Як відбілити зуби в Photoshop (плюс ярлик Lightroom)

Як відбілити зуби в фотошопіНіщо не руйнує чудовий вираз швидше, ніж жовті зуби. При неправильному світлі навіть у когось із чудовою білою посмішкою може здатися трохи жовтого відтінку на фотографії. На щастя, виправлення не надто важке - і вивчення декількох прийомів, як відбілити зуби у Photoshop, може за лічені хвилини отримати ці гідні посмішки з зубної пасти та реклами.

Adobe Photoshop традиційно є програмним забезпеченням для виправлення, наприклад, відбілювання зубів, але молодший брат програми Lightroom насправді має досить гарне вбудоване виправлення, яке навіть швидше використовувати - і з Creative Cloud, якщо у вас є Photoshop, ви також мати Lightroom. Ми розглянемо, як відбілити зуби в Photoshop методом, який може виправити будь-який набір зубів, а потім перейдемо до більш швидкого виправлення Lightroom, яке працює на більшості посмішок, щоб ви могли вибрати, який метод найкраще підходить для пострілу або ваш робочий процес редагування фотографій.

Як відбілити зуби в Photoshop

Крок 1: Створіть групу шарів, а потім виберіть зуби

Відкривши зображення у Photoshop, почніть із створення групи шарів, яка включає лише зуби. Клацніть піктограму папки на панелі «Шари», щоб створити нову групу.

Як відбілити зуби в фотошопі Jozef Polc / 123RF / Відредаговано у Photoshop Йозеф Polc / 123RF / Відредаговано у Photoshop

Потім продовжуйте і вибирайте всі видимі зуби одним із інструментів відбору. Ми скористались інструментом вибору та маски Photoshop, доданим в нещодавньому оновленні, перейшовши до Виберіть >Виберіть і Замаскуйте. За допомогою інструментів зліва та опцій розміру щітки вгорі виберіть зуби. Потім уточнюйте виділення, використовуючи інструмент «-» у верхній частині, і для більш природного вибору перетягніть параметр перо трохи праворуч на правій панелі інструментів. Клацніть Гаразд і маска з’явиться на панелі шарів - якщо вона не відображається у створеній вами групі, просто перетягніть її до цієї папки групи.

Тепер ви створили маску, яка включає лише зуби. Все біле в масці буде включено до будь-яких ефектів, які ви застосуєте до маски шару, тоді як усе чорне залишиться поза - тому, коли білі зуби всередині маски шару, ви можете застосовувати ефекти лише до зубів, залишаючи решту зображення недоторкане.

Якщо вибір зубів був не зовсім ідеальним, ви можете вдосконалити, намалювавши всередині масок чорно-білими пензликами - просто переконайтеся, що маска вибрана всередині панелі шарів, клацнувши чорно-біле поле поруч із папкою цієї групи. Наприклад, спочатку ми виділили трохи забагато фотографії, застосувавши деякі ефекти до краю губи. Щоб видалити цю область з мого виділення, ми просто зафарбували її чорною пензлем всередині маски. Ви завжди можете повернутися і уточнити маску пізніше - часто легше побачити помилки при виборі, коли ви почнете застосовувати відбілюючі ефекти.

Крок 2: Створіть і налаштуйте шар відтінку та насиченості

Вибравши зуби, легко скоригувати та видалити жовтий відтінок, не впливаючи на кольори на решті фотографії, використовуючи коригувальні шари. Почніть із створення шару коригування відтінку та насиченості, просунувшись до Шар >Новий шар коригування >Відтінок насиченість.

Як відбілити зуби в фотошопі

Всередині панелі властивостей для цього нового Відтінок насиченість коригуючий шар, візьміть і перетягніть повзунок насиченості вліво. Головне тут - зупинитися, перш ніж побачити сірий. Якщо зуби виглядають сірими, трохи перетягніть повзунок назад вправо. Щоб полегшити зуби, також трохи перетягніть повзунок легкості вправо.

