто не витримують уваги.

Висновок

Wargaming.net створив гарну, але доступну гру в Військові кораблі. Його приголомшливі перспективи та неймовірно деталізовані кораблі приємно спостерігати в дії, настільки, що я часто спостерігаю за продовженням бою в режимі глядача, якщо мене відправлять у глибину.

Висновок нашого тестування простий. Якщо вам потрібен невеликий приріст для досягнення цільової частоти кадрів, ви часто можете досягти цього, зменшивши з Дуже високого на Високий рівень деталізації. Якщо ви хочете налаштувати свої налаштування, ви знайдете найбільші вигоди в морському рендерингу, тінях та роздумах, від більшості до найменших. Інші налаштування самі по собі не мають різниці.

Насолоджуйтесь відкритим морем і пам’ятайте - хоча спокусливо дивитись на власний військовий корабель, є й інші гравці, які намагаються вас здути з води!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found