Emojli: додаток для обміну повідомленнями, який використовує лише смайли, офіційно запускається

1203214 автозбереження смайлів v1Ну, хтось повинен був це зробити - тобто. створити програму обміну повідомленнями, де ви можете спілкуватися лише за допомогою смайлів.

Вперше ми почули, що такий додаток працював на початку липня, коли британські приятелі Метт Грей та Том Скотт випустили відео, в якому виклав свій план для "Emojli".

Багато людей думали, що це жарт. Це не було. Додаток тепер доступний для пристроїв iOS через App Store.емоджлі

Опис безсловесної програми соціальних медіа говорить: "Emojli - це соціальна мережа, яка стосується лише емоджлі: ні слів, ні спаму, просто смайли."

Якщо у вас взагалі виникає спокуса застосувати програму за кроком, спочатку вам доведеться створити ім’я користувача, яке повністю складається із смайлів (ну, що ви очікували?).

Виступаючи на вихідних на заході з хакерами "Електромагнітне поле" у місті Блетчлі, Великобританія, пара провела розважальну розмову про свій досвід побудови Emojli.

Вони зізналися, що Emojli по суті виріс із "дурної ідеї", додавши, що найбільше їх здивувало те, що раніше ніхто не випускав такий додаток.

Коли вони викладали рекламне відео в липні, вони думали, що всі просто трохи посміхнуться і швидко забудуть про це. Проте 70 000 людей - так, 70 000 - зареєструвались, щоб заявити ім’я користувача, і Метт і Том, які обидва мають штатну роботу, не мали іншого вибору, окрім як побудувати додаток.

Спираючись на свої навички програмування та досвід (о боже, у Метта їх не було), двоє друзів провели місяць, обмінюючи щось те, що вони могли подати в App Store від Apple.

Пов’язані: Чи можуть розробники інді-додатків все-таки це зробити?

Пара розповіла аудиторії Bletchley, що ідея програми по суті була трохи жартом. Однак, вирішивши не підвести свою базу користувачів, пара невтомно працювала над розробкою Emojli, яка в підсумку домінувала у їхньому житті протягом декількох місяців. У світлі їх досвіду, Метт і Том дали таку пораду для майбутніх розробників: "Не створюйте додаток".

Незважаючи на весь час підтримки, який ви повинні використати (їм також доводиться перебирати електронні листи від користувачів іншого додатка під назвою Emojli, який загадково з'явився незабаром після того, як їхнє відео потрапило на YouTube), та відсутності фінансової віддачі, Том наполягав що загалом це не вартує зусиль.

Проведена в доброму гуморі, ця розмова насправді може надихнути тих, хто не має досвіду програмування, на тріщину при створенні свого першого додатка.

"Я дуже пишаюся тим фактом, що ми добре знаємо про створення додатків, і, схоже, створили та запустили його і отримали 70 000 реєстрацій", - сказав Том.

Двоє друзів, здавалося, припустили, що в якийсь момент вони із задоволенням продадуть Emojli новому власнику, що дозволить їм повернутися до свого звичного життя, яке, без сумніву, уникне можливості розробляти програми в найближчому майбутньому.

[Emojli в App Store]

Останні повідомлення