Фантастична четвірка приєднається до MCU: ось як Дісней може зробити це правильно

У 1961 р. Опублікували письменник Стен Лі, художник Джек Кірбі та Marvel Comics Фантастична четвірка No1 . - і комікси змінилися назавжди. Фантастична четвірка мав шалений успіх, і Marvel виграв велику капітал, випустивши більше книг про супергероїв. І таким чином, народився Всесвіт Marvel.

Таким чином, Фантастична четвірка надзвичайно важлива для історії Marvel, і ви можете зрозуміти, чому шанувальники раді, що вони приїжджають у кінематичний Всесвіт Marvel. І все-таки у першої родини Марвел не було найкращих записів на великому екрані. Адаптація 1994 року, зроблена маестро B-фільму Роджером Корманом, ніколи не бачила світу, і була зроблена лише для того, щоб права фільму не повернулися до Marvel. Адаптації Тима Сторі в середині 2000-х були жахливими. Перезавантаження Джоша Транка в 2015 році було ще гіршим.

Фантастична четвірка заслуговує на краще, і тепер, коли права перебувають у руках Діснея, Marvel має шанс зробити це Фантастична четвірка правильно. Буде? Якщо студії Disney та Marvel дотримуються цих простих правил, у них є досить великі шанси.

Сім'я спочатку

Ось секрет успіху Фантастичної четвірки: Фантастична четвірка не є командою супергероя. Це сім’я. В Фантастична четвірка , задовго до того, як Рід Річардс та Сью Сторм потрапили під космічні промені і перетворились на Містера Фантастика та Невидиму жінку, відповідно, вони були заручені. Джонні Сторм, більш відомий як Людський факел, є молодшим братом Сью. Бенджамін Грімм, він же постійно любляча, блакитноока річ, технічно не перебуває на генеалогічному дереві Бурі, але він найкращий друг Рід, і всі поводяться з ним, як з іншим членом клану.

Як і більшість сімей, Фантастична четвірка не завжди уживається. Вони сваряться. Вони б’ються. Вони йдуть один одному на нерви. Джонні та Бен поводяться як брати, і їхні стосунки визначаються витівками, суперечками та здоровим випадком суперництва між братами та сестрами. Рід і Сью люблять одне одного, але їхній шлюб не завжди мирний (як виявляється, супер-вчений може зробити собі паршивого чоловіка).

Родинна динаміка - це те, чому аудиторія знайшла Фантастичну четвірку в 1961 році, і тому команда продовжує відчувати себе актуальною майже через 60 років. Дісней повинен розіграти цю динаміку. Технічно - Діснея та Піксара Суперсімейні   охоплює подібний грунт, але в самому MCU немає нічого подібного до Фантастичної четвірки ("Вартові Галактики" наближається, але це не так цілком так само). У MCU, Фантастична четвірка має бути сімейною історією. Інакше, навіщо взагалі турбуватися, роблячи Фантастичну четвірку?

Захист вдячного світу

Джош Транк, 2015 рік Фантастична четвірка перезавантаження здійснено з ряду причин, але одна велика - це неприємний тон фільму. У фільмі уряд закриває Фантастичну четвірку і експериментує над ними. Пізніше їх використовують як живу зброю. Замість того, щоб негайно прийняти свої сили і використовувати їх для допомоги людям, Рід проводить рік, ховаючись, намагаючись зрозуміти, як від них позбутися.

Це приблизно те, що ви очікували від директора Літопис , Цинічний фальшивий документальний фільм про групу дітей, які отримують наддержави, але це не дуже підходить для Фантастичної четвірки. Жахлива зовнішність Thing є джерелом пафосу, але в іншому випадку Рід, Сью, Джонні та Бен отримують задоволення від того, що вони роблять. Для Фантастичної четвірки базікання супер-наукою, вивчення далеких планет і альтернативних вимірів, а також обманювання підлих лиходіїв - це не просто робота. Це весело.

У коміксах «Фантастична четвірка» є законними знаменитостями, і громадськість та преса їх люблять. У них навіть є свої всесвітні комікси. Хоча Marvel розповів нам багато про героїв, ми не знаємо багато про людей, за яких вони борються, і Фантастична четвірка може допомогти дослідити цей аспект MCU. Ми не говоримо, що Дісней повинен повернутися Фантастична четвірка в зірки реаліті-шоу або впливових осіб Instagram. Але роздуми найкраще залишити таким персонажам, як Сміливець і Каратель. Зробіть Фантастичну четвірку громадськими улюбленцями, і нехай вони розрізаються

Нехай вони змінюються ...

