Цей відеооператор пояснює, як Mac Pro повністю змінив свій робочий процес

Це вже було сказано раніше, але Mac Pro не для звичайної людини. Ціна сама про це вам говорить. Але хто тоді є це для?

Я спілкувався із творцем вмісту, який здавався ідеальною цільовою аудиторією, Вінсентом Лафоре. Він один з перших креативних професіоналів, який використовував Mac Pro протягом кількох тижнів.

Для його цілей Mac Pro не є розкішшю. Це необхідність - і це вже давно.

Інструмент для роботи

Лафорет - фотограф і відеооператор, але він не ваш пересічний оператор. Він працював з деякими найбільшими брендами у світі, включаючи Nike, Pepsi, National Geographic - і так, навіть Apple. Він навіть виграв Пулітцерівську премію від New York Times за свою фотожурналістику 11 вересня.

Саме на таких професіоналів Apple орієнтувалась у минулому. Але до появи нового Mac Pro, Лафорет був трохи незадоволений станом апаратного забезпечення Mac.

"У мене був Mac Pro першого покоління, але я пропустив так званий смітник", - сказав Лафорет, говорячи про попередній Mac Pro 2013 року. "Це було недостатньо для розширення для мене, і збільшення продуктивності не було цілком виправданим для мене, щоб зробити інвестицію".

Обмеження були скасовані, і для фотографа, якого він любить, це суттєво змінило його робочий процес.

Лафорет серйозно ставиться до своїх інвестицій. Успіх його роботи та кар'єри залежить від цих вкладень.

Після використання нового Mac Pro протягом кількох тижнів, Лафоре було зрозуміло, що це зовсім інше. Обмеження були скасовані, і для фотографа, якому він подібний, це суттєво змінило робочий процес.

8k офіс відеооператора Вінсент Лафоре

Лафорет стріляє у двох химерно масивних середовищах. Відео 8K на його КРАСНІЙ камері та фотографії із 150-мегапіксельним датчиком зображення.

"Дані смішно додаються швидко", - сказав Лафорет. “Вчора ввечері, коли я лягав спати, я копіював близько 17 терабайт даних, і я отримав запит на кадри. Вони хотіли, щоб я вивів 8K кадри в ProRes 4444. Я зміг дозволити це працювати впродовж ночі, без машини по-справжньому потіти ".

Надихаючи акт творіння

Лафорет вийшов зовсім недавно з повністю завантаженого iMac Pro, який Apple випустила наприкінці 2018 року. Тоді це був найпотужніший ПК, який компанія продала. Але все ще існувало серйозне вузьке місце у виконанні. Всі відеооператори будуть знайомі з годинами очікування експорту кліпів у Da Vinci Resolve або Final Cut Pro. За словами Лафорета, найбільшим болем було неможливість зробити його кадри з повною роздільною здатністю під час монтажу.

«Справжній біль полягає в тому, що ви не можете дивитись на свою роботу з повною роздільною здатністю. Я не можу точно сказати, наскільки чітким є зображення, чи структура шуму, чи тони від світлого до темного або градації кольорів, до тієї самої міри, що і при отриманні. Ви не максимізуєте якість своїх зображень. На iMac Pro для цього постійно було встановлено половину або чверть роздільної здатності ".

Виступ є полегшенням для постпродюсерського процесу, який насправді надихає його вийти і продовжувати знімати.

Лафорет каже, що за допомогою Mac Pro він може відтворювати свої КРАСНІ кліпи у форматі 8K з повною роздільною здатністю під час корекції або редагування кольорів. Вперше йому не доведеться чекати, поки після експорту, щоб побачити тонкі деталі того, що зафіксував об'єктив його камери.

Це підвищення ефективності не просто допомагає йому ефективніше отримувати свою роботу. За словами Лафорета, це полегшення в процесі постпродукції, що насправді надихає його вийти і продовжувати знімати.

Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

"Я не можу сказати вам, скільки у мене є речей, які я ще не розглядав на своєму жорсткому диску", - сказав Лафорет. «Я створюю цілу папку під назвою« для редагування ». Це речі, від яких я відстав - речі п’яти років тому. Насправді я вперше до цього приходжу. Це багато про що говорить мені ".

Як і будь-який чудовий інструмент, у здібних руках професіонала, який справді потребує, Mac Pro, здається, справді гнучкий. Божевільна частина? Конфігурація Лафоре навіть не найпотужніша, яку ви можете придбати.

Наклейка шок

Mac Pro від Laforet оснащений 16-ядерним процесором Intel, графічною картою Radeon Pro Vega II Duo і лише 96 ГБ оперативної пам'яті. Якщо ви дійсно хотіли, ви могли б витратити понад 50 000 доларів на 28-ядерну модель і 1,5 ТБ оперативної пам'яті. Хоча Лафорет визнає, що зайві ядра прискорили б його процес ще більше, не всі вдосконалення потрібні для роботи, яку він робить.

Візьмемо, наприклад, картку Afterburner. Власна картка Apple на 2000 доларів має допомогти пришвидшити робочий процес для відеооператорів, але зараз не всі камери підтримують ProRes RAW. Для Лафорета це сценарій "побудуй, і вони прийдуть".

"Це визначення переднього краю", - сказав він. “Зараз у них є ці технології, які вже готові, але зараз виробники камер та розробники програмного забезпечення мають наздогнати. Щоразу, коли виходить чудова машина, з’являється нова камера, яка знімає ще більше даних у вищій роздільній здатності. Що б ви не робили, ви завжди відстаєте. Наздоганяє. Це перша машина, яка просто програє все, що я знімаю. І робить це без зусиль ".

Витратити від 30 до 40 тисяч доларів на найкращу машину з найкращою конфігурацією розумно. І це божевільна річ. Але в цьому світі я перебуваю.

Лафорет сподівається, що чим більше Mac Pro вийде у світі, тим більша підтримка ProRes RAW стане звичним явищем. Те саме стосується потужної вбудованої графіки AMD, яка в даний час не настільки допомагає Laforet, як багатоядерний процесор. За словами Лафорета, це зміниться, коли більше програмного забезпечення буде підтримувати та оптимізувати для Apple Metal API.

Чи означає це, що до того часу Mac Pro коштує дорожче, ніж варто?

Лафорт, здається, не вважає цього. Він каже, що шок від наклейок може призвести до того, що звичайна людина розірветься, але в його галузі це інвестиція, яка окупається.

«Якщо мені доведеться витратити тисячу доларів у реальному світі, це величезні гроші. Якщо мені доведеться витратити тисячу доларів у світі кіно, це може бути фільтр або серія кабелів. ЧЕРВОНИЙ пакет - це інвестиція від п’ятдесяти до ста тисяч доларів, залежно від того, що ви отримаєте. Раптом витратити від 30 до 40 тисяч доларів на найкращу машину з найкращою конфігурацією є розумним. І це божевільна річ. Але в цьому світі я переживаю ".

Лафорет каже, що розширюваність Mac Pro також є важливим фактором гідності такої інвестиції. Він розглядає машину як п’яти-семирічну інвестицію, значною мірою завдяки наявній обробній потужності та потенціалу для модернізації в майбутньому.

Для таких творців, як Laforet, Mac Pro - це повернення до форми. Це зміна фокусу - лише з питань задоволення потреб широкої громадськості за допомогою iPhone та iPad, щоб надіслати певну любов професійному співтовариству.

"Якщо ви подивитеся на кількість споживачів, ми маємо дуже малий відсоток", - сказав Лафорет. “Зйомка 8K, 150-мегапіксельних матеріалів. Як бізнес має сенс зосередитись на ширшій сукупності людей. Дуже приємно, коли вони зосереджуються на нас, тому що ми покладаємось на їх продукцію, щоб робити свою роботу і пересувати межі ".

Останні повідомлення