Snapchat вибачається за порушення даних, що стосується працівників

snapchat розповіді ваш додаток історія 2017 оснащення чат смартфон ios androidПовідомлення Snapchat можуть зникнути, але це не означає, що його співробітники хочуть, щоб їхні особисті дані робили те саме. Що стосується порушень, то жертвами можуть стати не лише споживачі - внутрішня робота компаній також піддається ризику. У неділю Snapchat повідомив, що працівник "впав на фішинг-шахрайство і розкрив інформацію про заробітну плату про наших співробітників", компрометуючи особистість деяких своїх нинішніх і колишніх працівників.

"Минулої п’ятниці на відділ оплати праці Snapchat було націлено ізольоване шахрайство з електронною поштою, в якому шахрай видавав себе за нашого виконавчого директора та запитував інформацію про заробітну плату співробітників", - пояснив Snapchat у своєму дописі в блозі. "На жаль, фішинг-лист не був визнаний таким, яким він був - шахрайством, а інформація про заробітну плату про деяких нинішніх і колишніх співробітників була розкрита зовні".

На щастя, додаток наполягає: "Жодна з наших внутрішніх систем не була порушена, і інформація про користувача не була доступна".

Це далеко не вперше, коли компанія стикається з проблемами злому та порушень, хоча загалом це зачіпає користувачів, а не співробітників. У 2014 році ефемерна програма просочила близько 200 000 фотографій, хоча звинувачення переклала на неофіційні сторонні програми. На цей раз, однак, вина прямо в Snapchat, і, схоже, це зазнало впливу лише на найближчих до компанії.

Хоча Snapchat не розкрив, який саме тип даних був порушений, інформація про заробітну плату зазвичай включає такі дані, як дані про заробітну плату, номери соціального страхування, банківські дані, адреси, електронні листи та інші форми ідентифікації, які можуть бути об'єднані, щоб створити достатню проблему для Snapchat службовців. ФБР було попереджено про порушення, і всім постраждалим співробітникам пропонують два роки страхування та моніторингу особистих даних безкоштовно.

"Коли щось подібне трапляється, все, що ви можете зробити, - це визнати свою помилку, подбати про постраждалих людей і вчитися на тому, що пішло не так", - сказав Snapchat у своєму повідомленні в блозі. “Щоб досягти успіху в цьому останньому пункті, ми найближчими тижнями подвоїмо наші і без того суворі навчальні програми з питань конфіденційності та безпеки. Ми сподіваємось, що нам більше ніколи не доведеться писати подібні публікації в блозі ».

Останні повідомлення