Як дістати перлини при переправі тварин: нові горизонти

З недавнього випуску Переправа тварин: нові горизонти нове літнє оновлення, гравці вирушають у моря, щоб збирати предмети та виготовляти русальні меблі. Одним з матеріалів, які вам знадобляться для виготовлення нових меблів, є перли, які складно отримати, якщо ви не знайомі з вмістом літнього оновлення. Однак не хвилюйтеся, оскільки ми маємо всі поради, які вам знадобляться для пошуку перлин Перетин тварин: Нові горизонти.

Рекомендована література:

  • Перетин тварин: Нові горизонти путівник морських істот (липень 2020)
  • Як плавати Перетин тварин: Нові горизонти
  • Ось кожен новий предмет, який ви можете отримати від Піратського Гулівера Переправа тварин сьогодні

Зайдіть плавати

Існує два основних способи отримати перлини - обидва вимагають плавання в океані. Для цього вам потрібно придбати купальник у Nook’s Cranny за 3000 дзвонів. Крім того, ви можете взяти один із терміналу Nook Stop за ту саму ціну, але там ви знайдете різні варіації. У терміналі також є гідрокостюм Nook Inc., який можна придбати за 800 миль в Nook. Однак ви отримаєте його, одягніть костюм і готуйтеся до плавання.

Шукайте дно океану

Одягнувшись, ви зможете зануритися в океан і поплавати. Перший метод відстеження перлів - це знайти їх на дні океану. Ви зустрінете набори бульбашок, які означають, що предмет знаходиться внизу, тому натисніть Y зануритися, і ви підберете предмет, позначений тінню під собою. Майте на увазі, у перлів надзвичайно низька швидкість падіння. Можливо, вам доведеться зробити кілька кіл навколо вашого острова, щоб просто знайти його. Незрозуміло, якою є точна швидкість падіння перлини, але ми вважаємо, що це десь близько 5%.

Продовжуйте забирати речі, і зрештою ви їх знайдете. Найкраще переконатися, що ваш інвентар чистий, щоб у вас було багато місця для предметів, які ви неминуче збиратимете. Немає обмежень, скільки перлин ви можете знайти за день, і їх можна придбати в будь-який час.

Нагорода від Паскаля

Поки ви збираєте предмети під поверхнею, ви, ймовірно, знайдете кілька гребінців. Зрештою, зібравши випадкову кількість гребінців (зазвичай від одного до чотирьох), ви натрапите на дружню червону морську видру, відому як Паскаль. Він підійде до вас і запропонує продати рецепти для морських гребінців, що виготовляються своїми руками. Вам потрібно буде зробити це, щоб врешті використати свої перлини. Але суть полягає в тому, що іноді, замість того, щоб дати вам рецепт, він дасть вам перлину, хоча ймовірність цього мало. Завжди погоджуйтесь на торгівлю з ним, щоб збільшити ймовірність отримати перлину або рецепт. Якщо ви не згодні торгувати, він буде триматися, доки ви цього не зробите. Після торгівлі з ним - незалежно від того, що він вам дасть - він попрощається з цим днем ​​і зникне.

Ви, мабуть, зберете більше перлин, знайшовши їх в океані, ніж у Паскаля, але не завадить торгувати своїми гребінцями, коли у вас є шанс. Ви можете торгувати з Паскалем лише раз на день, тому, якщо це для вас проблема, ви можете розглянути можливість подорожі в часі, маніпулюючи годинником вашої системи.

Що роблять перлини?

У нашому посібнику “Зроби сам” ми детально розбираємося, що робити з перлами, але по суті, це матеріали, необхідні для виготовлення нових меблів, представлених в літньому оновленні. Як правило, для кожного предмета меблів русалки потрібно не більше двох перлин, але якщо ви плануєте завершити свій набір, вам знадобиться їх величезна кількість, тож краще приступайте до плавання! Загалом, вам знадобиться 20 з них, щоб заповнити повний комплект меблів «Русалка», тож може знадобитися деякий час, щоб зібрати достатньо матеріалів для всіх них. Майте на увазі, для меблів русалки потрібні інші матеріали, яких ви, мабуть, матимете в запасі під час пошуку перлів.

Загалом, ви можете виготовити 14 предметів меблів для русалок, і всі вони потребують рецепту DIY, який вам дав Паскаль. Окрім того, що ви можете використовувати їх як матеріал для виготовлення, ви також можете продати їх у магазині Nook’s Cranny за колосальні 10000 дзвонів. Хоча, швидше за все, ви отримаєте ще більше Дзвонів, якщо продасте їх другові в Інтернеті, тому подумайте про це, перш ніж продавати їх Тіммі та Томмі.

Останні повідомлення