Погодьтесь: Фантастична четвірка не збирається робити нічого, а потім зникає. У кінематичному Всесвіті Marvel все пов’язано. З огляду на важливість Фантастичної четвірки для спадщини Marvel, ми очікуємо, що команда стане наріжним каменем MCU на довгі роки - як тільки вони нарешті прибудуть, тобто.

Діснею слід використовувати повторні виступи Фантастичної четвірки, щоб дозволити команді рости та змінюватися. Ось що трапилося в коміксах. До 1965 року Рід і Сью одружилися. До 1968 року у них народилася дитина, а до 1999 року - двоє. Джонні закінчив середню школу, вступив (і кинув) коледж і потрапив до Скрулла. Нещодавно Бен Грімм одружився зі своєю знову, знову-таки подругою, роблячи кроки до створення власної сім'ї.

Це не звичайні сюжетні лінії коміксів, які з часом були перероблені (змінені або ігноровані), намагаючись повернутися до існуючого стану. Ці зміни застрягли. Можливо, героїка змусила читачів підібрати Фантастична четвірка , але саме мильні операції тримають їх поруч. Якщо Дісней хоче зробити «Фантастичну четвірку» правильно, вони зроблять те саме на великому екрані.

але залишайте Doom таким же

"Фантастична четвірка", Віктор фон Дум, є найкращим лиходієм Marvel - принаймні в коміксах. Це блискучий, але марний вчений, який зазнав шрамів внаслідок лабораторної аварії, змусивши сховати обличчя за маскою. Він правитель Латверії, чужої країни, і має власний замок, який охороняється армією роботів, схожих на нього. Він багатий, він могутній і надзвичайно розумний - і все ж він не може перестати порівнювати себе зі своїм старим суперником у коледжі Рід Річардсом.

Це хороша штука. Доктор Дум - найкращі частини Лекса Лютора, Блофельда та Похмурої жниці, об’єднані в одне ціле, і він створений спеціально для великого екрану. Чорт візьми, Дум досить складний, щоб він міг підтримати власний фільм. Ось чому це настільки дивно, що попередні адаптації Фантастичної четвірки не змогли його зрозуміти. Зовсім. У 2005-х Фантастична четвірка , Doom - корпоративний генеральний директор, шкіра якого складається з органічного металу. Під час перезавантаження 2015 року він злився зі своїм скафандром, що якимось чином дає йому телекінетичні сили.

Це пропускає сенс. Гострий розум Дума та його неконтрольоване его - це те, що робить його небезпечним. Все інше зайве. Дісней міг легко зробити Віктора одним із найбільш пам’ятних поганих хлопців MCU - все, що йому потрібно зробити, це дотримуватися вихідного матеріалу.

Наведи на пожирача світів

Доктор Дум може бути архінемезом Фантастичної четвірки, але він не є найбільшою загрозою, з якою вони коли-небудь стикалися. Галактус, який дебютував у історії настільки великій, що охопив три повних випуски (пам’ятайте, це були 1960-ті), - це гігантська космічна істота, яка бродить по галактиці, харчуючись планетами, щоб вижити. Він є однією з наймогутніших істот у всьому Всесвіті Marvel. Порівняно з Галактусом, Танос не є неминучим. Він нічого .

Технічно Галактус з’являвся на великому екрані і раніше, але не таким чином, щоб зробити когось щасливим. В Фантастична четвірка: Підйом срібного серфера , Галактус виступає головним лиходієм, але замість насупленого велетня в дикому шоломі він був чутливою хмарою. Нібито ідея полягала в тому, щоб зберегти традиційну форму Галактуса для спіноффа Silver Silver, але Підйом Срібного Серфера неефективні в касах, і всі майбутні проекти Фантастичної четвірки були скасовані.

Тепер, коли Фантастична четвірка перебуває в Діснеї, студія Marvel має шанс зробити Галактус правильно. Насправді, Галактус - це така велика справа, що легко розглядати його як наступного великого поганого для всього MCU. Можливо, приїзд Галактуса возз’єднує Месників, які кидаються в дію з Фантастичною четвіркою, яка веде дорогу. Зрештою цей час, побачивши справжнього Галактуса на великому екрані, дуже порадував би шанувальників - і якщо Дісней хоче, щоб хтось зіграв його вісника, Срібного Серфера, ми маємо досить гарну пропозицію.

Останні повідомлення