Основне оновлення Snapchat приносить голосовий контроль, місця, відповіді

Snapchat незабаром відреагує на ваш голос і допоможе знайти нові місця для проведення часу, все в додатку з новим способом навігації. Під час щорічного саміту Snap Partner 11 червня компанія Snap Inc. оголосила довгий перелік нових функцій, що переходять до програми, включаючи кілька, що базуються на основах соціальної мережі, від відповідей до Stories до додавання функції, схожої на хештег, під назвою Topics.

Нова панель дій Snapchat

По-перше, нова панель дій, яка додає ярлики у верхній частині програми, полегшує пересування, спрощує Snapchat. Нова панель навігації змінюється залежно від того, на якому екрані ви перебуваєте. Хоча управління жестами Snapchat є однією з найбільших перешкод для нових користувачів, які намагаються знайти всі різні функції, користувачі Snapchat голосно скаржились на великі зміни дизайну в минулому.

Але користувачі також скоро зможуть просто запитати Snapchat про те, що вони шукають. Голосове сканування - це голосовий пошук різних лінз, де користувачі можуть просто сказати: "Snapchat, зроби моє волосся рожевим", наприклад. Голосове управління активується, торкаючись і утримуючи на екрані камери.

Сканування об'єктива Snapchat

Інший інструмент камери, Сканування, дозволить користувачам натискати та утримувати, щоб використовувати об’єктив іншого типу, який допоможе розпізнати, що є на фотографії. Функція починається з PlantSnap, який може ідентифікувати 400 різних рослин і активується натисканням та утримуванням на екрані. Інші оновлення, орієнтовані на камери, включають додавання місцевих об'єктивів, розроблених для конкретного району, та вдосконалення Lens Studio, настільного додатка для створення об'єктива.

Місця Snapchat

Snapchat Places має на меті допомогти користувачам знаходити популярні відеокімнати у спільноті або під час подорожей. Хоча Snap Map зазвичай показує, де знаходяться друзі, Places додає на цю карту компанії, включаючи деталі, такі як години роботи, адресу та відгуки від Tripadvisor та FourSquare. Snap Inc. заявляє, що замовлення їжі у Postmates, DoorDash та Uber Eats також скоро буде додано до Місць.

Історії, основна частина Snapchat, яку зараз скопійовано багато програм, додає дві нові функції. Відповіді на історії дозволяють користувачам додавати коментарі до Історій від Snap Stars, які потім можна перетворити на наклейки. Платформа повідомляє, що відповіді буде відфільтровано за знущання та висловлювання ненависті.

Теми Snapchat

Теми функціонують як хештег, призначений для Stories. Використання наклейки «Тема» в «Історії» подає вміст для потенційного включення до загально-тематичної історії. Користувачі Snapchat можуть переглядати теми, щоб знаходити інтереси, такі теми, як Life Hacks та Дивно Задовільно.

В рамках розширення новин на платформі Snap Inc. також оголосила Happening Now - місце для перегляду останніх новин у форматі Story. Він співпрацює з довіреними новинними організаціями щодо цієї функції, журналістика виходить від The ​​Washington Post, Bloomberg, Reuters, NBC News, ESPN, NowThis, E! News, BuzzFeed News та інші. Розділ також включатиме "публічно надіслані знімки від спільноти", - сказав Snapchat. Snapchat не вдавався детально в процес, щоб включити ці Snaps таким чином, щоб запобігти фальшивим новинам. Функція також включає місцеву погоду та персоналізовані гороскопи.

Список оголошень також включає кілька нових способів, як інші програми будують інтеграції Snapchat, і навпаки. Snap Minis - це фрагменти HTML5, які працюють безпосередньо в чаті. Наприклад, за допомогою квитків «Переміщення квитків» від Atom Mini друзі можуть вибирати час показу, місця та оплачувати квитки всередині чату, а також разом переглядати трейлери. Оригінальний перелік повноважень Мініса включає навчання від друга до планування фестивалю.

Квитки Atom Snap Mini

Сторонні програми також зможуть інтегрувати камеру та об'єктиви Snapchat із оновленнями Camera Kit. Програми від Nike, MLB Ballpark, Squad та Triller є одними з перших, хто очікує введення камери Snapchat у свої власні програми.

Для ігор Bitmojis незабаром можна буде використовувати в 3D в сторонніх іграх на мобільних пристроях, ПК та навіть ігрових консолях. Перші ігри та компанії, що інтегрують цю функцію, включають Scrabble Go, SingHeads та Uno. Snap Games також додає 10n нових назв.

Snapchat також анонсував нові Snap Originals та розширені функції функції Here For You, призначеної для підтримки психічного здоров'я.

Деякі інструменти, такі як "Місця" та "Відповіді на історію", вже сьогодні розповсюджуються на iOS та Android, тоді як інші оголошення - це проблиски того, що буде спрямовано на додаток.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found