Менш розмовно, більше пишно: Як увімкнути короткий режим Amazon Alexa

Огляд Amazon Echo Spot Білл Роберсон / Цифрові тенденції

Одне з останніх оновлень Amazon для пристроїв Echo - це необов’язкова зміна способу реагування Alexa, яка називається Короткий режим. Отже, що робить цей новий варіант Короткий опис? Це просто перетворює голосове підтвердження Алекси на куранти. Це означає, що ваш пристрій Echo видасть звуковий сигнал і виконає дію.

Це трохи знеособлено, але швидше, і для багатьох користувачів Alexa це менш дратує, ніж постійно чути її голос (хоча Alexa все одно слухатиме).

Amazon повільно випускає короткий режим, спочатку з тестовими групами, а потім із шарами користувачів Alexa, поки оновлення не з’явиться для всіх. Схоже, Amazon нікому не попереджає про час оновлення. Єдиний спосіб сказати - заглибитися в налаштування та перевірити, чи є у вас необхідні параметри. Здається, цей режим вже розповсюджений для більшості користувачів, але, можливо, він ще не у всіх. Якщо ви не бачите необхідних налаштувань, вам доведеться почекати, поки оновлення Amazon не з’явиться на вашому пристрої Echo. Будь ласка, будьте терплячі!

Ось наш путівник про те, як увімкнути цей режим, коли він стане доступним для вас.

Крок 1: Відкрийте свій додаток Alexa

Додаток Alexa - це місце, де ви керуєте всіма своїми навичками Alexa, зв’язками зі своїми смарт-пристроями та усім іншим. Швидше за все, ви вибрали планшет або телефон для завантаження цієї програми управління. Підійдіть до відповідного пристрою і відкрийте його. Значок програми світло-блакитний з білим колом.

Якщо ваш додаток пропонує вам оновити програму або ваш Echo, переконайтеся, що ви робите це перед чим-небудь іншим. Вам може знадобитися це оновлення, щоб активувати короткий режим. Не використовуйте свої пристрої Echo, поки триває оновлення.

Крок 2: Перейдіть до Налаштування

Виберіть кнопку меню у верхньому лівому куті вікна програми з трьома рядками. Це відкриє бічну панель. Подивіться на нижню частину бічної панелі, і ви побачите розділ із написом Налаштування. Виберіть його.

Крок 3: Шукайте розділ Голосові відповіді

Налаштування меню містить усі ваші пристрої Echo, інформацію про обліковий запис та багато іншого. Прокрутіть до нижнього розділу, який називається Загальні. Це буде ваша історія, загальний “Про розділ” та розділ Alexa Voice Responses.

Alexa Voice Responses

Ще раз зауважте, що якщо на вашому пристрої Echo ще не було оновленого короткого режиму, ви не побачите Alexa Voice Responses розділ. Якщо припустити, що ви це зробите, виберіть його зараз.

Крок 4: Активуйте короткий режим

Короткий режим

В Відповіді шукайте варіант, у якому сказано Короткий режим (наразі це єдиний варіант, але це може змінитися в майбутньому). Внизу повинно бути написано: “У цьому режимі Alexa говорить менше, а для деяких простих повідомлень замість голосової відповіді відтворюється короткий звук.

Переконайтеся, що цей режим увімкнено. Потім перейдіть до свого пристрою Echo, щоб протестувати його, щоб переконатися, що він працює належним чином. Це має змінити Alexa для всіх пристроїв Echo, перелічених у вашому додатку.

Бонусна порада: Режим подальших дій

Alexa Режим подальших дій

Ви хочете ще менше розмовляти з Alexa? Ми можемо в цьому допомогти. Є ще один варіант, який називається Режим подальших дій, на який слід перейти. Цей режим дозволить вам давати Alexa декілька різних команд поспіль, не промовляючи команди пробудження “Alexa” між кожною. Це особливо зручно для управління кількома розумними пристроями, швидкого додавання предметів до списку покупок тощо.

Щоб увімкнути цей режим, поверніться до Налаштування у вашому додатку Alexa. Почніть з самого верху, де в ньому перераховані всі ваші Ехо-пристрої. Виберіть пристрій, який потрібно перемкнути в режим подальшого спостереження, і відкриється нове меню параметрів. Шукайте варіант, який говорить Режим подальшого спостереження, яка повинна бути трохи нижче опції Wake Word. Переконайтеся, що Подальші дії увімкнено на. Тепер ви готові до роботи.

Останні повідомлення