Дешеві лінзи для саморобних камер для вашого DLSR або вкажіть і стріляйте

Розширити свій репертуар у якості фотографа так само просто, як виставити ці білі та червоні крапки та кинути інший об’єктив на камеру. Ця частина проста ... це надання цієї нової частини об’єктива може бути складним завданням.

Але є рішення: зроби це самостійно. Ми розшукали широку мережу, щоб знайти найефективніші (і реалістичніші) способи виготовлення власних об’єктивів та іншого обладнання камери. У цьому посібнику ми ознайомимо вас із набором деяких із цих простих і набагато доступніших способів внести трохи різноманітності у своє портфоліо.

Корпус підводного корпусу

Вам знадобитьсяВам знадобиться:

  • Сумка з силікагельним осушувачем ($ 2,50, Amazon)
  • Презерватив L-XL двох розмірів - без мастила, без порошків (ціна залежить від кількості, яку потрібно придбати)
  • Клей для гідрокостюму ($ 4,98, Amazon)
  • Великий картонний рулон (підійде туалетний папір або рулон з паперового рушника)

   Підводна фотографіяЦе може бути трохи незручно, але будьте впевнені, збираючи свої запаси, ви отримуєте чистий латексний презерватив - ні мастила, ні запахів, ні кольорів, нічого. Якщо ви не можете знайти жодного, у якому в упаковці немає якогось порошку, цього буде цілком достатньо, і ви можете просто вимити його перед тим, як розпочати будівельний процес.

   Решта порівняно просто. (1) Візьміть картонний рулон (який повинен бути достатньо великим, щоб легко прилягати до вашої лінзи, а також проходити повз неї) і розмістіть її навколо лінзи. Покладіть поруч мішок з силікагелем з силікагелем. (2) Потім оберніть презерватив навколо камери, картону та мішка з гелем. Зав’яжіть вузол так, щоб презерватив щільно прилягав. Закріпіть вузол клеєм для гідрокостюма. (3) Повторіть крок 2 з другим презервативом.

   Ціна корпусу підводного корпусу: $130

   Версія «зроби сам»: приблизно 10-17 доларів

   Лінза-обскура

   Вам знадобитьсяВам знадобиться:

   • Стара кришка об'єктива (шість центів до $ 1, eBay)
   • Фольга (приблизно $ 8, продуктові магазини)
   • Pin (19 центів, Amazon)
   • Ніж X-acto ($ 6,06, Amazon)
   • Стрічка ($ 3,79, справжня вартість)

   ПінхолНайскладнішою частиною цього процесу буде (1) пошук точного центру кришки лінзи. Як тільки ви це зробите (або наблизитесь якомога ближче), (2) використовуйте ніж X-Acto, щоб вирізати якомога менший отвір, наскільки це можливо. Це, мабуть, буде занадто великим, тож (3) візьміть фольгу та обмотайте її навколо лінзи, закріпивши її стрічкою. (4) Далі візьміть шпильку і зробіть крихітний отвір в центрі, саме там, де ви вирізали перший отвір.

   Ціна лінзи-отвору: 155 доларів

   Версія «зроби сам»: приблизно 19,04 дол

   Об’єктив зі зміщенням під нахилом

   Вам знадобитьсяВам знадобиться:

    • Великі лінзи, занадто великі для власного дзеркального дзеркального фотоапарата (якщо у вас немає додаткової суми для пожертви, ви можете знайти їх на Ebay за 30–70 доларів)
    • Гумовий плунжер (чорний і розтяжний) (7,99 доларів США, справжня вартість)
    • Жорсткий, не гофрований картон
    • Пластикова кришка корпусу під корпус камери (приблизно $ 1, Amazon)
    • Пістолет для гарячого клею або інший міцний клей (приблизно 16 доларів США, Amazon)

