Основна доповідь Apple WWDC 2020: Як дивитись і чого чекати

Всесвітня конференція розробників (WWDC) - одна з найбільших щорічних подій Apple, але цього року вона буде проводитися повністю в Інтернеті. Якщо ви хочете стежити за всіма анонсами продуктів та останніми новинами програмного забезпечення, ось як це зробити.

Як дивитися WWDC 2020

Подія стартує о 10 годині за тихоокеанським часом 22 червня з головною доповіддю. Існує безліч способів налаштуватися. Ви можете транслювати шоу на apple.com, на YouTube, за допомогою програми або веб-сайту Apple Developer та програми Apple TV. Відео презентації в прямому ефірі буде включено в цю статтю, як тільки вона з’явиться, тому не забудьте регулярно перевіряти.

Після програми, о 14:00 PT, Apple почне свою адресу платформи про стан Союзу, яка глибше вивчить розвиток MacOS, iOS, iPadOS, watchOS та tvOS за останній рік. Це буде доступно для трансляції в додатку та веб-сайті Apple Developer.

Протягом тижня Apple проведе понад 100 інженерних сесій. Кожен із них буде детально розглядати тему, показуючи розробникам, як використовувати всі найновіші та майбутні функції операційних систем Apple для створення або вдосконалення своїх програм. Відео будуть розміщуватись о 10:00 за тихоокеанським часом щодня протягом тижня та будуть доступні в додатку та веб-сайті Apple Developer.

Розробники також зможуть відвідувати віртуальні індивідуальні сесії з інженерами Apple. Вони будуть лише за попереднім записом і особливо корисні для розробників, які мають на увазі певне запитання чи проблему.

Нарешті, новим доповненням цього року стали форуми розробників Apple. Більше 1000 інженерів Apple будуть присутні для відповіді на запитання, розміщені спільнотою. Будь-хто може переглянути питання та відповіді, але лише члени Програми розробника Apple можуть задавати нові запитання.

Що очікувати на WWDC 2020

Очікується, що Mac буде широко присутній на WWDC, з давно перенесеним переходом на ARM-процесори, що потенційно може бути на картах. В іншому, Apple може переглядати нові пристрої, включаючи перероблений iMac, схожі на плитку Bluetooth-трекери під назвою AirTags та навушники, що звучать як StudioPods або AirPods Studio.

Apple використовує WWDC для попереднього перегляду майбутніх версій своїх операційних систем, і цього року не буде нічим іншим. Ви також можете очікувати побачити всі нові функції в iOS 14, iPadOS14, macOS 10.16, watchOS 7 та tvOS 14.

Ми матимемо детальну інформацію про всі анонси Apple, коли це відбудеться, тому перевірте інформацію протягом усієї події, щоб отримати додаткову інформацію.

Останні повідомлення