Крок 3: Уточнення за допомогою рівнів

Якщо у випробуваного є рівномірно жовті зуби, ви, ймовірно, можете зупинитися після другого кроку і все одно отримати хороші результати. Проблема полягає в тому, що більшість зубів мають не однаковий точний відтінок. Деякі плями можуть бути жовтішими, ніж інші, або зуби спереду можуть бути білішими, ніж бічні. Отже, після другого кроку у вас залишаються переважно білі зуби, але кілька плям, які здаються більше сірими, ніж білими. Цей наступний крок вирішує ці проблеми і створює більш природний результат.

Йти до Шари >Новий шар коригування >Криві. Оскільки ви створили групу під час додавання маски, та сама маска вже буде застосована до цього рівня рівня, і вам не доведеться повторно вибирати зуби.

Усередині панелі властивостей шару Криві перетягніть середні тони приблизно на одну точку графіка - це буде виглядати неприродно біло, але не хвилюйтеся, це виправите незабаром.

Тепер натисніть на піктограму FX на панелі шарів і виберіть Параметри змішування. Унизу спливаючого вікна ви побачите "Виберіть, якщо сірий". На повзунку з написом Основний шар, утримуючи alt / option і клацніть стрілку вправо на білій стороні цього повзунка, потім перетягуйте ліворуч, поки не отримаєте більш природний результат - на нашому зображенні нам довелося перетягнути досить далеко вліво, щоб отримати максимум природний вигляд. Цей крок застосовує лише ефект освітлення до сірих плям на зубах, роблячи зуби більш рівномірно білими.

Як відбілити зуби в фотошопі

Це воно! Перш ніж назвати це хорошим, наблизьте зуби принаймні до 100 відсотків. Можливо, вам доведеться збиратись і ще трохи вдосконалювати свою маску. Ви також можете повернутися до коригувальних шарів і зменшити або збільшити ефект, якщо вигляд не зовсім природний або недостатньо білий. Це один із найсильніших костюмів маски шару Photoshop - ви завжди можете повернутися назад і відкоригувати рівні налаштування пізніше, якщо з першого разу це не вдається.

Розгублений? Аарон Нас з Флерну має відеоурок із використанням подібної техніки відбілювання.

Як відбілити зуби в Lightroom

Photoshop надає вам найбільший контроль над процесом відбілювання зубів, але Lightroom має контроль, який все одно дає досить хороші результати і є дещо швидшим - ми віддаємо перевагу інструменту Lightroom, але ми будемо використовувати Photoshop, коли результатів Lightroom не буде.

Усередині модуля Розробка Lightroom натисніть на інструмент пензля. Під Ефект у верхній частині опцій пензля виберіть Відбілювання зубів зі спадного меню. Нижче ви можете вибрати відповідний розмір пензля - ми завжди перевіряємо автомашину, щоб програма автоматично виявляла краї, хоча, якщо зуби дуже нерівні, можливо, вам доведеться зняти автомаску і ретельно фарбувати. Тепер просто зафарбуйте зуби щіткою.

Як відбілити зуби в фотошопі

Якщо зуби здаються занадто білими, можна перетягнути повзунок кількості вниз, щоб зменшити інтенсивність ефекту. Ви також можете налаштувати пензель, натиснувши стрілку, яка з’являється безпосередньо біля спадного меню ефекту, і налаштувати рівні експозиції та насиченості.

Lightroom швидко виконує відбілювання зубів, тоді як Photoshop пропонує дещо витонченіше. Неправильної відповіді немає, але ми в основному залишили завдання Lightroom після того, як виявили, як легко відбілити зуби за допомогою вбудованого інструменту.

З будь-якими редагуваннями краси завжди будьте обережні, надмірно роблячи це. Надто сильно відбілити зуби, і вони будуть виглядати підробленими. Якщо ви сумніваєтесь, отримайте третю думку від друга, особливо перед тим, як потенційно образити тих, хто на вашій фотографії.

Використання шарових масок дозволяє легко навчитися відбілювати зуби в Photoshop, маючи можливість повернутися назад і тонко налаштувати ефект. Вбудована щітка для відбілювання зубів Lightroom, навпаки, швидша для швидкого виправлення. А тепер відредагуйте фотографію, яка зробить гордим будь-якого стоматолога - або навчіться редагувати волосся, очі або навіть жирну шкіру.

Останні повідомлення