Нові функції відповіді Twitter повинні були бути додані роками раніше

Є Twitter насправді слухає своїх користувачів?

Компанія соціальних медіа оголосила в середу, що вона почне випускати нову функцію, за якою користувачі можуть по суті вибирати, хто відповідатиме на їхні твіти, "даючи людям контроль над розмовами, які вони починають". Зараз ця функція доступна лише для невеликого відсотка користувачів у всьому світі.

Twitter привів до цього за останні кілька місяців. У листопаді він дав користувачам можливість приховувати відповіді, а в березні він став жартівливою жартівкою, коли представив "думки про втечу", відомий під назвою Twitter в Instagram Stories - обидва маскуються як способи стримувати невпинне переслідування, яке часто зазнають на платформі.

Але останній крок Twitter інший. І вже давно мали бути реалізовані.

Вам навіть не потрібно бути користувачем Twitter, щоб знати, яка поведінка там відбувається. Інтернет-тролі регулярно використовують власні функції Twitter, такі як Списки, для націлювання та переслідування людей люттю буквального рою.

А якщо ти жінка в Twitter, то ти більше ніж усвідомлюєш постійний потік погроз, небажаних сексуальних намовок та жорстокого поводження. З цих причин навіть знаменитості покинули платформу, залишивши за собою мільйони прихильників у пошуках психічного здоров'я.

У 2019 році Twitter перестав повідомляти, скільки своїх користувачів щомісяця залишає, оскільки стільки його облікових записів є ботами та спамом.

О, це тут чейнджер гри @Twitter !!! pic.twitter.com/DYoC6B57I6

- Сільвія (@SylviaObell) 20 травня 2020 р

Пробиратися через сотні твітів, наповнених образами та тролінгом, лише щоб знайти кількох вибраних серед колег та друзів, може бути виснажливим.

І, звичайно, останні «налаштування розмови» Twitter не зупинять будь-які переслідування. Користувачі все одно матимуть можливість ретвітити з коментарями та робити знімки екрана.

Але здатність вибирати, хто може відповісти, зробить переслідування менш помітним для тих, хто хворий і втомився від того, щоб його відповіли. Це нітрохи не цензура: вона просто повинна мати місце деінде, у чужих відповідях. Твіти та реакції можуть більше не жити в одному місці, але це може бути якнайкраще - і не означає, що зацікавлені не можуть легко винюхати це. Розмови тепер можуть бути більш цілеспрямованими та з людьми, чия думка вас насправді турбує.

І будьмо відвертими: можливість керувати тим, хто може називати вас "кривдою", а хто ні, - це все, що користувачі коли-небудь бажали!

Останні повідомлення