     Зсув нахилуНапевно, з матеріалів ви зрозуміли, що цей дещо складніший за інші. Повірте нам, воно того варте - воно створює одні з найкрутіших зображень, і насправді це не так складно створити. Однак автофокусування вимкнено, тому досвідченим користувачам, які користуються вручну, це може стати простіше. (1) Виділіть центр кришки корпусу камери (не хвилюйтеся, їх дешево замінити) і спробуйте згладити будь-які шорсткі краї. (2) Потім відріжте палицю від поршня і спробуйте сформувати гумову деталь, щоб вона просто прилягала до вашої лінзи. Працюйте над цим, поки воно не підійде. (3) Далі виріжте з картону кільце та виріжте всередині цього шматка ціле, щоб воно нагадувало пампушку. Внутрішнє коло має бути такого самого розміру, як ковпачок корпусу, який ви спочатку вирізали, а зовнішнє кільце має бути такого ж розміру, як відкритий кінець плунжерного шматка. Тоді настав час гаряче склеїти все разом: (4) кришка корпусу дзвонить, дзвонить на поршень. Тоді ви зможете прикріпити об'єктив до корпусу камери.

     Об’єктив Tilt Shift: 1800 доларів

     Версія «зроби сам»: приблизно $ 54,99 - $ 84,99

     Фільтр м'якого фокусування

     Вам знадобиться:

     • Бідно-білі (або будь-який колір, який ви віддаєте перевагу) колготки ($ 8,95, цільові)
     • Гумки (1,89 дол. США, Office Depot)

     або

     • Целофанове (кольорове або прозоре, на ваш смак) обгортання ($ 2,99, тканини JoAnn)
     • Гумки (1,89 дол. США, Office Depot)
     • Вазелін (3,99 дол. США, Walgreen’s)

     розмитий фокусДавайте швидше знімемо це: ми не впевнені, чому фотограф захоче використовувати фільтр м’якого фокусування, якщо ви не працюєте в одногодинній студії гламурних знімків у торговому центрі. Але для тих, хто це робить або хоча б хоче спробувати, ось неймовірно просте рішення. Варіант перший: Візьміть колготки і щільно закріпіть їх частину на лінзі гумкою. Готово. Якщо ви хочете поекспериментувати з різними кольорами, будьте нашим гостем, але для традиційного м’якого фокусу дотримуйтесь нюдових або брудно-білих відтінків.

     Варіант два зазвичай бачить кращі результати або, принаймні, дає фотографу трохи більше контролю. (1) Щільно оберніть целофан лінзою - ще раз, якщо ви хочете спробувати різні кольори, які вам під силу. Закріпіть його гумками та обов’язково усуньте зморшки. (2) Потім розмажте тонкий шар вазеліну над целофаном. Додайте більше для розмитих ефектів підводного типу або використовуйте менше, щоб зберегти природність.

     Об’єктив з м’яким фокусом: від 3 до 30 доларів США, але це залежить від кольору та ступеня

     Версія "зроби сам": приблизно $ 8,87 - $ 10,84, і ви можете змінити колір і ступінь

     Кришталик риб’ячого ока

     Риб’яче око

     Вам знадобиться:(для наведення і стрільби):

     • Ширококутний глазок (приблизно 10 доларів, Home Depot)

     Ось і все - просто піднесіть вічко до об’єктива камери і знімайте. Ви зможете редагувати зображення (ви отримаєте внутрішню частину глазниці), але різні безкоштовні редактори фотографій пропонують швидке виправлення.

     (Для дзеркальних дзеркальних фотокамер)

      • Вічко (приблизно 10 доларів, Home Depot)
      • Стрічка ($ 3,79, справжня вартість)
      • Ножиці ($ 4,49, Amazon)
      • Тубус з туалетним папером (чим міцніше, тим краще - розгляньте можливість використання двох)

       Риб’яче окоЦе працює досить добре, оскільки є таким швидким виправленням. (1) Ви можете тримати свою картонну трубку будь-якої довжини, яка вам подобається, але майте на увазі, як це вплине на вашу фотографію - ми рекомендуємо скоротити її до 3-5 дюймів. Далі (2) вставте вічко в трубку приблизно на 1-2 дюйма і переконайтеся, що великий кінець вічка стирчить поза трубкою. (3) Потім закріпіть великий кінець вічка на картонній трубці скотчем, обмотавши його, щоб глазок не випав. Нарешті, все, що вам потрібно зробити - це тримати імпровізований об’єктив над власною камерою під час зйомки.

       Об’єктив «Риб’яче око»: 500–800 доларів

       Версія «зроби сам»: 10–18,28 доларів, залежно від того, чи є у вас очко і стріляйте, або дзеркальна камера

       Останні повідомлення